Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [OOC]Matthew Stefler

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukas15 211 30/03/2010 - 20:29

lukas15
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Matthew Stefler

Administrator/moduł nadający karę:Styper

Powód kary:Obraza OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Więc to wszystko było przez jedno durne nie porozumienie.GameMaster zrozumiał coś całkiem innego niż chciałem przekazać i wtedy zaśmiał się powiedział coś ironicznego a na koniec powiedział Cześć.Ja poczułem się zlekceważony i nie wiedziałem o co mu chodzi i przez te całe nieporozumienie zdenerwowałem się i go obraziłem pod wpływem tych emocji i nerwów.Następnie dostałem karę.Po kilku godzinach zrozumiałem że GM nie zrozumiał tego co chciałem mu powiedzieć.Za to całe zajście go PRZEPRASZAM. http://h-rp.pl/thread-37311.html -wytłumaczenie co do odpowiedzi Franka,a więc mam brata który lubi nasz serwer tak samo jak ja ale ma za mało lat więc dałem mu na próbę pod moją opieką zagrać na moim koncie ale na nowej postaci.Po 40 przegranych godzinach dałem mu większą swobodę i wtedy okazało się że dostał karę za obrazę.Nie interesuje mnie to że on to dostał ponieważ to nie moja postać a on już chyba nie będzie grał.Proszę administrację o rozpatrzenie mojej prośby biorąc pod uwagę tylko postać Matthew Steflera.
  • Do góry
    • 0

#2 lukas15 211 31/03/2010 - 19:57

lukas15
  • Gracz
Chciał bym jeszcze się przyznać do ominięcia blokady OOC.Więc u takiego pana na monitorze jechałem po wszystkich słupach i kłócił się ze mną i chciał wezwać policję.I powiedziałem mu w czacie IC słowa OOC z wytłumaczeniem tego że to sprawa lagów.Jak widać potrzebne jest mi OOC chodź by do takich spraw.Naprawdę brak czat daje mi ostro popalić.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5247 01/04/2010 - 09:23

skb
  • Gracz
W takim razie dostajesz bana, bo udostępniasz konto osobom trzecim.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych