Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [OOC][AJ]Lance Klein

• Please log in to reply
No replies to this topic

Muciek12 30/03/2010 - 18:59

Muciek
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lance Klein

Administrator/moduł nadający karę: saquaris

Powód kary: Brak chęci odegrania akcji IC.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc zaczęło się tak: włączam sampa, schodzę na dół odpalam skuter. Jadę sobie przy komisariacie biały euros staje na środku drogi, no to omijam, wyminąłem a przedemną policja oraz czerwone światło. No to czekam sobie za nimi. Nagle ten z białego Eurosa krzyczy przez zamknięte okno(podkreślam) Policja, Policja, on "spsuł" cytuję mój bagażnik. No dobra mówie co tam, nic nie zrobiłem, stanę zaraz się wyjaśni. No więc zaczyna się akcja IC. Sprawdzają moje dokumenty, jego też. OK. Ja już cały zdenerwowany bo musiałem, spieszyłem się do pracy ale co tam. Wyjaśniam powoli tą sprawę, ale on się upiera że mu walnąłem w zderzak i bagażnik. Policja niby tak coś wypisuje ale tak naprawde też nic nie wie. Ja mu tłumaczę że to był lag i za jego internet nie będę ponosił odpowiedzialności żadnej. To zaraz zaczął coś tam brzdąkać że kim on to nie jest, jakimś gościem z kryminalistyki czy Bóg wie skąd jeszcze. No to zaraz policjanta Ashley bodajże zaczęła już się podlizywać, jej partner Henry dalej coś tam wypisywał. (Omijam to że z początku policjantka mało zainteresowana akcją coś tam gadała o Hardkorach itp.). No dobra byłem tak wnerwiony że policjanci zaraz stanęli po jego stronie, że wzywam GM'a. No dobra, wchodzi saquaris. Ok coś tam posprawdzał przy autach. Oczywiście Ashley znowu zaczęła się podlizywać jak się TP o czym nie wspomnę, policjant Henry niby też, koksy oby dwa. No dobra to w tym momencie nagle się okazało że oni jednak widzieli sytuacje bardzo dokładnie jak ja mu walnąłem, no proszę, a przed tem nie wiedzieli co i jak. Policja była po stronie tego "niby poszkodowanego". No to saquaris poszedł, a mój kolega chciał zaproponować zderzak. Nie przyjął. Ja powiedziałem od samego początku że nie zapłacę ani grosza i że dalsza konwersacja nic nie zmieni więc siedziałem cicho. A oni na czacie OOC ciągle gadali że mam zapłacić. Nagle patrze, Block OOC, AJ i w ogóle. Jak macie takich policjantów, co zmieniają ciągle zeznania, podlizują się każdemu żeby coś z tego mieć itp. to ja dziękuje bardzo. Nie piszę tego dlatego że chce żeby kogoś ukarano. Pisze dlatego żeby odzyskać UnBlock OOC oraz UnAJ. Jedynie sprawdzam czy godziny które spędziłem na tym serwerze były czegoś warte, a nie tak sobie zmarnowane.

Dziękuje i Pozdrawiam, chociaż za samo przeczytanie :]

Z mojej strony jedynie chciałem przeprosić za moje zachowanie ale poniosły mnie emocje, i mogę obiecać że więcej to się nie powtórzy.

//EDIT: AJ odsiedziałem dlatego proszę tylko o UnBlock OOC.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic