Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN] Richie Delgado

• Please log in to reply
2 replies to this topic

michnioss0 30/03/2010 - 18:38

michnioss
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richie Delgado

Administrator/moduł nadający karę: Bobicz

Powód kary: /q podczas akcji RP

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zostałem porwany przez Giuseppe Campana około godziny 21, sumienie grałem RP , porwanie było bardzo długie, ja miałem nóż na gardle bo rodzice kazali mi schodzić z komputera, lecz ja dalej grałem akcje RP porwania, w pewnym momencie do pokoju wszedł ojciec (około 22.20) i kazał mi wyłączyć komputer grożąc „zakazem grania na komputerze” . Dostałem Bana permanentnego, a myślę że to zbyt duża kara bo starałem się jak najlepiej grać RP, lubię grac RP i cały czas udoskonalam swoje umiejętności rozgrywania ciekawych akcji RP proszę o łagodniejszy wymiar kary rozumiem że zrobiłem bardzo źle wychodząc ale dla rodzica cieżko powiedzieć NIE, proszę o UNBANA, lub zadanie mi AJ ponieważ konsekwencje muszę ponieść. Każdemu może zdarzyć się taka sytuacja. Żałuje tego co się stało, proszę o wybaczanie, bo na rodziców wpływu nie mam.

Tutaj screen zrobiony przez oskarżyciela po wejściu rodzica na którym widać ze pisałem ze musze schodzić
dowod 
Post został napisany 2 raz, ponieważ wynikł błąd, odświeżając apelacje kar nie widziałem swojego porzedniego posta, trwało to około godziny lecz post sie nagle pojawil ( wiem dziwne lecz niewiem jak to sie stało) prosze o usunięcie któregoś z nich.
  • Back to top
    • 0

Bubel10 31/03/2010 - 06:54

Bubel
  • Świeżak
Ja osobiście znam Richiego i mam bardzo wysokie rp.Tyle odemnie.
Pozdrawiam Alwinek.
  • Back to top
    • 0

skb5267 01/04/2010 - 09:50

skb
  • Gracz
Ban zostaje zamieniony na blokadę.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic