Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN] Nick Carson

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Adikos380 28/03/2010 - 16:38

Adikos
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Andreas_Bradstreet

Administrator/moduł nadający karę: Saqaris

Powód kary: Nie zdolny do gry RP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Saqaris zrobił błąd dając mi bana.
To było jedno wielkie nie porozumienie.
Miałem BW, poszedłem za ten czas na forum zobaczyć co tam słychać. Po kilku minutach wchodzę na GTA a tu Ban, którego powodem jest nie zdolność do gry RP. W sumie, na H-RP na wszystkich postaciach mam 150, w tym jedna ma 100h (Associate Ghelarducci Crime Family) Leon_Mangiamele.

saqris, jak mi się wydaje myślał, że nie znam komend /me i /do i otrzymałem banicje, lecz by się upewnić mógł napisać na /w czy jestem :l. Jak już mówiłem, afkowałem a wtem czas próbował uleczyć mnie medyk, który cholera wie skąd się tam wziął. Nie odpowiadałem na jego /do i /me gdyż nie było mnie na GTA tylko na forum.

Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie, no i chyba jasne - pozytywne.

A, jescze jedno:
Klik
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 28/03/2010 - 16:54

Vinnie
  • Gracz
Po prostu, AFK. Czytałeś sobie forum, a tu ban, zbyt pochopna decyzja Saqarisa, zdarzają się pomyłki ; ) Ja zaś mogę zapewnić, że Leon to świetny gracz, bardzo dobrze rozgrywa akcje, a jego dialogi, /me i /do są staranne, z odpowiednią długością. W innym przypadku nie dostałby się na associate w naszej organizacji. Proszę o odbanowanie go, to jakieś nieporozumienie.
  • Back to top
    • 0

Marcin Kamiński 1360 28/03/2010 - 16:59

Marcin Kamiński
  • Gracz
Banicja	saqaris	Andreas Bradstreet	Niezdolny do gry.	28/03/2010, 17:30

Banicję argumentuje tą skargą:
http://h-rp.pl/thread-38092.html

Pozdrawiam, saqaris.
  • Back to top
    • 0

Adikos380 28/03/2010 - 17:05

Adikos
  • Gracz
Ergh, o to chodzi...

Byłem tak wkurw, zdenerwowany na tego człowieka, że patrzyłem tylko i wyłącznie na klawiature, nie na ich /me i /do.
Szkoda, że nie ma screenów z wcześniejszych odzywek, no ale trudno.

Byłem zdenerwowany, był wieczór nie patrzyłem na /me i /do, no a jeśli chodzi o /q podczas akcji to mówie, wkurzyłem się i z relaxu poszedłem na drift serwer.

Jeśli chcecie, weźcie mi wszystko co mam na tej postaci, albo najlepiej jeszcez raz odegrajmy akcje, na której mogę wpisać CK.

Fakt, zawiniłem, dałem /q podczas akcji RP, ale tylko dla tego że nie widziałem tam żadnego /me i /do, gdyż nie patrzyłem na ekran. Moją najlepszą propozycją jest ponowne odegranie akcji, jak to wyżej napisałem.

Proszę o UNbana, myślę że więcej problemów ze mną nie będzie, gdyż zostaje na Leon'ie.
  • Back to top
    • 0

Adikos380 01/04/2010 - 09:42

Adikos
  • Gracz
Mógłby ktoś szybko rozpatrzyć i myślę, że pozytywnie? Bardzo bym prosił.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic