Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [OOC] Colin Ray

• Please log in to reply
7 replies to this topic

VegasKT 0 27/03/2010 - 21:02

VegasKT
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Colin Ray

Administrator/moduł nadający karę: GameMaster 533

Powód kary: pyskowanie na /w ciag dalszy

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak, piękna, huczna impreza na plaży, zorganizowana dzięki Kamilowi - Frank. Jestem na scenie i daje "/k Całe Los Santos dziś nie śpi, Los Santos się dziś bawi! Rączki, rączki do góry!" - za to dostałem relog do Gm'a 533, następnie kłóciłem się z nim, co zrobiłem takiego źle, że dostałem reloga, a on, że nie krzyczymy na /k - a jak masz w realu, pijaki krzyczą różne rzeczy, a ja tu grzecznie! Pozbawił mnie czatu OOC, ponieważ mieliśmy konflikt na /w, że nie powinienem krzyczeć. "Nie mów, że inni tamto, inni tamto" - powiedziałem mu swoje, że się bronię, bo aj'ot zniszczył mi logi, czyli mam już w achimentach odblokowane osiągnięcie AJ'ot, a starałem się jak najdłużej prowadzić bilans czysty.

Proszę o odblokowanie mi OOC, ponieważ jest potrzebny do kontaktowania się z kolegami i te pe.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 27/03/2010 - 21:55

Grypa
  • Świeżak
Posted Image
Moglo skonczyc sie na /login jak dla kazdego kto robil cos takiego. Jednak wolales zaczac pyskowac i mowic, ze inni tez tak robia to ty tez mozesz. Poszedles za to do AJ na 20 minut. AJ ci nie wystarczyl. Dalej sie bez sensu klociles i mowiles, o tym, zei ni tak robia to ty tez mozesz. Nastepnie napiasles to co na screenshocie i dostales blokade OOC.
  • Back to top
    • 0

VegasKT 0 27/03/2010 - 22:18

VegasKT
  • Zbanowani
Posted Image

Nie lubię się kłócić, jak widzisz. Zawsze stawiam na swoim - taki charakter już.

Czy na imprezach nie jest głośno, nikt nie krzyczy? Chyba na imprezie, która jest w białym domu, a to było na plaży, każdy tam może krzyczeć. Za takie coś dałeś reloga, to się wkurzyłem i chciałem Ci przemówić, lecz nie, Ty mądrzejszy. Powiedz mi, czy byłeś na jakieś głośnej imprezie, gdzie nikt nie krzyczał? Jak tak, to gratulacje, bo na takiej nie byłem. Nie chcę Ci teraz tutaj dogryzać, nie popełniłeś błędu, lecz pomyśl, czy relogować za takie coś. Przecież to jest RolePlay - krzyczenie.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 27/03/2010 - 23:03

Grypa
  • Świeżak
Nie tylko ja relogowałem. Razem z Dawidem. pilnowalismy imprezy i dawalismy /login biegacza i krzyczacym.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 27/03/2010 - 23:13

3ciW
  • Świeżak

Posted Image

Nie lubię się kłócić, jak widzisz. Zawsze stawiam na swoim - taki charakter już.

Czy na imprezach nie jest głośno, nikt nie krzyczy? Chyba na imprezie, która jest w białym domu, a to było na plaży, każdy tam może krzyczeć. Za takie coś dałeś reloga, to się wkurzyłem i chciałem Ci przemówić, lecz nie, Ty mądrzejszy. Powiedz mi, czy byłeś na jakieś głośnej imprezie, gdzie nikt nie krzyczał? Jak tak, to gratulacje, bo na takiej nie byłem. Nie chcę Ci teraz tutaj dogryzać, nie popełniłeś błędu, lecz pomyśl, czy relogować za takie coś. Przecież to jest RolePlay - krzyczenie.

Nie przesadzaj, dał Ci logina i w tym cały płacz? To kwestia 5 sekund na ponownie zalogowanie, a ty zaczynasz urządzać dyskusję i sypiesz głupie teksty. Nie dziwie mu się, że dał Ci blokadę OOC.

@Down
Proponuję to zakończyć i złożyć ponownie apelację za tydzień-dwa.
  • Back to top
    • 0

VegasKT 0 27/03/2010 - 23:18

VegasKT
  • Zbanowani
Głupie teksty? Bo chciałem to wytłumaczyć, nie każdemu daje się reloga. Jak kogoś uraziłem to przepraszam. Ale blokada czatu, czy też aj'ot i relog za krzyczenie? Dzięki bardzo, przecież to jakiś absurd jest! Za krzyczenie dadzą Ci reloga, byś nie krzyknął "/k Całe Los Santos dziś nie śpi, Los Santos się dziś bawi! Rączki, rączki do góry!". Tutaj ludzi rozruszać, a ten się wtrąca drogą OOC, mógł podejść, "Panie nie krzycz, bo i tak Ciebie nikt nie słucha, a jak chcesz iść pokrzyczeć, to idź do lasu", lecz nie, droga OOC - najlepszy wybór. GM i się wywyższa. Nie jestem tu długo, bo przyszedłem z *reklama*, myślałem że tutaj będzie dobrze, przyjemnie i tak jest, lecz ta blokada uniemożliwia mi dalszej gry.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 28/03/2010 - 09:29

Grypa
  • Świeżak
Było nie krzyczeć pare razy. Czy /login to taka straszna rzecz? GMi uzywaja tego nawet na sobie, a uzywalismy to na was zebyscie ochloneli i nie mieli w logach syfu.
  • Back to top
    • 0

VegasKT 0 28/03/2010 - 09:40

VegasKT
  • Zbanowani
Krzyknąłem dwa razy to samo, po czasie 15 sekund. Co to złego krzyczeć, by Los Santos się bawiło? To było do imprezy.

Dowodzik, jak krzyczałem:
Posted Image
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic