Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BLOCK] Earl Climson

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamilov2815 01/04/2010 - 11:26

Kamilov
  • Gracz
Jest pozwolenie od Franka.

Imię i nazwisko ukaranej postaci:Earl Climson

Administrator/moduł nadający karę:Samowolne nadanie kary przez właściciela postaci.

Powód kary:Niechęć do dalszej gry na postaci przez blokadę broni, zachcianka grania w policji.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witaj droga administracjo, Piszę tą apelacje, ponieważ proszę o odblokowanie postaci Earl Climson. Postać ta została zablokowana dawno, zablokowałem ją z nieświadomością. Nie przeszkodziłem nikomu wtedy, była ona spowodowana również problemami po za postacią, miałem kończyć już z grą, jednak pozostałem na serwerze. Wyjaśniam już, dlaczego chcę odblokować postać, otóż kiedy samowolnie wpisałem /as, byłem całkiem nieświadomy że w przyszłości będę mógł wrócić do szeregów organizacji przestępczej, czułem że to już koniec mojego odpieprzania i przeniosę się na dobre po za szeregi organizacji przestępczych, zachciało mi się grać w policji a odechciało odgrywać zły charakter, odechciało mi się z powodu blokady broni, która do dziś tkwi na mojej postaci. Czuję że wyrosłem z noobstwa, polepszyłem się w każdym kierunku związanym z RolePlay, chciałbym ponownie pograć w szeregach gangu, dzięki któremu nauczyłem się jak porządnie grać w organizacjach przestępczych. Przed wpisaniem /as, zapadłem w śpiączkę - która została spowodowana krwotokiem wewnętrznym od poprzednich ran w walce, chciałbym teraz się obudzić - po kilku miesiącach i ponownie przeżyć chwile z gangiem.

Pozdrawiam
Marcin.

Pozwólcie, że dodam coś od siebie. Marcin będąc członkiem GBF, świetnie kreował swoją postać, każda akcja RP była przez niego świetnie odegrana. W dzień kiedy dał sobie CK straciłem dobrego gracza, co mnie trochę zdenerwowało. Mam nadzieje, że Marcin dostanie unblocka i znów zawita w progach GBF.
  • Do góry
    • 0

#2 WiicherS898 04/04/2010 - 18:45

WiicherS
  • Gracz
Uaktualniam, temat trochę zmalał, a zamierzam niedługo wystartować z postacią jak i z innymi rzeczami.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5247 05/04/2010 - 13:38

skb
  • Gracz
Napisz biografię i charakterystykę postaci.
  • Do góry
    • 0

#4 WiicherS898 05/04/2010 - 16:04

WiicherS
  • Gracz

Narodziny...

Dnia 12 Sierpnia 1984 roku o godzinie czwartej trzydzieści w szpitalu w San Fiero, urodził się mały afro-amerykanin Earl. Jego poród był bez zastrzeżeń. Jego matka Brittney po kilku tygodniach mogła wziąść małego Earl'a do domu.

Dzieciństwo oraz pierwsze problemy..

Earl był trudnym dzieckiem, tak jak jego bracia Shaun oraz Marcus. Często chodzili i broili, rozbijali szyby oraz bili inne dzieci, jednak to mało w porównaniu co czeka go niedługo.
Kiedy Earl skończył trzynaście lat, razem z braćmi udał się w miejsce, którego nie nawidził, bał się tamtej okolicy, działy się tam różne rzeczy, często przyjeżdzała karetka oraz policja, cały czas można było usłyszeć różne okrzyki, budzące u Earl'a oraz jego braci strach. Więc Earl razem z braćmi wyruszył w tamte okolicy, byli bardzo blisko siebie, niepewnie się rozglądali, czuli dreszcze oraz strach który dominował nad nimi. Jeden z braci, Marcus poddał się, udał się spowrotem do bezpieczniej dzielnicy, gdzie będzie mógł spokojnie usiąść, Earl oraz Shaun poszli dalej. Po kilku minutach, ściemniało się, Earl oraz jego brat zdecydowali że przyjdą jutro, tylko trochę wcześniej, jednak po drodze spotkali dwóch afro-amerykaninów z czarnymi bandanami na twarzy. Earl przyglądał się im ze zdumieniem, Shaun jednak uciekł. Earl został sam, zaczęli rozmawiać, jeden z afro-amerykaninów wyjął broń i poazał ją Earl'owi, Earl z niepewnym uśmiechem na twarzy przyglądał się broni, broń wyglądała na desert eagle'a, była naładowana i gotowa do strzału. Afro-amerykanin trzymający broń, podał ją Earl'owi, po krótkiej chwili odeszli do niego bez słowa zostawiając go z bronią w ręku, Earl był zaskoczony całą tą akcją, udał się spowrotem do domu. Earl prześlizgnął się przed dom, do swojego pokoju, pokazał broń swoim bracią, Earl był dumny oraz czuł że jest najlepszy.
Następnego Dnia, Earl razem z braćmi poszedł na miejsce gdzie częstą przesiadują, było tam ponuro, pełno plakatów oraz graffiti na murach. Earl wyjął broń i zaczął się nią bawić, nie wiedział nic o broni, nie wiedział że ona jest naładowana, nagle zaczął celować w mur, następnie odwrócił broń w strone braci, naszczęście po chwili znowu odwrócił w mur i nacisnął na spust, Earl nie był dość silny aby utrzymać pistolet w ręku przy strzale, dlatego pistolet spadł a Earl miał zwichnięty staw łokciowy. Earl schował broń za pasek i trzymając się za ręke pobiegł do domu, poszedł do swojego pokoju i schował broń, cofnął się spowrotem do salonu i opowiedział co się stało, że zwichnął staw łokciowy, nie mógł powiedzieć prawdy, dlatego opowiedział że spadł z murku.
Earl zaprzestał używać broń, schował ją w bezpiecznie miejsce, dalej ze swoimi braćmi rozrabiali na dzielnicy.

Wczesna młodość, śmierć matki oraz nieudany napad

Earl skończył już osiemnaście lat, zapomniał o całej sytuacji, dzień przed urodzinami, jego matka została zawieziona do szpitala z powodu nadciśnienia. Earl szanował matkę, dlatego że to była najważniejsza osoba w jego życiu, jego ojciec zmarł przed jego narodzinami. Earl był najstarszy w rodzinie, jego bracia, kiedy Earl skończył osiemnaście lat oni kończyli szesnaście.
Earl w czasie dobrej zabawy na urodzinach, usłyszał telefon domowy. Lekarz powiedział mu straszną wiadomość, jego matka nie żyje, usłyszawszy wiadomość Earl, załamał się, złapał się za głowe wgapiając się w jeden punkt, w zdjęcie swojej matki. Podeszli do niego jego bracia, spytali się co się stało, Earl odpowiedział co i razem z nimi uciekł z imprezy i wyruszył do szpitala. Był bardzo zdezorientowany, wkurzony czuł złość i chciało mu się płakać, potrafił jednak powstrzymać emocję. Wreszcie znalazł pokój, w którym leżała jego matka, nie znalazł jej było jedynie pościelone łóżko i róża stojąca w donitce.
Earl razem z braćmi spytał się pielęgniarki, gdzie jest jego matka, więc pielęgniarka odpowiedziała że leży w kostnicy, usłyszawszy to Earl oraz jego bracia, załamali się, usiedli na ławce i trzymając się za głowe wgapiali się w podłogę.
Jego bracia wyprawili pogrzeb, jednak Earl'a tam z nieznanych powodów nie było, Earl udał się do domu, złapał za klucz od szafki i otworzył szafke, otworzywszy ją wyjął broń, spoglądnął na nią ze szklanymi oczami, widać było złość w jego oczach oraz ból. Earl poszedł na dzielnicy, gdzie wcześniej zdobył tą broń, chciał się dowiedzieć wszystkiego, czego powinien żeby przetrwać na ulicy. Jednak usłyszał również inne słowo, od jednego z afro-amerykaninów, powiedział słowa "Twój ojciec był taki jak ty, szkoda że go już nie ma" - afro-amerykanin zaśmiał się pod nosem, Earl wyglądał na zaskoczonego, spytał się starego afro-amerykanina, co się stało z jego ojcem, więc stary afro-afroamerykanin opowiedział mu co i jak.
Earl zostawił braci, przestał się z nimi "kolegować" często nie wracał do domu, był już innym człowiekiem, czuł się już jak bóg, który może zrobić wszystko i wszystkim. Nie brał życia na poważnie, chciał się bawić, wpakowywał się w różne gówna, jednak jednego wieczoru miał zrobić coś wielkiego, chciał napaść na sklep. Więc razem z dwoma kumplami Eric'em i Jeffrey'em, podjechali pod sklep, razem z nimi zamaskował się czarną bandaną i z bronią w ręku wyruszyli w stronę sklepu, wszystko odbyło się bez zastrzeżeń, aż naglę sklepikarz wyciągnął spod lady shotgun'a i postrzelił Jeffrey'a, Eric strzelił w strone sklepikarza i trafil mu w głowe, Earl złapał za nogi Jeffrey'a i wlukł do auta, naszczęście udało im się uciec, jednak to nie koniec akcji. Chłopacy jechali do szpitala, pojawili się tam a lekarz tam czekał, był gotowy przyjąć Jeffrey'a, chłopaki czekali dwie godziny, naglę drzwi od sali operacyjne otworzyły się, z niej szedł z kulą i gipsem na nodze Jeffrey, Earl i Eric śmiali się z niego, jednak Jeffrey zachował zimną krew i zignorował ich śmiech.
Earl, Eric oraz Jeffrey wracali już do domu, kiedy nagle podjechały do nich 4 radiowozy, otoczyli ich z różnych stron, zostali złapani. Zapomnieli o jednym w tamty napadzie, o kasecie która nie została zabrana, pięciu policjantów podeszło do nich, jeden użył gazu pieprzowego, a następny zaczął kopać Jeffrey'a w gips, następnych dwóch wyżywało się na Earl'u kopiąc go po całym ciele. Chłopaki zostali wywiezieni do siedziby FBI, gdzie jeden z federalnych zaczął ich przesłuchiwać, byli pewni że przesiedzą 10-20 lat. Jednak okazało się że najwięcej przesiedzi Jeffrey, który będzie siedział za zabójstwo 25 lat, a Earl i Jeffrey po trzy lata. Chłopacy nie mogli się pogodzić z tym, że za trzy lata.

Zamieszkanie na dzielnicy Paradiso..

Earl i Jeffrey wyszli z więzienia, Jeffrey się zmienił na dobrą stronę, jednak Earl na złą, stał się bardziej agresywny i wrogi w stronę innych, szanował tylko tych, których znał. Jeffrey i Earl musieli się pożegnać, Jeffrey się wyprowadzał ze swojej dzielnicy, zaś Earl udał się gdzie indziej, tam gdzie go zaakceptują, zamieszkał na największej w tamtych czasach dzielnicy, Paradiso. Mieszkał tam 9 lat, był szanowany, posiadał czarną bandane, która dawała mu zaufanie na dzielnicy, zaś musiał się jeszcze wykazać aby dołączyć do jednej z szajek na Paradiso.

Przeprowadzka do Los Santos, na Ganton. Oraz możliwość reprezentowania tamtych stron.

Earl był poszukiwany przez tutejszą policję, tak jak reszta afro-amerykaninów z dzielnicy, więc wzięli wszystko co mogli i wyprowadzili się na Ganton, tamtejsze miejsce było puste, tak jak reszta South Central w Los Santos. Earl po kilku miesiącach próbowaniu wykazać się innym, najbardziej szanowanym gangsterą na Ganton. Został przywołany do jednego z tutejszych szefów dzielnicy, został brutalnie pobity po czym uzyskał szacunek na tej dzielnicy, a co najważniejsze najbardziej szanowaną i wpływową bandane w tym mieście - zieloną.

Rana postrzałowa, zapadnięcie w śpiączke

Earl był coraz bardziej szanowany przez tutejszych, powodem tego były blizny które powstały przy wyniku postrzału, każdy szanowany tam czarnoskóry mężczyzna posiadał liczne blizny na ciele. Jednak jedna z akcji, która odbyła się na jeden z innych gangów w Los Santos, wstrząsneła wszystkimi, Earl dostał dwie kulki w klatke piersiową, blisko serca, jednak najważniejsze to było to, że Earl przeżył. Earl miał duży bandaż na torsie, przez niego chodził bardziej skulony, nie mógł się wyprostować oraz porządnie strzelić, był po prostu "kaleką" jednak nie na długo, Earl po kilku miesiącach źle się czuł, podczas jednych z walk na dzielnicy, dostał w klatke piersiową, upadł i stracił przytomność. Został zawieziony do szpitala, okazało się że zapadł w śpiączke..

Charakterystyka: Earl Climson.
Earl jest agresywny, szanuję tylko tych których zna, nie jest rasistą, jednak lubi białych wtedy, kiedy ktoś z nich da mu coś "cennego" - nie szanuje policji, jest gotów zabić każdego, kto stanie mu na drodze. Jego bandana, która często zasłania twarz jest zielona, z odrobiną farby i krwi, ma krótkie dredy oraz nosi często gryle, które pokazuja jak bogaty jest Earl i co potrafi zrobić z kasą, szanuje dziewczyny, szanuje nawet dziwki które sprzedają się za kase, lubi oglądać mecze piłki nożnej, lubi robić wokół siebie zamieszanie, często wszczyna bójki i chciałby kiedyś być najbardziej szanowany i wpływowym czarnuchem w całym mieście.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych