Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock Run] Yoshiyuki Katayanagi

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Linens0 28/03/2010 - 14:12

Linens
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Yoshiyuki Katayanagi

Administrator/moduł nadający karę:Dawid (Henry Felucii)

Powód kary: Dzień Dobry, lecz dla mnie nie dobry dostałem dzisiaj blocka na bieganie, a jestem nie winny. Opowiem wam całą historię podjeżdża do nas ' NIGGA' na rowerku, po czym pytam się czy sprzedaje rowerek odpowiedział nie.
Zaczął sapać się do kolegi oraz go wyzywać, posiadam nawet SS'y potem gdzieś pojechał, a za nim sprintował jego kolega z pałką. Wpadli na nas oraz zaczęli robić DM'a, mój kumpel ułożył faceta, który miał pałkę oraz nie dostałem z pałki w głowę, zaczęli po prostu robić na nas DM'a Gdy mój kolega dostał Aj'a, ponieważ nie miał 10 godzin przegranych, przyszedł GM oraz dostałem blokadę biegania. A powód, który sprawdziłem w logach ' Dostałeś zdrowo z pałki', a teraz muszę cierpieć przez tego Dmiarza.
  • Do góry
    • 0

#2 twardziel 237 28/03/2010 - 14:15

twardziel
  • Gracz
Tak, jestem za Unrun'em. Byłem przy tym, ten 'Nigga' zaczął nas wyzywać i pobiegł do kolegi. Ci za sprintowali i podbiegli do mnie. Ja uderzyłem ich z dwa razy i uciekałem. Ale weź my pod uwagę to że żaden z nich nie wpisał //ranny.

Za Unrun'em.
  • Do góry
    • 0

#3 Linens0 28/03/2010 - 14:19

Linens
  • Świeżak
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#4 Linens0 30/03/2010 - 10:49

Linens
  • Świeżak
Proszę o rozpatrzenie mojej apelacji, ponieważ czekam już parę dni, a dostałem blokadę niesłusznie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych