Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Block] Brise Marthy

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 brise9342 02/04/2010 - 10:41

brise93
  • Gracz
Imię i Nazwisko ukaranej postaci: Brise Marthy
Administrator/moduł nadający karę: Jeszcze nie została ona nałożona, ale zostanie w najbliższym czasie.
Powód kary: http://h-rp.pl/thread-39018.html
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam.
Więc dziś dostanę(jeszcze nie dostałem)blokadę postaci, postać którą kreowałem już dłuższy czas, lecz teraz nadana zostanie mi jej blokada. Z przykrością muszę powiedzieć że zrobiłem źle swój błąd rozumiałem od początku jak go tylko popełniłem. Piszę tu ponieważ nie chcę zaczynać wszystkiego od początku na tej postaci mam naprawdę wiele. Przepraszam gracza Carlo za nazwanie go noobem ale mnie poniosło. Jeżeli będzie możliwość odegram z tym graczem akcję rp. Będzie mi ciężko dojść do takiego poziomu postaci. Co do powodu blokady którą napisał Bobicz czyli "naucz się zasad Roley Play" znam doskonale zasady Roley Play. Proszę o nadanie mi łagodniejszej kary, jestem tego świadomy że źle zrobiłem i chciał bym to naprawić jeżeli jest możliwość proszę o nadanie mi jakiegoś AJ, lub po prostu upomnienie, na drugi raz nie popełnię takiego błędu i odegram akcję.

PS: Blokada została nadana dziś 04.04.1993.
  • Do góry
    • 0

#2 kacper1987 10 02/04/2010 - 11:10

kacper1987
  • Świeżak
Ja jestem za Blokadą Postaci. Zachowali się normalnie jak przystało na przestępce, gdy zobaczyli że wyćiągasz broń normalne że chcieli Cię nieuszkodliwić.
  • Do góry
    • 0

#3 Landryna306 02/04/2010 - 11:10

Landryna
  • Gracz
Do końca szedłeś w zaparte, nie wyraziłeś za grosz skruchy, a jak sprawa doszła do skutku to przepraszasz ;). Postaraj się grać lepiej na nowej postaci.
  • Do góry
    • 0

#4 brise9342 02/04/2010 - 11:17

brise93
  • Gracz
Zaczynać od nowa, grać jest bez sensu, dążyć do tego co tutaj mam będzie to naprawdę ciężko osiągnąć. Proszę o łagodniejszą karę niż bloka rozumiem to że źle zrobiłem, mogę ponieść tego konsekwencję dostając jakiegoś sporego AJ.
  • Do góry
    • 0

#5 FSTEAM1056 02/04/2010 - 13:52

FSTEAM
  • Gracz
ja jestem za unblokiem, jest pełno innych osób które po przejechaniu wstają i idą dalej nawet po pouczeniu przed GMa. Bris zasługuje bo jak widać nie ma żadnych poważniejszych kar.
  • Do góry
    • 0

#6 ciapciak12 02/04/2010 - 21:25

ciapciak
  • Gracz
Jak najbardziej za unblockiem. Zrozumiał swój błąd i jestem w 100%, że nie popełni go ponownie. Dajcie mu po prostu sporego AJ, żeby zapamiętał do końca życia, bo szkoda postaci, którą kreował bardzo długo i zaszedł względnie daleko. Zwykły block tylko go zniechęci do dalszej gry na serwerze, albo w ogóle do RP.
  • Do góry
    • 0

#7 Landryna306 02/04/2010 - 23:35

Landryna
  • Gracz

ja jestem za unblokiem, jest pełno innych osób które po przejechaniu wstają i idą dalej nawet po pouczeniu przed GMa. Bris zasługuje bo jak widać nie ma żadnych poważniejszych kar.

To nie było tak, my go chcieliśmy napaść, mój kompan nawet zaczął go bić, a on po prostu zrezygnował z akcji,
  • Do góry
    • 0

#8 szymonek99160 03/04/2010 - 08:25

szymonek9916
  • Świeżak
Też jestem za unblockiem. Widac , ze chłopak załuje z tego co zrobił , ale bez przesady "block postaci" to troche za duża forma ukarania gracza , tez jestem za tym aby mu dac AJ i bedzie po sprawie.
  • Do góry
    • 0

#9 kzk20090 03/04/2010 - 08:32

kzk2009
  • Świeżak
Też jestem za unblockiem. Widac , że zrozumiał to co zrobił
  • Do góry
    • 0

#10 Gapis 533 03/04/2010 - 08:55

Gapis
  • Gracz
Również za unblockiem, jeden raz mogło mu się przecież zdarzyć. A tak, cała kariera policjanta legnie w gruzach przez głupią skargę.

Jakby to był mafiozo, nie policjant - dostałby co najwyżej AJota.
  • Do góry
    • 0

#11 Domel310 03/04/2010 - 10:13

Domel
  • Gracz
Czy teraz każdy będzie pisał "Jestem za unbockiem"? Kochani, kogo to obchodzi? ;) Za następny taki post będzie warn.
  • Do góry
    • 0

#12 brise9342 05/04/2010 - 23:04

brise93
  • Gracz
Z nie cierpliwością czekam na rozpatrzenie tego tematu przez kogoś z administracji, bardzo zależy mi na tej postaci ponieważ jak mówiłem bardzo wiele na niej zyskałem. Bardzo bym chciał znowu móc wejść na postaci Brisa na serwer i cieszyć się grą.
  • Do góry
    • 0

#13 skb5247 08/04/2010 - 16:09

skb
  • Gracz
Graj na nowej postaci.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych