Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] UnBlock "Sprzedaż konta"

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Antonio_Corteza17 02/04/2010 - 20:11

Antonio_Corteza
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Antonio Corteza

Administrator/moduł nadający karę: Nie znam nazwy Admina

Powód kary: Sprzedaż konta.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Otóż mam postać o nazwie Antonio Corteza na którym zakupione są obiekty (łącznie 120) i ostatnio dochodziły mnie słuchy od przyjaciół z serwera o roszczeniach Adminów o moja sprzedaż konta.

To absurd, nie sprzedam postaci z którą wiąże przyszłość i łączy mnie z nią przeszłość, Antonio Corteza to nie tylko nick, ten nick mam na każdym serwerze RP a sama historia jest prowadzona od przeprowadzki do San Fiero (związana jest też historia z innego serwera RP).

Z tego co wiem sprzedaż kont ana HRP związane jest z banem, więc wywnioskowałem że admini uważają mnie za skończonego idiotę, miałbym poświęcić 120 obiektów ?
Przestać grać z ludźmi którzy uczyli mnie RP ?
Z graczami z którymi od 2 lat mam kontakt poza grą ?

Sprzedaż konta to kompletna fikcja, nigdy bym o tym nie pomyślał.

Adminów proszę o dokładne sprawdzenie faktów, IP, konta itd...

A następnym razem dajcie szanse na usprawiedliwienie się, a i jeszcze nasuwa mi się kolejna teza co do innych graczy, myślicie że nie poznają różnicy ?

Sprzedaż konta jest niemożliwa więc następnym razem jak kogoś oskarżacie upewniajcie się kto co sprzedaje bo może to być sprzeczne z prawdą i jako admini powinniście o tym wiedzieć. Mogę zapewnić że nie sprzedam konta, a o witrynie na której miałem to niby sprzedać nigdy nie słyszałem i nie mam tam konta. A i przedstawcie mi dowody abym mógł je podważyć.

Dziękuje za przeczytanie.
Pozdrawiam Antonio Corteza
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 02/04/2010 - 20:24

Vinnie
  • Gracz
Absurd, Antek nigdy nie wyciąłby takiego gówna, znam go od dwóch lat. Nie pozbawiłby klubu tak fajnie ułożonych obiektów, za które zapłacił. Mówiłem już Saqarisowi, że to nie może być on, jednak nikt mnie nie posłuchał i Antie ma blokadę. Jak przez to usuną się długo i ze starannością układane obiekty, a okaże się, że Antonio jest niewinny, powinien dostać jakiś bonus za straty, jeszcze raz to ustawiać :|
  • Back to top
    • 0

Mody8 02/04/2010 - 20:53

Mody
  • Gracz
Dokładnie, to jakiś cholerny absurd! Znam antka również od 2 lat, gram z nim od 2 lat i nigdy, ale to nigdy nie wyciąłby takiego numeru. Musiała się szanowna administracja pomylić, pomyślcie następnym razem i porozmawiajcie z oskarżonym. Wiecie jak on sie teraz musi czuć? Postawcie się w jego sytuacji. 120 obiektów poszło się.. do lasu poszło. Zarwane noce układania pieprzonych obiektów również poszły na marne.. Mam nadzieję, że Antek dostanie unblocka i tak jak powiedział Vinnie, mały bonus za stratę czasu i pieniędzy.
Piona!
  • Back to top
    • 0

Głowa 73 02/04/2010 - 21:01

Głowa
  • Zbanowani
Antek to porządny gracz, znam go od niedawna, ale razem zarządzaliśmy klubem, mieliśmy z nim związane bardzo dobre plany, nie raz siedzieliśmy na skype i omawialiśmy co z klubem. Nie pozwoliłby on na coś takiego jak sprzedarz swojego konta, za dużo by stracił.
  • Back to top
    • 0

B M62155 03/04/2010 - 10:00

B M
  • Zarząd
Wytłumacz też nagłą zmianę danych w profilu na h-rp i usunięcie wątku z ofertą sprzedaży konta po zorientowaniu się z kim rozmawiasz.
Twój problem polega na tym, że mamy tutaj sporą bazę danych, z której łatwo wyciągamy osoby zgodne z odpowiednimi kryteriami. Do tych z tamtej oferty pasujesz tylko Ty.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 03/04/2010 - 10:36

Grypa
  • Świeżak
Na gtaonline pisałeś, że posiadasz bardzo dużą ilość obiektów z których można zbudować nawet 2 interiory. Mówiłeś, że masz organizacje której jesteś liderem. Masz sporo broni oraz parę tysięcy. Podczas rozmowy z tobą dowiedziałem się, że nie masz praktycznie kar prócz AJ od systemu. Mówiłeś, że jest to bug. Wszystko się zgadza. Duży pakiet obiektów na HRP posiadam tylko ja, Albert oraz Ty, z czego mój i Alberta pakiet jest używany w cafe22. AJoty miałeś tylko od systemu za airbreak podczas stawiania obiektów, nie raz cię wyjmowaliśmy z AJ. Masz 255 gheralducci crime family co potwierdza kolejną część informacji z gtaonline. W banku miałeś 13000$ ~ więc punkt o paru tysiącach w gotówce też się zgadzasz. Podałeś tyle informacji, że zostałeś tylko ty. Ba, sama informacja o pakiecie obiektów strzeliła ci prosto w nogę i od razu było wiadomo, że to ty. Oczywiście jestem przeciwny odbanowaniu.
  • Back to top
    • 0

Kibel2 03/04/2010 - 11:47

Kibel
  • Gracz
Hm... a może ktoś go wkręcił ? Antek to porządny gracz i wątpie, by chciał sprzedać swoje konto. Czy IP kont z gtaonline i h-rp są zgodne ? Pozatym, nawet jeżeli Antek chciał sprzedać konto - w regulaminie nie ma nic dotyczącego tego procederu ;)
  • Back to top
    • 0

B M62155 03/04/2010 - 11:50

B M
  • Zarząd

Hm... a może ktoś go wkręcił ?

Odpada, bo:

Wytłumacz też nagłą zmianę danych w profilu na h-rp

Zapis w regulaminie jest, wyraźny:

Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

• Back to top
    • 0

Kibel2 03/04/2010 - 11:56

Kibel
  • Gracz
Niesprecyzowany zapis - użyczenie to nie sprzedaż ;) Użyczenie to chwilowa zmiana użytkownika danej rzeczy, a sprzedaż to zmiana rzeczywistego użytkownika danego przedmiotu za korzyści majątkowe na rzecz sprzedającego kosztem kupującego. Mi tam w sumie zwisa ta sprawa, bo nie jest to specjalnie mój wielki e-przyjaciel, ale znam go, i śmiem wątpić, by akcja była jego wymysłem. (za wszelkie błędy przepraszam, pisze na laptopie - mniejsza klawiaturka)
  • Back to top
    • 0

B M62155 03/04/2010 - 12:02

B M
  • Zarząd

Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości.

• Back to top
    • 0

Głowa 73 03/04/2010 - 12:09

Głowa
  • Zbanowani
Antek nie jest liderem GCF tylko jest Consigliere. Po co miałby poświęcać tyle obiektów ? Po co miałby sprzedawać to konto jak wiąże się z nim przyszłość i przeszłość ? To jest całkowicie bez sensu. Sprawdźcie IP z GtaO i z konta Antka i upewnijcie się czy to naprawde on.
  • Back to top
    • 0

Memfis20 03/04/2010 - 12:21

Memfis2
  • Świeżak
odemnie dodam ze jesli nie macie zadnych porzadnych dowod (log, ip czy czegokolwiek) to zostawcie go w spokoju ;) - nawet to jesli byl on to udało mu sie i tyle ...

A jesli bedziecie mieli mocny dowod to odrazu blok i po sprawie :D

Tzn chodzi mi o to ze jesli tylko sie domyslacie - a nie macie dowodow to nie karajcie , tyle odemnie :D

//Herun: Zbędny post.
  • Back to top
    • 0

Antonio_Corteza17 03/04/2010 - 12:45

Antonio_Corteza
  • Gracz
Więc tak, zmian w profilu na HRP nie zmieniałem z tego co mi wiadomo, a jeżeli jednak proszę podać przykład, a i nie jestem liderem ani camorry ani GCF więc to też sprzeczne.
E-mail mam zawsze taki sam:

Grzegorz_Kucala@vp.pl
Grzegorz_Kucala@interia.pl
bugs_banny@vp.pl (to konto zakładałem w podstawówce)

Innych nie używam, konta nie zamierzam sprzedać, i proszę o pokazanie wreszcie dowodów, wyciągnijcie coś z waszej wspaniałej bazy o pokażcie tak naprawdę o co mnie oskarżacie.
I wiecie że bez pokazania dowodów oskarżonemu się go nie skazuje ?
Mogliście chociaż spytać, upewnić się, ale jeżeli uważacie mnie za pierdolonego idiotę zrezygnuje z konta globalnego i jak zrezygnuje dacie mi na tym bana.

13k nie miałem jeszcze co do tej pory uzbierałem może 8 w banku, na gta-coś tam nie byłem ani razu chyba, a do mojego konta ma tylko mój brat który siedzi przy mnie często i ja, więc kilka punktów się wyklucza.

Poza tym naprawdę zastanówcie się co mówicie bo ostatnio przyznam że olewałem HRP ale to sprawa prywatna.

A następnym razem jak będę planował coś wpłacić na konto Miśka lepiej się zastanowię... pozdrowienia dla wspaniałej administracji która wbija mi nóż w plecy...

A i IP, internet mam radiowy o czym wiedzą wszyscy znajomi, mam z nim same problemy lecz jest w tym wypadku jeden plus nie zmienię swojego adresu kompa, IP mam stałe.
Sprawdźcie IP i jeżeli się zgadza dajcie mi bana na IP a już możecie być pewni ze nie zagram.

A i udupiacie mnie nie wiadomo czemu, może inni mieli by jakieś szanse, powiedźcie o co wam chodzi bo widzę że macie ze mną problemy tylko nie potrafię zrozumieć jakie.
  • Back to top
    • 0

Mody8 03/04/2010 - 13:05

Mody
  • Gracz
No właśnie, może ktoś poprostu wkręcał Antka? Może jakiś WB z CK? Pomyśleliście o tym? Przecież każdy ma dostep do logów gracza, ile ma kasy koleś mógł wymyślić, to ze ma panel GCF i Camorry to wie każdy, który obraca się w naszym środowisku. Am, jeszcze jedno. Możemy się dowiedzieć, jaki rzekomo nick miał sprzedający konto na tamtym forum?
  • Back to top
    • 0

Antonio_Corteza17 03/04/2010 - 13:14

Antonio_Corteza
  • Gracz
Dla sprecyzowania każdy wie że mam panel ale nie każdy wie jakie mam stanowisko, nie jestem liderem ani camorry ani GCF więc ktoś jest niedoinformowany.
Wkleję wam SS z moją kasą i nie widzę tam 13k, a nie grałem i nie wydawałem od dłuższego czasu ani grosza więc nie miałem 13k.
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Mody8 03/04/2010 - 14:02

Mody
  • Gracz
Przecież to wszystko można sprawdzić w logach.. To czy Antek kiedykolwiek miał 13 kafli, można też poprosić administratorów tamtej strony, o IP tego delikwenta, który sprzedawał konto Antka.
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 03/04/2010 - 14:10

WiicherS
  • Gracz
Pomyślałem że Antek mógł zostać ofiarą Kacpra Smołkowskiego, który jak wiadomo próbował ukraść konta, możliwe że wszedł na twoje konto i bez twojej wiedzy chciał sprzedać konto, o ;)
  • Back to top
    • 0

Antonio_Corteza17 03/04/2010 - 18:11

Antonio_Corteza
  • Gracz
Albo cos się popieprzyło z forum albo ktoś mi się na konto włamał i avatara zmienił.
  • Back to top
    • 0

Kibel2 03/04/2010 - 19:18

Kibel
  • Gracz

Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości.

Sprzedaje konto i jest nadal jeden użytkownik w rzeczywistości ;) Wiadome, że tego nie zrobił - szukacie winnych, a jest jeden - ten popieprzony Smółkowski.
  • Back to top
    • 0

PinkCookie 239 03/04/2010 - 19:23

PinkCookie
  • Gracz

Albo cos się popieprzyło z forum albo ktoś mi się na konto włamał i avatara zmienił.

Avatar to kwestia meila - gravatar.
Co do Ownede, Antku, czy rejestrowałeś się na stronach prowadzonych przez Kacpra - ownede?
  • Back to top
    • 0

Makaveli7 04/04/2010 - 09:38

Makaveli
  • Świeżak

Sprzedaje konto i jest nadal jeden użytkownik w rzeczywistości ;) Wiadome, że tego nie zrobił - szukacie winnych, a jest jeden - ten popieprzony Smółkowski.

Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

Dalsza część pkt. który podał Misiek. :)
  • Back to top
    • 0

Antonio_Corteza17 04/04/2010 - 11:53

Antonio_Corteza
  • Gracz
Hmm czy rejestrowałem się na stronie Kacpra ?
Wydaje mi się że nie, chociaż nie jestem pewien.
Poza tym nie wykorzystywałem tego hasła na innych stronach/grach/forach.
A i zmieniłem hasło do konta globalnego dla spokoju.
A i jeszcze jedno, skoro "chciałem sprzedać" postać musiałbym sprzedać konto globalne, a nie mam konta poza tym.
Brat ma jeszcze konto (Criger) może być to samo IP ale to nie moje konto.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic