Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNAJ][Oddanie pojazdu][UNCAR]Tony Benstone

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Leniwiec189 31/03/2010 - 13:26

Leniwiec
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tony Benstone

Administrator/moduł nadający karę: Skowron/Dawid

Powód kary: Nie odegranie akcji rp poprzez /q i unspawn samochodu.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Przyznam że to prawda, Tak zrobiłem /q podczas akcji rp, Tak odspawnowałem samochod.
Lecz czy ktoś mi dał się wypowiedzieć ?
Czy napewno administracja wie wszystko?
Dzisiaj około godziny 11/12 Miała być rozegrana akcja rp z powodu czerwonego światła oraz braku rejestracji, Mimo tego że nie przyznawałem się że przejechałem na tym czerwonym świetle Policjant naginał akcje dla siebie bym tylko zapłacił mandat "/me Włącza nagranie z kamery" Ale co ja tak naprawde moge na nim zobaczyć? nic, zapytała mnie czy przyjmuje mandat, odpowiedziałem że nie, więc osoba pojechała po holownik i pan Brise napisał mi na /w żebym poczekał 5 minut, byłem już spóżniny do szkoły po czym komputer musiał zostać wyłączony nie z mojej woli.
Przedtem napisałem również do pana brise Że chciałbym dokończyć akcje pózniej, po szkole akurat było to na ręke bo miałem tylko przyjść na reprezentowanie klasy na zgromadzeniu w sali.
Wiem może to troche niefortunnie wyszło, ale Te kary szczerze powiem naprawde zepsuły mi cała moją gre na H-rp ten samochod to prawie cały mój majątek.
Chciałbym przeprosić osobę która wystawiała mi mandat oraz odegrać tą akcje jeszcze raz, zgodnie z zasadami Role Play.
Chciałbym również by wypowiedziały się osoby które brały udział w akcji oraz osoba nadająca mi owe kary.
Link ze skargi Link

//Edit Czas admin jaila już upłynął.
  • Back to top
    • 0

xcoom0 31/03/2010 - 13:45

xcoom
  • Gracz
Czytałem skargę. Powiem tak, nie zawsze jest to 5 minut czasu. Akcje by odegrali później...
  • Back to top
    • 0

FSTEAM1056 31/03/2010 - 14:09

FSTEAM
  • Gracz
Napisałeś że idziesz do szkoły, a 95 minut później byłeś znowu na serwerze - fajna szkoła, chyba muszę się do niej zapisać.
Było nie odspawnować pojazdu nie było by lipy. Kara jak najbardziej słuszna
  • Back to top
    • 0

Dawid4643 31/03/2010 - 14:11

Dawid
  • Gracz
Dodaj swój płacz na czacie OOC, jakiś Ty jest pokrzywdzony, że odchodzisz z HRP.
Minutki nie mogłeś poczekać a nawet mniej, aby policjanci wpisali /blokuj? No bez przesady, trzeba było nie wchodzić na serwer, jak nie miałeś na to czasu. Auto jest u mnie na /v. Jeżeli apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, wóz oddam.
  • Back to top
    • 0

Leniwiec189 31/03/2010 - 14:17

Leniwiec
  • Gracz

Napisałeś że idziesz do szkoły, a 95 minut później byłeś znowu na serwerze - fajna szkoła, chyba muszę się do niej zapisać.

miałem tylko przyjść na reprezentowanie klasy na zgromadzeniu w sali.

Moja odpowiedz.
  • Back to top
    • 0

Kryst3k634 31/03/2010 - 14:24

Kryst3k
  • Gracz

po szkole akurat było to na ręke bo miałem tylko przyjść na reprezentowanie klasy na zgromadzeniu w sali.

Czytaj uważnie Sebol zanim coś napiszesz...

Co do skargi uważam, że półtorej godziny można było poczekać zanim napisało się skargę. Przecież napisał, że idzie do szkoły i niema czasu w tej chwili. Można było domyśleć się, że prawdopodobnie za 3-4 godziny wróci na serwer.

Niech nikt nie myśli, że trzymam jego stronę, bo to jest mój brat ooc. Po prostu chcę sprawiedliwego osądzenia jego kary.
  • Back to top
    • 0

FSTEAM1056 31/03/2010 - 15:13

FSTEAM
  • Gracz
Tak odspawnowałem samochod.
Mógł tego nie robić to byśmy sobie sami założyli blokadę i był by spokój.
  • Back to top
    • 0

Leniwiec189 31/03/2010 - 16:39

Leniwiec
  • Gracz

Tak odspawnowałem samochod.
Mógł tego nie robić to byśmy sobie sami założyli blokadę i był by spokój.

Wolałem być na tej akcji później, niż blokade bez mojej obecności.
Lecz teraz sobie myśle że źle zrobiłem unspawnując samochod.
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 31/03/2010 - 18:06

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Ee, blokada za przejazd na czerwonym świetle? ;O Na temat nic nie wiem, ale to musiałem napisać. Jak nie przyjmuje mandatu to rozprawa w sądzie, a nie blokada koła, wy jej lekko nadużywacie chyba.
Hmm... większość osób kłamie z takimi rzeczami, chociaż zdarzają się one, a życie OOC jest ważniejsze od IC, nie prawda? No dobra, zrobił źle, ale wyraził skruchę - myślę, że można mu dać drugą szanse.
Co do akcji, możecie ją dokończyć po zdjęciu blokady. ( nawet musicie )
  • Back to top
    • 0

FSTEAM1056 31/03/2010 - 21:51

FSTEAM
  • Gracz

Ee, blokada za przejazd na czerwonym świetle?

A kto napisał że jest to blokada za czerwone światło?

Nie wiesz to się nie wypowiadaj
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic