Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [ban]baranek2211

• Please log in to reply
No replies to this topic

knive9319930 30/03/2010 - 09:16

knive931993
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne

Administrator/moduł nadający karę: Enerv, Misiek

Powód kary: Enerv dal ma aj na 199min za niby wyczyny rowerem i skakanie po dachach co wogólę nie miało miejsca, a Misiek niby za używanie cheatów

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wiec zacznijmy od początku byłem na stacji i naprawiałem pojazd. Gdy skończyłem naprawiać to podszedłem do dystrybutora i podszedł do mnie jakiś koleś (nie pamiętam imienia). Powiedział do mnie ze to ja skakałem do jego laski a ja mu na to ze nigdy w życiu nie skakałem do dziewczyn i on napisał /ja wali Massimo mocno w głowę /do udało się a ja na to /do tak. i zaczął mnie gonić po stacji to ja zacząłem uciekać. W końcu mu uciekłem okrążyłem stacje i poszedłem po rower wsiadłem na niego i odjechałem. Gdy jechałem do centrum to jechałem w pełni rp nie skakałem (zresztą nie da się skakać) i jechałem po chodniku stanąłem pod "BurgerShot". Chwile później wyskoczyło w lewym dolnym rogu ze mam aj na 199min. Ja myślę jak mam aj jak nie siedzę i chciałem dać /qs ale nie zdążyłem bo nagle wyskoczyło mi na czacie "serwer closed" to dałem /q. Loguje sie ponownie i mi pisze ze mam bana za używanie cheatów i ucieczkę z AJ. Jestem w 100% pewien że po prostu miałem laga i tyle. Odczekałem już ponad tydzień i chciałbym powrócić do gry RP na na tym serwerze.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic