Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN+OOC]Michael_Navarro

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Uki_Havamak 0 30/03/2010 - 18:18

Uki_Havamak
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Michael Navarro

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: "Mamy Cie dosyć"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, tym razem na pewno łatwo mnie nie spławicie, żądam unbana dla mojego brata, to on do kurwy mendy starał się o unbana dla mnie, gdy ja już dałem sobie spokój, więc jakim do kurwy mendy go zbanowaliście he? On próbując odwołać moją blokade, gdy już nie miało to sensu, próbował dalej, a co uzyskał? Z tego co mi wiadomo blokadę OOC za powtarzanie się, a następnie blokade, Frank tutaj apelacja do Ciebie, gdy ktoś spamuje drugiej osobie na /w także dajesz blokady OOC? Bodajże dostał Michael bana za spam na reprot, a z tego co wiem, to napisał dwa razy, podkreślam D-W-A na czacie report, gdy mu go zablokowaliście, następnie dostał Bana "mamy CIebie dosyć", człowieku puknij się w głowę, on chcąc mi pomóc został jeszcze olany, a do tego zbanowany, już mam głęboko moje konto, chodzi o jego, uraził Ciebie jakoś? Obrażał Cie? Na pewno nie!
  • Back to top
    • 0

Karpix8998 53 30/03/2010 - 19:31

Karpix8998
  • Gracz
Na ten temat mogę się wypowiedzieć, ponieważ ten gracz jest bardzo pewny siebie(zbyt). Jest to gracz, który chciałby wszystkich ustawiać dookoła. Nawet mnie chciał ustawiać jak objąłem rządy w "MagnetX Security". Odnoszę się do sytuacji w której wydawało mu się, że będzie mną dyrygował, a był zwykłą płotką w firmie. Taki typowy kozaczek. Widać, że jeszcze mu nikt nosa nie przytarł. Kolejną rzeczką z którą w 100% zgadzam się, to "BAN" i "BLOCK OOC", a dla czego? No właśnie dlatego, że mam parę SS'ów na których można przeczytać jak ten gracz mnie obraża i mam świadka, który też może to potwierdzić. Sytuacja w której Pan Jack Castle(kolega po fachu) powiedział Michael Navarro żeby przyniósł worek z krwią i podłączył, bo przeprowadzał trudną operację, a on odparł na to "Yyyy, robię za Twojego psa?". Wtedy Jack poprosił mnie i ja to zrobiłem, a Michael Navarro z tekstem "No i już idzie Twój pedałek." - To było skierowane do mojej osoby... co widać na zdjęciu.

SS z dowodem.

I tu jeszcze jeden dowód obrazy w moim kierunku. Właśnie w tym momencie powstrzymałem się i nic nie odpisałem, a była to już przesadą.

SS z dowodem.

Kolejna sprawa ten typ od pewnego czasu zaczynał mnie wkurzać i nazywał mnie konfidentem!!!, żadna osoba tak na mnie mówić nie będzie, to raz, a dwa, ten koleś szuka zaczepki. Zdecydowanie jest za podtrzymaniem kary, a nawet dożywotniej banicji na tym serwerze.
Frank dziękuję Ci za to, że jako jedyny zareagowałeś na gracza, który nie nadaje się do gry na tym serwerze jakim jest Michael Navarro. Przyznam się, że miałem już takie myśli aby temu graczowi dać CK - iść do mafii, załatwić to w sposób IC, zapłacić im i pozbyć się go z frakcji.

Teraz jak go już nie ma we frakcji to panuje taki spokój o jakim wszyscy marzyli...

P.S Nawet zapraszam mnie do siebie do miasta(Szczecinek), żeby porachować mi kości. Tak to odczułem, gdy on to napisał.
  • Back to top
    • 0

Michael_Navarro0 30/03/2010 - 20:16

Michael_Navarro
  • Świeżak
Ohhh, a jak Ty mi groziłeś, że wpadasz do mnie i mnie pobijesz, hmm?
To było dobrze, mhm.
  • Back to top
    • 0

William723 30/03/2010 - 20:23

William
  • Gracz
Odnośnie apelacji - Michael wykazuje się nieziemskim poziomem RolePlay, jest jedną z głównych osób, które podtrzymują całą strukturę w szpitalu - faktycznie, wczoraj, dziś odpieprzyło mu, lecz to nie znaczy, że taki incydent ma pogrążyć jego karierę, że tak się wyrażę. Przy okazji - Uki_Havamak - zostawiłbym bym Tobie zablokowane postacie, oraz zbanowane konto, jako karę, ten wniosek ma tak niski poziom - wstyd.
  • Back to top
    • 0

.Dominik12 30/03/2010 - 21:52

.Dominik
  • Gracz
No tak, Michael odkąd jestem w MC zawsze pomagał jak się czegoś nie wiedziało, oraz zarządzał gdy akurat nie było Williama na serwerze. Bardzo go cenie jako gracza i sądzę, że Ban jest bezpodstawny. Ok, spamował na /report jak mówią Nam logi, ale szkoda że zakończy to karierę w szpitalu. Jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Karo14 30/03/2010 - 22:00

Karo
  • Gracz
Ja też jestem za UnBanem ponieważ to bardzo dobry gracz, a każdemu czasem odwala :).To tylko gra...

//Makaveli: Warn.
  • Back to top
    • 0

Karpix8998 53 30/03/2010 - 23:00

Karpix8998
  • Gracz

Ohhh, a jak Ty mi groziłeś, że wpadasz do mnie i mnie pobijesz, hmm?
To było dobrze, mhm.

Sam mnie zapraszałeś i sam powiedziałeś, że jak przyjadę to mnie poskładasz. No sorry ale szczerze w to wątpię.
  • Back to top
    • 0

Michael_Navarro0 30/03/2010 - 23:07

Michael_Navarro
  • Świeżak
Te kłamanie Ci niezbyt wychodzi, bodajże wczoraj mi groziłeś.
  • Back to top
    • 0

Karpix8998 53 30/03/2010 - 23:15

Karpix8998
  • Gracz

Te kłamanie Ci niezbyt wychodzi, bodajże wczoraj mi groziłeś.

Koniec gadki, nie chce mieć już z Tobą nic wspólnego. I bardzo się cieszę... A twoje słowa może potwierdzić parę osób, więc wybacz kolego, ale coś Tobie nie wychodzi. Ty tak twierdziłeś, nie ja. A to jest różnica.

THE END

• Back to top
    • 0

Michael_Navarro0 30/03/2010 - 23:21

Michael_Navarro
  • Świeżak
Thierry, jest takie ciekawe powiedzenie tutaj zacytuję, żeby nie było, że Cię obrażam. " Nie rozmawiaj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu, po czym pokona doświadczeniem ".
  • Back to top
    • 0

SmileGirl23 31/03/2010 - 12:00

SmileGirl
  • Gracz
Ja również jestem za UnBanem. Często w pracy Michael mi pomagał, widziałam jego poziom RP jest on dla mnie wysoki. Tak jak już mówili, każdemu czasem odwala, ale żeby już kasować mu postać na którą tyle czasu poświęcił? Dlatego proszę o UnBana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic