Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [OOC]Monica_Lainos

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 $KoX$ 9 02/04/2010 - 16:55

$KoX$
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Monica Lainos

Administrator/moduł nadający karę: Zajączek Frank

Powód kary:

AdminJail FrankIG Monica Lainos Przebieranie bez odegrania jakiejkolwiek akcji rp, do tego klami 01/04/2010, 18:50
Blokada OOC FrankIG Monica Lainos Spamowanie idiotycznymi wiadomosciami. 01/04/2010, 18:54

Wyjaśnienia: Szanowny Panie Frank. Piszę ponownie tą apelację i myślę że jego koniec to będzie zakończenie pozytywne. Bardzo bym prosił Ciebie o zdjęcie blokady. Tak to jestem osobą opanowaną, tylko jak ktoś mnie wkurzy to lubię pocisnąć, heh - jak każdy. Za pewne Ty też jak się wkurzysz to nie mówisz "Lubię Cie" czy coś w tym stylu, heh. Każdy może się zdenerwować niezależnie od czasu, miejsca i akcji. Ja tak to rzadko cisnę* bo nie mam tak na prawdę za co, ale jeżeli ktoś mi zajdzie za skórę po prostu już.. ekhem. Bez OOC da się grać, ale nie potrafię grać tak że ktoś do mnie na /w "Jestem nowy, to jak ja mam Ci akt urodzenia oraz zdjęcie" - to nie mam możliwości mu odpowiedzi, więc bardzo bym Cię prosił o to byś zdjął blokadę OOC. Obiecuję że to już się nie powtórzy. Na prawdę powinieneś mnie zrozumieć. ;) Dziękuję bardzo z góry i życzę wesołych świąt :D
  • Do góry
    • 0

#2 Butterfly 128 02/04/2010 - 19:18

Butterfly
  • Ofiara włamania(włamanie)
Od kilku dni obserwowałam grę tego gracza. Wydaje się na "ogarniętego". Dzisiaj podczas interwencji GM'a trudno było mu wytłumaczyć całę zajście bez czatu Out Of Character. Myślę, że ten gracz, jak każdy zasługuje na druga szansę. Wkońcu... wpadki zdarzają się nawet najlepszym ;)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych