Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [OOC][AJ]Monica_Lainos

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 $KoX$ 9 01/04/2010 - 18:08

$KoX$
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Monica Lainos

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary:

AdminJail FrankIG Monica Lainos Przebieranie bez odegrania jakiejkolwiek akcji rp, do tego klami 01/04/2010, 18:50
Blokada OOC FrankIG Monica Lainos Spamowanie idiotycznymi wiadomosciami. 01/04/2010, 18:54

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No wiec tak, zaczeło to się jak nijaka Annie Costa spytała się mnie IC dlaczego nie mam ubrania, no więc mówię że nie otrzymałem jeszcze (oczywiście IC, a OOC sprawdziłem czy już mi Kacper w panelu ustawił) sprawdziłem, o ustawił więc napisałem OOC że jest i ustawiłem ten poprzedni co jest i IC powiedziałem że go nie odebrałem. Ale gdy ktoś zauważył że zmieniłem skina to oczywiście napisał ktoś /reporta. Teleportował się do mnie najpierw GM, a zaraz Frank, chwila tłumaczenie AJ i koniec, zero wytłumaczenie zero nic. Potem pisałem do Franka jaka sprawa i w ogóle oczywiście nie odpisywał, łatwo dawać AJ, bloki OOC czy czego tam jeszcze ale odpisać - po co? Tak na prawdę nic nie zrobiłem, ale oczywiście co "Pan Frank" już swoje. Powiem tak, serwer jest na prawdę spoko, ale ludzie jacy się nim zajmują to po prostu ludzie.. ekhem.. egoizm. Frank, nie zaczynałeś od innych serwerów? Nie dostawałeś AJ niesłusznych i ktoś Ci nie dawał szansy się wytłumaczyć - widać tak, bo za bardzo duże mniemacie masz o sobie, a głównie mannie wyższości. Zbieram an tym serwerze kasę, wszystko robię, nie.. zawsze coś na Ciebie złapią, nie ma tak że nie wiem co nie dostaniesz Warna, AJ bądź czegoś. Po prostu szukacie czegoś by dać sobie satysfakcję. Innym za to krzywdzicie, bo dla mnie takie AJ bądź blokada OOC jest przykrością. Bo staram się jak mogę, wyciągam z siebie flaki by coś osiągnąć czy co, "NIE KURWA SIEDZISZ W AJ". Po prostu nawet nie dajesz się usprawiedliwić dlaczego tak jest, co się stało - od razu AJ, block OOC i tyle. Dałeś mi blocka za " Spamowanie idiotycznymi wiadomosciami,"? Czyżby Ci prawdę napisałem?

Bardzo proszę Ciebie o Zdjęcie AJ oraz Blocka OOC. Ja nic takiego nie zrobiłem, próbowałem się usprawiedliwić ale nie dałeś szansy, nawet dokładnie nie wiesz co się stało. A i powiedz mi w jakim momencie Cię oszukałem? 
Wytłumaczenie z:

AdminJail System Monica Lainos ";)" 01/04/2010, 22:33

Rozmawiałem sobie z kolegą, gdy chciałem dać minkę : ) a tu mi się shift do końca nie wcisnęło i teleportowało mnie to AJ.
  • Do góry
    • 0

#2 Gugel1 02/04/2010 - 11:05

Gugel
  • Świeżak
Ja napisałam reporta, bo kto normalny na widoku robi akcje non rp w urzędzie? Teleportował się do nas jeden z GM'ów na służbie, a następnie Frank, pytałam na czacie ooc -tzw. 'kropce'- Czemu nie mogłaś wejść za tą ścianę i tam się przebrać?

Sprawa druga.
Mi także pisałaś na pw -/w- i był to spam - niechciana wiadomość, ale co do tego to nie wysyłałam reporta, a po prostu olałam cię.
  • Do góry
    • 0

#3 $KoX$ 9 02/04/2010 - 12:53

$KoX$
  • Świeżak
To powiem Ci tak, wczoraj co ty odwalałeś w urzędzie? DM ? Oj, ja tego nie zreportowałem? Powiem Ci tak .. " H Ci w D i żeby Ci tak zostało" Może jeszcze raporta napiszesz, ogarnij się. Nie wiedziałem że mam ustawione w panelu lidera i sprawdziłem, ale twojej ***** się to nie spodobało, ja powiedziałem swoje zdanie odnośnie Ciebie i twojej sprawy. Później na /w napisałeś "Zrobiłeś to niekontabiilnie czy huk wie jak" - Bez kitu zoabczę Ciebie gdzieś jak coś odwalasz i Cię zreportuję jak nic. I tak widać też nie jesteś święty " Slup i nic, to samo teraz, ściana i nic." Miałem nieustawiony skin i myślałem ze nie mam i sprawdziłem, ale że Ci przeszkadzało że za ściankę nie wszedłem to dobra, ahh. Szkoda mi Ciebie, jeszcze na żal.pl wejdź.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych