Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [OOC][AJ] Peter Kraza

• Please log in to reply
13 replies to this topic

wersti91 0 01/04/2010 - 10:19

wersti91
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Peter Kraza

Administrator/moduł nadający karę: GM bez pełnych uprawnień, system

Powód kary: płacz ooc i próba ominięcia blokady ooc

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Dostałem Blokadę ooc ,ponieważ nie mogłem wyjaśnić inaczej sytuacji mając BW wiec musiałem pisać na "/w".
Podczas wykonywania akcji rp lekarz kazał mi wstać i chciał mnie zbadać, lecz wcześniej przy padaniu na stół zablokowałem się i nie mogłem wstać.Miałem już blokadę OOC więc nie miałem jak inaczej tego napisać lekarzowi. Proszę o zdjęcie mi Blokady OOC bo utrudnia mi bardzo grę ale i nie tylko mi, również osobą grającym w otoczeniu.

Dziekuję
Peter Kraza
  • Back to top
    • 0

fotograf 1 01/04/2010 - 10:58

fotograf
  • Zbanowani
Potwierdzam to co mówi gracz , sam go badałem i nagle AJ dostał.
  • Back to top
    • 0

Corrad071 01/04/2010 - 12:30

Corrad0
  • Gracz
Nie! Nie umiesz odgrywać akcji RP, koleś do ciebie strzelał a ty nic ani /me ani /do jak napisał że Ciągnie ciebie do auta, to ty odpisałeś nie. Nie umiesz odegrać Akcji. Nie chcesz pokazać przedmiotów jeżeli masz BW, Tylko mu płakałeś na /w.
  • Back to top
    • 0

wersti91 0 01/04/2010 - 13:19

wersti91
  • Zbanowani
a Ty z kąd to niby wziąłeś?
  • Back to top
    • 0

Corrad071 01/04/2010 - 15:18

Corrad0
  • Gracz

a Ty z kąd to niby wziąłeś?

Odgrywaliśmy z tobą akcje RP, nie umiesz grać. Przyszedł Gm, to wymusiłeś Crasha. Jak ci dał blokadę
  • Back to top
    • 0

wersti91 0 01/04/2010 - 16:30

wersti91
  • Zbanowani
Nie wiem czemu tak mowisz skoro sam nie umiales odegrac akcji rp i sam przy wypadku dales "/q" .
  • Back to top
    • 0

Corrad071 01/04/2010 - 16:45

Corrad0
  • Gracz
Zrobiłem wtedy /qs jak coś, bo Nic nie widziałem, ale zaraz wróciłem do gry lecz ty nie. Czekaliśmy ok. 5min, nie wróciłes.
  • Back to top
    • 0

wersti91 0 01/04/2010 - 16:47

wersti91
  • Zbanowani
Napisałem już 2 posty i proszę tylko o zdjęcie tej blokady OOC. Swoje w AJ wysiedziałem ale ciężko jest grać bez tej opcji, czy to komuś odpowiedzieć jak nie umie tip.
  • Back to top
    • 0

Corrad071 01/04/2010 - 16:51

Corrad0
  • Gracz
Też gram na jednej postaci bez occ. Lecz ty nie umiesz grać, mafia do ciebie strzela ty nic nawet żadnej Animki, że jesteś ranny.
  • Back to top
    • 0

wersti91 0 01/04/2010 - 16:53

wersti91
  • Zbanowani
Słuchaj chcesz się kłócić lub licytować to załóż do tego wątek, to jest apelacja od kar, wyraziłeś już swoja opinię i nieważne jaka by była, dziękuję i przestań już tu pisać dobrze?
  • Back to top
    • 0

ImaD0 01/04/2010 - 17:29

ImaD
  • Świeżak

Nie! Nie umiesz odgrywać akcji RP, koleś do ciebie strzelał a ty nic ani /me ani /do jak napisał że Ciągnie ciebie do auta, to ty odpisałeś nie. Nie umiesz odegrać Akcji. Nie chcesz pokazać przedmiotów jeżeli masz BW, Tylko mu płakałeś na /w.

Dokładnie to co Markus piszę. Pan Peter Kraza odpowiada na przeszukanie /do Nie możesz przeszukiwać albo inne głupony pisze na /me np nie mam ooc itd
  • Back to top
    • 0

BugZ0 01/04/2010 - 20:27

BugZ
  • Gracz
Dodam jeszcze, że gracz nie ogarniał w ogóle gry rp podczas bójki; pisałem /do uderza Petera pięścią w twarz, udaje się?, a on na to po 10sec /do uderza kijem baseballowym Jamesa w twarz.

Jak dla mnie apelacja na NIE.
  • Back to top
    • 0

wersti91 0 02/04/2010 - 08:10

wersti91
  • Zbanowani
No jak 2 kolegow sobie pisze no to nic dziwnego ze jak ja jestem w trakcie pisania i nagle 2 napisze naraz to nie jestem maszyna żeby od razu odpisywać, poza tym gra rp... jak co chwila piszecie na "." i nie możecie się uspokoić to pisze na /do lub /me żebyście zrozumieli, a nie wsponmę koledzy kto pierwszy mnie uderzył mimo iż ja nie udeżałem was odrazu kijem,a grałem rp więc pozdro poćwicz.
  • Back to top
    • 0

Corrad071 02/04/2010 - 08:58

Corrad0
  • Gracz

No jak 2 kolegów sobie pisze no to nic dziwnego ze jak ja jestem w trakcie pisania i nagle 2 napisze naraz to nie jestem maszyna żeby od razu opisywać,

Więc, jeżeli wolno piszesz to masz problem. Szybciej on napisał i musisz się do tego dostosować, a nie piszesz 10sek później że ty go uderzasz i nie odpisujesz czy się udało czy nie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic