Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] |BAN|John Splinter

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fisher13 29/03/2010 - 20:00

Fisher
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Splinter

Administrator/moduł nadający karę: AntyCheat / Misiek

Powód kary: Naprawa pojazdu przez cheata.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Wkleję rozmowę ze skype:

No więc, nie wiem jak to mnie wykryło - Mike wsiadł do ranchera i spowodował mi jego zniknięcie, to się prze logowałem na /qs, pojechaliśmy na stację, były jakieś wzmianki że coś się tam dzieje, a to tylko mini-event dla PD, nagle Mike powiedział, byśmy jechali do remizy, ok przyznam się, kilka razy przejechałem na czerwonym, mój błąd, ale gdy już wróciliśmy to pojechałem tam znów i wróciłem się na stację w centrum by zatankować u mechanika ten sam wóz. Wróciłem , napisałem raport i wyszedłem z gry.
Dziś patrzę - od moNs'a dowiaduje się, że mam bana - "bawi się ze mną?" , spojrzałem i zobaczyłem, że mam bana, dowiedziałem się, że niby cheatem naprawiałem wozy, ale mam tylko moda cleo , ja nawet sobeita nie potrafię obsłużyć no.
Jestem czystym graczem - narzekam gdy nie mam kasy ale do cheat'a się nie posunę.
BTW. Jeśli to ma jakieś znaczenie - Czopson szarżował tym rancherem jak szalony, na czerwonym raz dodawał gazu, raz cofał, mówił - że to specjalnie, no nie wiem.
Ja z tym nie mam nic wspólnego, to był dla mnie normalny dzień, dzięki.
Poza tym, nie wiem jak w czasie 30-50 sekund mogłem zreperować auto, dużo czasu byłem poza wozem, autem się nie rozbijałem o każdą ścianę, toteż nie miałem podstaw do naprawy wozu.

Już wiem, to mógł być Emergency Light mod, włączałem go jak szalony, bo nie mogłem go optymalnie ustawić, była akcja w lesie i ciągnąłem Rancherem Tahomę, więc to pewnie to.
  • Do góry
    • 0

#2 Alan566 30/03/2010 - 12:53

Alan
  • Gracz
Tak jak u Czopka - http://h-rp.pl/threa...327-page-2.html

Oczywiście wnoszę o unbana. :)
  • Do góry
    • 0

#3 CzopsoN682 30/03/2010 - 13:00

CzopsoN
  • Gracz
Dzieki Jackal to pewnie przez twój Emergency Mod i mój. Rzeczywiście cofałem i jechałem do przodu, gdyż śpieszyłem sie dość bardzo tam jechać lecz chciałem jechać RP. Wreście sprawa wyszła najaw. Oczywiście Wnoszeo unbana
  • Do góry
    • 0

#4 Fisher13 30/03/2010 - 13:30

Fisher
  • Gracz
Przecież żadna szybka nie była stłuczona, co jest?!
  • Do góry
    • 0

#5 CzopsoN682 30/03/2010 - 13:37

CzopsoN
  • Gracz
Jaka szybka ? o co ci chodzi ?
  • Do góry
    • 0

#6 Jaracz16 30/03/2010 - 13:42

Jaracz
  • Gracz
Też jestem za UnBanem. Wystarczy pobrać nową wersje Emergency Moda, która nie naprawia auta...
  • Do góry
    • 0

#7 Mouruder799 30/03/2010 - 13:54

Mouruder
  • Gracz
Hmm, ja przez emergency Light Mod dwa razy dostałem AJ'ta za wpisanie komendy /silnik.
Za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#8 Fisher13 30/03/2010 - 16:27

Fisher
  • Gracz
Mam wersję ósmą, tą najnowszą, więc? Ona nie naprawia.
  • Do góry
    • 0

#9 * B M61465 03/04/2010 - 09:13

B M
  • Zarząd
Odbanowany.
Za Darth Vader reszta postaci pozostanie zbanowana.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych