Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN]Tommy Brown

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Chmielo0 01/04/2010 - 16:37

Chmielo
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tommy Brown

Administrator/moduł nadający karę: wchodze na server a tu http://img145.images...00/29936009.png .

Powód kary: Nie wiem, niby za to, że uciekłem z akcji rp co jest w skardze http://h-rp.pl/thread-38810.html.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wyjaśnienie jest takie, iż wczoraj tzn. 31.03.2010r. około godziny 18 odcieło mi neta. Przed odcięciem zrobiłem wypadek, miałem BW. Odszedłem na chwile od komputera, wróciłem patrze a tu Lost (nie wiem czemu w skardze na ss'ie pokazuje /q). Poczekałem 10 min. wieżąć, że internet przywrócą, ale jednak nie. Wyłączyłem komputer na jakieś 1h. Po włączeniu odrazu udałem się na server.Na serverze była jeszcze policja koło miejsca wypadku. Odczekałem te 5min. BW i Jessica Castle wezwała Gm'a ( nie pamiętam który to był zbyt dużo ich (: ). Przyszedł GM sprawa się wyjaśniła powiedział żebyśmy to rozgrywali od początku IC. I tak się stało Policja się mną zajeła, przyjechała karetka itd. itd. A Anton Sierkovic był poszkodowanym w wypadku i to poważnym wypadku, okazało się, że i moje auto i jego nie jest zarejestrowane jak sie on o tym dowiedział odrazu wsiadł do swojego auta Sabre i odjechał (ucieczka z akcji RP był ciężko poszkodowany).
Dowodów nie mam, gdyż myślałem, że sprawa jest juz wyjaśniona. Mam świadka, który potwierdzi, że GameMaster powiedział, że mamy to rozegrać IC i sprawa jest wyjaśniona Jessica Castle.
  • Back to top
    • 0

skb5267 03/04/2010 - 13:07

skb
  • Gracz
Niech świadek zabierze głos.
  • Back to top
    • 0

Natia173 03/04/2010 - 17:36

Natia
  • Gracz
Znaczy tak, pewna jestem, że GM powiedział abyśmy odegrali od początku całą akcję IC. Co do tego lost`a to nie wiem... było /q rzeczywiście, czy się wykręcał także nie potwierdzę bo różnie to wyglądało, a ja pamięci doskonałej nie mam. Myślę, że un ban mimo wszystko się należy, ponieważ jednak wrócił na serwer i grał dalej jak nakazał GM. Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

skb5267 04/04/2010 - 15:32

skb
  • Gracz
Skoro było /q, to kłamiesz.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic