Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [OOC] Tony Gianelli

• Please log in to reply
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kali71 31/03/2010 - 20:56

Kali
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Tony Gianelli
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bobicz nakazał - Saqaris i H5N1 nadał.
Powód uznany przez administratora: Skarga na Forum.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc, wczoraj miała miejsce pewna akcja. Nie będę wnikał w szczegóły bo moim zdaniem nie potrzeba. Napisze tylko, że podczas akcji na kanale ooc, napisałem że terroryści robią na mnie napad, i to jest przegięcie. Z góry zakazywałem przyjeżdżania ( Bodajże. ), aby nie było że robimy MetaGaming. Osoby z GCF zbulwersowały się tym, że terroryści znowu terroryzują mafie, trochę to dziwne, dlatego potrzebowaliśmy dowodów aby coś z tym zrobić. Kazali mi robić ss'y, i podać ich id, wykonałem to. Po czasie podjechał Lucuś, nie robiąc nic - stanowczo nie chciał mnie odbijać, sam nie wiem co chciał zrobić - bodajże ss'y. Oczywiście od razu dostał bw, auto wybuchło i on dał /q, za nim co kolwiek na nim zrobili. Później pokazała się skarga na forum na niego, i coś tam o mnie. Sprawdziłem skargę będąc w szkole, przez telefon i postanowiłem się wypowiedzieć gdy wrócę, lecz jedynie co napotkałem to werdykt Bobicza, mówiący o tym że dostaje 250 minut Admin Jaila i Blokade OOC do nakłaniania do MG. Nikogo nie nakłaniałem, tylko poinformowałem na kanale ooc, organizacje o zajściu, ponieważ wiem że to nie jedyna akcja na nas ze strony terrorystów, a członków to trochę denerwowało, więc postanowiłem ich powiadomić. Dodałem że robią to koło naszej meliny, a to jest totalnym przegięciem. I to wszystko. Później jeszcze pisałem że robią MG, i podałem ich id bo Vinnie chciał. W ogóle nie pisałem aby mnie odbijali, albo żeby coś z nimi zrobili, ponieważ nie zależało mi na tym. Ja chciałem odegrać, a organizacja chciała ssy aby później napisać skargę, albo załatwić to jakoś ponieważ przeginają. Rozmawiałem z Bobiczem na skype i doszliśmy do wniosku. Po prostu Bobicz nie znał wszystkich faktów, i zdecydował trochę za szybko - nie mam mu tego za złe, po prostu mi zależy na zdjęciu Admin Jail'a, OOC i oddaniu 100 GS'ów. Czemu mam cierpieć za błędy innych? Ja zrobiłem swoje, nie łamiąc żadnych zasad. Nie prosiłem nikogo aby przyjechał - wręcz przeciwnie, zabraniałem. Lucuś przyjechał bo chciał zrobić ss'y - mógł nie przyjeżdżać, nie wiedziałem co chce robić ponieważ nie skupiałem się na chacie ooc, tylko na chacie ic. Może faktycznie, mogłem nie pisać na /oo, ale chyba po to jest ten czat - aby informować organizacje o obecnym zajściu, które łamie wszelkie granice.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Nie wiem czy to potrzebne, ale dam.
http://fooh.pl/images/pi6syo61o45bp294109m.png
http://fooh.pl/images/bizq3d59ze36m5ohc52.png
http://fooh.pl/images/dbpmif2ttqypqab99ugp.png
http://fooh.pl/images/bcexol79801hpfi8f0o.png
http://fooh.pl/images/qvbnud8uymbzw0je9wlj.png
http://fooh.pl/images/fmju4gi36tow64ul3sh.png

Admin Jail'a już nie mam.
  • Do góry
    • 0

#2 Mikuś 144 31/03/2010 - 21:15

Mikuś
  • Świeżak
Proszę Cię, Kali. Za samo to pseudo szpanowanie, że jesteś w mafii i masz moc nadawania CK wjebałbym ci blokade czatu OOC, ale ja na to nie mam wpływu. Napad to napad i proszę mi nie wciskać, że terroryści nie mają prawa zaatakować i napaść na członka mafii, bo to się robi żałosne.
  • Do góry
    • 0

#3 Majkel4251 31/03/2010 - 21:18

Majkel
  • Gracz
Ale wy stękacie na tym /oo, Jezu ;)

//Kereth: Jak już piszesz to najlepiej na temat, Majkel.

No, edytowałem go, ale ty nie odświeżyłeś i zepsułeś.
  • Do góry
    • 0

#4 Vinnie402 31/03/2010 - 21:20

Vinnie
  • Gracz
Luca został srogo ukarany za swoją grę OOC, która jest zabroniona. Bo aż blokada konta. Ty jednak winny nie byłeś, dlatego nie powinieneś mieć AJa i blokady OOC. Proszę o zdjęcie tych kar w imieniu Ghelarducci Crime Family.
  • Do góry
    • 0

#5 Kali71 31/03/2010 - 21:23

Kali
  • Gracz

Proszę Cię, Kali. Za samo to pseudo szpanowanie, że jesteś w mafii i masz moc nadawania CK wjebałbym ci blokade czatu OOC, ale ja na to nie mam wpływu. Napad to napad i proszę mi nie wciskać, że terroryści nie mają prawa zaatakować i napaść na członka mafii, bo to się robi żałosne.

Mi ten napad nie przeszkadzal, jeden - okey. Na /oo sie zdenerwowali bo ciagle na nas cos. A co do tego szpanowania CK - to byla ironia.
  • Do góry
    • 0

#6 PrivoXy7 31/03/2010 - 21:25

PrivoXy
  • Gracz
Człowieku Alkaida, czy inni terroryści nie wiedzą, że ty jesteś mafiozo. Oni Cię napadli, bo byłeś za miastem, to raz. 2 Wiedziałeś, że twoi koledzy zrobią MG, więc można to uznać częściowo za nakłanianie. Po za tym koleś sam przesadziłeś z tym, że niby masz tak super pochowane. Weź coś ze pochowaj po ciuchach i każ się przeszukać bratu/przyjacielowi/dziewczynie czy komu tam chcesz. I tak znajdzie to. Rozebrali by Cię, a ty też byś napisał, że masz pochowane? Popatrz sobie jak jest w realu a potem chowaj.

Po za tym jak już wspomniałem Tacy arabi nie patrzą kogo okradają. Napatoczyłeś się, wiedzieli, że na pewno nie wierzysz w Allaha IC, bo tylko arabi wierzą zazwyczaj. Więc Cię napadli. To jest naród nieobliczalny i wszystko wręcz pięknie odegrali. Tyle w temacie.
  • Do góry
    • 0

#7 Mikuś 144 31/03/2010 - 21:28

Mikuś
  • Świeżak

Mi ten napad nie przeszkadzal, jeden - okey. Na /oo sie zdenerwowali bo ciagle na nas cos. A co do tego szpanowania CK - to byla ironia.

Gdyby ci nie przeszkadzał, to przyjąłbyś na klatę te kary jakie otrzymałeś. Co do /oo to ne mam zamiaru tutaj wypowiadać się o humorze Vinniego. Zresztą PrivoXy powiedział wszystko co najważniejsze, drugi raz to samo nie będę mówił.
  • Do góry
    • 0

#8 Vinnie402 31/03/2010 - 21:32

Vinnie
  • Gracz
Kali oddał pieniądze po małym rozbudowaniu /me Arabów, jak już je znaleźli. 1,7 to nie jest duża kasa. Co do tematu - własnie, wypowiadajcie się na temat, bo Kali został ukarany niesłusznie. Nicolas z kolei karę już poniósł.
  • Do góry
    • 0

#9 Kali71 31/03/2010 - 21:35

Kali
  • Gracz
Mikus, napad na klate przyjalem, ale nie sluszna kare juz nie. Gadalem juz o tym z Bobiczem - wystarczy decyzja administracji.
  • Do góry
    • 0

#10 Mikuś 144 31/03/2010 - 21:36

Mikuś
  • Świeżak
Może z tym ajotem, to trochę nie na bakier. Sto gsów raptem możesz odzyskać w pare chwil, a jakbyś miał blokadę OOC to może czegoś byś się nauczył. Zniesznie ajota i nic więcej.
  • Do góry
    • 0

#11 Grypa 242 31/03/2010 - 22:03

Grypa
  • Świeżak
Na screenach widać twoją grę OOC która wręcz uniemożliwia zdjęcie blokady tego czatu. Zamiast dobrze odegrać akcje to cały czas się żaliłeś na /oo. Blokada OOC jest odpowiednią karą. Admin jaila można by skrócić lub zdjąć. Nie zmienia to faktu, że twoja gra była karygodna.
  • Do góry
    • 0

#12 Kali71 31/03/2010 - 22:11

Kali
  • Gracz
Na /oo napisalem raptem 3-4 wiadomosci, na kropce i /w odpowiadalem wam tylko. To jest takie kartygodne? Bo z tamtym waszym /me nic sie nie rowna. ;) Ale nie robmy flejmu - ooc mi nie potrzebne, ale do odpowiadania moglo by byc, zreszta nie naduzywam tego kanalu wiec wiesz.
  • Do góry
    • 0

#13 Banana 4 01/04/2010 - 09:00

Banana
  • Świeżak
Znam Kaliego i wiem, że on potrafi dobrze grać. Być może miał jakieś odpały, lecz to są sprawy "wewnętrzne"(W mafii, w gronie swojego towarzystwa dla humoru), a tak to nigdy nie miałem zastrzeżeń. Sądzę, że za grę OOC można mu zwiększyć tylko i wyłącznie karę adminjaila do 600 minut, a bloka zdjąć.
  • Do góry
    • 0

#14 * Detektyw Rafcio6181 01/04/2010 - 09:02

Detektyw Rafcio
  • Zarząd

Według mnei takie osoby nie powinny być w mafii, tylko lider mafii powinien im od razu nadać CK, bo to że się chwalisz innym że jesteś z mafii to jest totalne dno.
  • Do góry
    • 0

#15 Kali71 01/04/2010 - 09:44

Kali
  • Gracz

Według mnei takie osoby nie powinny być w mafii, tylko lider mafii powinien im od razu nadać CK, bo to że się chwalisz innym że jesteś z mafii to jest totalne dno.

Jak nie wiesz o co chodzi, to się zamknij. Napisałem to w ironii.

A co do Admin Jaila - jest za nic, sam Bobicz przyznał - rozmawiałem z nim.

Blokada OOC - Wyjaśniłem to z Bobiczem na skype, po prostu Bobicz był nie doinformowany i postąpił za bardzo pochopnie.

GS - Nie potrzebuje ich, ale przy okazji napisałem o nich. 
Admin Jail'a, już nie mam. Teraz tylko proszę o zdjęcie blokady kanału Out Of Character.
  • Do góry
    • 0

#16 bert1166 01/04/2010 - 13:53

bert
  • Gracz
Od tak niskiego AJ nawet nie możesz apelować, to niezgodne z regulaminem działu. Blokada OOC słuszna.
  • Do góry
    • 0

#17 Kali71 01/04/2010 - 13:54

Kali
  • Gracz
Wiem Bertciu że niski, Admin Jali, ale był za nic - sam Bobicz pisał mi. A co do blokady ooc, nie wiem czy słuszna czy nie. Moim zdaniem nie, Bobicz był niedoinformowany.
  • Do góry
    • 0

#18 ErinoL23 01/04/2010 - 16:32

ErinoL
  • Gracz
Kali,lecz to nie zmienia faktu,że aj musisz przesiedzieć.Bloka ooc bym ci zostawił.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych