Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Wymuszona Naprawa]Pablo Felucii.

• Please log in to reply
3 replies to this topic

PaweŁ28 30/03/2010 - 15:37

PaweŁ
  • Nieaktywni
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Pablo Felucii

Administrator/moduł nadający karę:System

Powód kary:Wymuszona naprawa

Wyjaśnienie wraz z dowodami:A więc tak, w Niedzele grałem od około godziny 18:00/19:00 do 22 nie wiem za co dostałem warny nie używałem nigdy chatów posiadam mod Cleo nie wiem jaką wersje oraz licznik i Emergency light mod oraz podmianki samochodów.Chcą mnie państwo zbanować ale jestem niesłusznie oskarżony przez Anty-chata

Dowody tylko takie posiadam:
Cheat System Pablo Felucii Wymuszona naprawa V5804 z 0,16777216,0,0 28/03/2010, 20:49
Cheat System Pablo Felucii Wymuszona naprawa V5804 z 0,16777216,0,0 28/03/2010, 20:49
Nawet nie wiem że owe coś dostałem możliwe że byłem na AFK.Znajomy z gry też wsiadł do mojego wozu na stacji jak kupowałem alkohol możliwe że to przez to.
Edit,Moda Cleo posiadałem ale nawet o tym nie wiedziałem gdyż gram,grałem na serwerze Polski Truckerski Serwer na którym byłem policjantem i ten mod był wymagany.To tyle od mnie mody oczywiście te wszystkie wyrzucę.A jeszcze teraz pisałem ze znajomym ten jeden mod to "Emergency light mod " jak dobrze pamiętam naprawiał właśnie wozy policyjne możliwe że któryś z przycisków mi to aktywował.
Proszę o rozpatrzenie pozytywnie mojego wniosku, jestem niewinny.
  • Back to top
    • 0

xlolo10 30/03/2010 - 15:48

xlolo
  • Gracz
To ja wsiadłem do jego wozu, (Karol Kobiela). Znam chłopaka OCC i jest spoko. Wątpię aby używał jakichkolwiek cheatów, gdyż oboje twierdzimy że cheaty psują zabawę z grą. Poza tym jak wiadomo każdy się może pomylić, nawet komputer skrypty są przecież doskonałe, ale jednak gdzieś może być błąd. Podsumowując jestem za odbanowaniem Jowisza z powodu niewinności. Dodam że jego poziom RP jest w miarę wysoki i miło się z nim gram.

Jestem za UnBanem
  • Back to top
    • -1

Carlo336 30/03/2010 - 15:51

Carlo
  • Gracz

Emergency Lighys

Z tego co wiem, stara wersja tego moda naprawia auto, oraz czyni je niezniszczalnym. Zapewne to było tego powodem. Radzę usunąć to i więcej nie korzystać z niego.
  • Back to top
    • 0

PaweŁ28 30/03/2010 - 15:54

PaweŁ
  • Nieaktywni
Możliwe że przez przypadek ten mod mi się aktywował zapomniałem że go posiadam oczywiście przeinstaluje GTA i zrobię porządek.EDIT.Wszystko usunięte GTA przeinstalowane.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic