Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN]Mick_Stenson

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Diverse.10 29/03/2010 - 15:15

Diverse.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mick Stenson

Administrator/moduł nadający karę: AntyCheat Misiek.

Powód kary: Wymuszona naprawa

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam,
Nie wiem z jakiej racji dostałem tego bana. Nigdy nie używałem żądnego cheata ani modów które naprawiają pojazd. Tak grałem o tej godzinie wraz z kolegą z którym jeździliśmy i rozwoziłem paczki. Nigdy nie byłem karany za to i myślę że to jest jakiś błąd serwera. Gdy wychodziłem z serwera odspawnowałem auto oraz dałem /q

Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.

PS. Nie mam zamiaru mieć bana za coś czego nie zrobiłem.

Zauważyłem iż ta osoba ( http://h-rp.pl/user-12476.html ), także dostała bana - jeździła ze mną jako kurier swoim autem.

//Makaveli: Zły dział - przenoszę.
  • Do góry
    • 0

#2 CzopsoN682 29/03/2010 - 15:25

CzopsoN
  • Gracz
Tak, pamietam ciebie razem byliśmy na spawnie kurierów i gadaliśmy IC. Moim zdanie jest to na 100 % błąd systemu, niech jakiś Administrator bądź nawet Head-Administrator zaglądnie i rozwiąże.
  • Do góry
    • 0

#3 Diverse.10 29/03/2010 - 17:26

Diverse.
  • Gracz
Ahh, zapomniałem oddać. Ostatnio (ok. miesiąc temu) usunąłem wszystkie mody cleo z racji iż crashowały mi przy /auto parkuj. W przeszłym tygodniu zainstalowałem snow moda - nie wiem, to nie możliwe że to wina tego modu. Przez GTA parking mam zainstalowany skin pack HRP-2 i nic. Od mojego kolegi RdK dowiedziałem się iż jest to bug więc to mniej więcej wyjaśnia. Niestety nie wiem jak odbierze tę apelację Szanowna Administracja, ponieważ nie mam żadnych dowodów prócz wytłumaczenia oraz parę osób z którymi właśnie jeździłem rozwozić paczki min. Mike Angelo, Kanzie(czy jakoś tak) dwie osoby z RC.

Posiadam keybinder by ProXy. W tym czasie pracowałem jako kurier i używałem go, ale czy on może być powodem wymuszenia naprawy? Miałem go już od dawna więc to odpada. Tak samo CLEO - cały folder CLEO usunąłem bardzo dawno (w/w - ok. miesiąc temu). Może zostały jakieś pliki po tym.
  • Do góry
    • 0

#4 Mikez377 29/03/2010 - 17:50

Mikez
  • Gracz
Tak, Mick nie jest taki, nie gra na cheatach.
Jest to zapewne błąd systemu, ufam Mickowi dlatego proszę o UnBana, to dobry chłopak :)

//Blokada pisania.
  • Do góry
    • 0

#5 grubas54 30/03/2010 - 12:16

grubas
  • Gracz
Witam to ja jestem tym kolegą który z nim jechał tak w ogóle to tyko na stacje po paczki biliśmy rozwozić 1 bo więcej nie było :). Tak więc proszę o unbana. Mam nadzieje ze ten post coś zmieni.
PS siedzieliśmy w MG tak pod stacją tych kurierów i gadaliśmy.
  • Do góry
    • 0

#6 Diverse.10 30/03/2010 - 17:52

Diverse.
  • Gracz
Nie chcę być natrętny lecz chciałbym się dowiedzieć werdyktu Szanownego Miśka. Tak jak wspomniałem - nie posiadam żadnych modów które mogłyby naprawić wóz. W tych godzinach które są w logach nie stuknąłem nigdzie autem - rozwoziłem paczki uważnie bo nie miałem zamiaru ponownie naprawiać swojego pojazdu. Wcześniejsze wiadomości dopisywałem do postu, ponieważ nie chciałem robić zbędnego spamu. Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#7 Diverse.10 31/03/2010 - 15:29

Diverse.
  • Gracz
@Przepraszam za duble post.

Prosił bym o przeniesienie tematu do głównego działu - Banicję dostałem od Miśka a nie przez AntiCheata (Choć on troszkę zawinił, gdyż nigdy w życiu nie używałem cheatów oraz innych zbędnych modów które mogą naprawiać pojazdy!)

Pozdrawiam.

____________[Godzina; 20:10]____________

Nie widzę zainteresowania mojej apelacji ze strony Administracji.
Tak jak wyżej napisane posty: Nie posiadam/łem żadnych modów/cheatów które naprawiają pojazd. Dlaczego "łem"? Ponieważ, zostałem zmuszony do reinstalacji gry z powodu iż są to mało prawdopodobne dowody na to, że jestem niewinny. Dodam tylko, że jedyny mod CLEO jaki posiadałem to był SnowMod. Nie byłem tego świadomy, że SnowMod to mod "CLEO".

Oto screeny po reinstalacji (Zainstalowany audio client oraz SkinPack HRP#2): http://ifotos.pl/img...tall_nxaerq.jpg - link z powodu iż rozciągał tabele forum.

_______________[@DOWN]______________
Tak, nie używałem. Miałem kiedyś ale to z miesiąc-półtora temu lecz usunąłem bo przy parkowaniu mi crashował. Więc postanowiłem wywalić cały folder CLEO. Jedna z osób która napisała odwołanie od logów dała screeny na których widać SnowMod. Także posiadałem snowmod i myślę, że to jego wina. Gdy moja apelacja zostanie zaakceptowana chciałbym odwołać się od logów z tego dnia. (Wymuszona naprawa)
  • Do góry
    • 0

#8 Arcon2526 01/04/2010 - 11:48

Arcon
  • Gracz
jezu, poczekaj kilka dni. Napewno nie używałeś emergency mod'a?
  • Do góry
    • 0

#9 Diverse.10 01/04/2010 - 21:45

Diverse.
  • Gracz
Chciałbym kontynuować grę na tej postaci, lecz nie mogę z powodu iż administracja nie interesuje się tematem. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej apelacji oraz usunięcie logów gdy zostanie ona uznana.

Czy ty mnie uważasz za jakiegoś no-lifera ? To się grubo mylisz. Nie siedzę godzinami przed komputerem gapiąc się w ten głupi monitor. Dla mnie rodzina jest ważniejsza niż głupia gierka. Po to jest gra - aby uprzyjemnić sobie wolny czas. Wolny!
  • Do góry
    • 0

#10 CzopsoN682 01/04/2010 - 21:48

CzopsoN
  • Gracz
Wiesz, ja też długo czekam i mam nadzieje, że będzie to owocne w rozpatrzeniu mojej Apelacji.
Radze ci to samo zrobić. Pomóc Mamie lub Tacie w przygotowaniach świątecznych. Później będziesz mógł grać w Gta do woli, jeżeli oczywiście apelacja będzie rozpatrzona pozytywnie. Odpoczynek napewno ci się przyda.

Oczekuj cierpliwe uwierz, bo cierpliwość popłaca.
  • Do góry
    • 0

#11 Diverse.10 02/04/2010 - 21:55

Diverse.
  • Gracz
Proszę o zamknięcie tematu. Sprawa wyjaśniona i dostałem unaban.

Gdyby byłą możliwość chciałbym aby zostały wyczyszczone moje logi. Nie z mojej winy to było, psuje mi reputacje i rozwala profil.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych