Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BLOCK] Calvin McMayer

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lizaczek50 30/03/2010 - 16:07

Lizaczek
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Calvin McMayer

Administrator/moduł nadający karę:Dawid.

Powód kary:głupie zabawy./okradanie bez org. przestępczej

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam, więc dostałem blokadę z idiotnycznego powodu, a mianowicie okradania kogoś bez org. przestępczej.Delikwent napisał na mnię "pokolorowaną" skargę za co otrzymałem blokade mojego głównego konta:/ O to jego:skarga
Otóz nie napisał tutaj, że wyraził ooc na okradnięcie go(nie zrobiłem ss bo mi coś nie załapało, a jechałem akurat autem.Wszystko mam nadzieję jest w logach.)A dodatkowo celował do nas tym DE.Ja ogarnąłem akcję i go uspokoiłem po czym zaproponowałem podanie sobie reki.Gdy on się na to zgodził dałem odpowiednie /me uderzając go w krocze,twarz oraz brzuch(IC waze 100kg i mam 2m)a następnie wziełem go za szyję,wykręciłem ręke i przygniotłem do auta.Mój kolega złapał go za ręce a on dał takie /me jak na terminatora przystało./me wyrywa się po czym obraca i wyciąga DE z kabury.Oczywiście powiedziałem mu, że to niemożliwe bo go dusiłem itd.On zaczął gatki, że w ogóle go nie dusiłem itp.Wysłałem mu ss po czym na każdą akcję zaczął żądać ss'ów.Po otrzymaniu ss wrócił pod te auto a ja zabrałem mu tego DE i kopnąłem pod ścianę.Po krótkiej chwili zacząłem sobie myśleć, że przyda mi się ten DE bo mam zamiar założyć org. przestępczą.Po podniesieniu broni zaczęły się głupawe teksty:Dawajcie tego DE cioty itd.SS:

http://iv.pl/images/50341574937659809340.png
http://iv.pl/images/48317349675829306367.png

Potem zagroził mi skargą, lecz byłem bez winy i powiedziałem mu-Idź sobie pisz tyle ile chcesz,my graliśmy RP.Po tym zdaniu zaczęło się udawane afczenie,gdyż po naszym odjechaniu odrazu zaczął chodzić a następnie dał /q.Świadkiem oraz uczestnikiem tego wydarzenia jest Andy Messan.Proszę o unblock'a i wykaz logów z dnia 27.03.2010/godzina-23.50-0.1.10

PS:Aha i nie ukradłem tego DE tylko podniosłem z ziemi a do tego nie trzeba org., nie?
  • Do góry
    • 0

#2 massey84 31/03/2010 - 17:49

massey
  • Gracz
Tak to wszystko prawda byłem razem z nim przy tej akcji. Świetnie się z tym graczem gra, dołączam się do unblock'a.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5247 01/04/2010 - 09:39

skb
  • Gracz
Blokada zostaje zamieniona na 500 minut w aj.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych