Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Car] Kevin MacTavish

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlueFear11 29/03/2010 - 06:21

BlueFear
  • Nieaktywni
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Kevin MacTavish
Administrator/moduł nadający karę: CreaLive (Tygert Spinney)
Powód kary: Niepoprawna jazda PCJ
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam. Minęło już 2 tygodnie od nałożenia mi blokady prowadzenia pojazdów. Zdaję sobie z tego sprawę co robiłem źle i teraz naprawdę tego żałuje. Była to dla mnie dobra nauczka by więcej tego nie robić, ale odpokutowałem za swoje czyny. Obiecuje, że więcej tego tak nie będę robił. 2 tygodnie to dla mnie naprawdę dużo bez H-RP, a H-RP to mój ulubiony serwer jaki kiedykolwiek widziałem w SAMP. Przepraszam z całego serca i proszę o unblocka.
  • Do góry
    • 0

#2 Arcon2526 29/03/2010 - 12:58

Arcon
  • Gracz
A ja bym Ci dał banicje za Metagaming. Jedziemy z Majkelem, a Ty zacząłeś nas ścigać z kolegą. Ciekawi mnie jak go rozpoznałeś - miał przecież maskę. Albo poznałeś po ID maski, albo po tym, że gracz z maską prowadzi sultana.
(Już nie powiem, że jego kolega pittował nas PCJ'tem i wymagał od nas odegrania akcji RP).
  • Do góry
    • 0

#3 BlueFear11 29/03/2010 - 14:09

BlueFear
  • Nieaktywni
...albo kolega powiedział w IC, że jest to poszukiwany za którego nagroda jest 20k, gdy to usłyszałem zaczęłam za wami jeździć, to tyle.

@down
Mnie się o to nie pytaj, może po rejestracji, lub jakimś charakterystycznym elemencie samochodu lub Ciebie.
  • Do góry
    • 0

#4 Arcon2526 29/03/2010 - 14:56

Arcon
  • Gracz
Dziwne skąd wiedział - w tamtym czasie przemalowaliśmy wóz dwa razy. Oboje mieliśmy maski, wniosek? :>
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych