Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Paul Moore.

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaiser1712 27/03/2010 - 17:53

Kaiser
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Paul Moore

Administrator/moduł nadający karę: Brak.

Powód kary: /q podczas akcji RP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Cześć.

Jakieś dwa tygodnie temu mój kolega OOC dostał bana na swą postać. Tak na prawdę wszystko poszło z winy Jenny Bounce, bo z jej właśnie powodu został wplątany w całą akcję. Z tego co mówił i z racji składającej dziewczyny prośby o unbana (http://h-rp.pl/thread-37182.html) Paul był tylko przypadkową ofiarą całego zajścia. Z jego tłumaczeń wyleżał BW po wypadku samochodowym. Była późna godzina, więc zaraz po tym zdążył się tylko rozejrzeć i musiał lecieć. OOC też znam jego rodziców i mogę potwierdzić, Paweł nie może za długo siedzieć na komputerze, a po BW rzekomo nikogo nie widział więc się wyłączył. Cholera, wszystkim zdarzają się błędy, jednakże o co mogę prosić - proszę o unbana dla kolegi, zaczęliśmy grać w równym terminie zawsze ramię w ramię. Gra bez niego jest dla mnie o wiele mniej przyjemna. Sądze, że zgodzi się na powtórzenie akcji, Paul Moore i Kaiser Chase są ze sobą bardzo zżyci. Całe zajście było kompletnym nieporozumieniem ze strony gangu ich atakującego - atakowali oni Jenny. Nie chcę się kłócić o to, że Paweł źle zrobił, czy nie. Nie chcę już ciągnąć tego zajścia, chcę tylko powiedzieć, że mój kolega to dobry gracz. Miły, zaradny. Mam dzisiaj urodziny i mnie odwiedził więc postanowiłem napisać tę prośbę za jego pośrednictwem (siedzi tuż obok). Nie chcę ciągnąć administrację na litość pod pretekstem rocznicy mych narodzin - marzę sobie powrót kolegi, nie. Po prostu chcę żeby z nami grał dalej, a ten cały incydent to ewidentny niefart.

Mogę obiecać, że nigdy więcej nie dojdzie do tego typu błędów z mojej strony.

Eh, nie wiem jak mam Was przekonać. Po prostu zależy mi na tym by wrócił do gry.

Proszę Was!

#Edit.

Poniekąd cały napad był organizowany przed godzinami wieczornymi...
  • Do góry
    • 0

#2 Squir655 27/03/2010 - 17:55

Squir
  • Gracz
Słyszałem wiele razy o nim i widziałem jego grę. Faktycznie, dobrze by było gdyby dostał szansę :)
  • Do góry
    • 0

#3 Mixer1736 27/03/2010 - 17:57

Mixer
  • Gracz
Tak, Paul to był/jest dobrym graczem. Pamiętam jeszcze te czasy z nim w LOCK N LOAD i dobrze odgrywał swą postać. Jestem za unbanem :)
  • Do góry
    • 0

#4 kayron1995 31 27/03/2010 - 18:55

kayron1995
  • Gracz
Paul fantastycznie gra RP i bardzo by było wielu osobom przykro, gdyby nie dostał drugiej szansy. Ja wierzę, że jeśli dostanie drugą szansę, to nigdy mu się coś takiego nie przytrafi i będzie się pilnował. :)
  • Do góry
    • 0

#5 Mikez377 27/03/2010 - 19:01

Mikez
  • Gracz
Tak, Paul to dobry gracz, zasługuje na UnBana.
Naprawdę, fajny chłopak dlatego powinien dostać jeszcze jedną szansę, na pewno się poprawi :)
  • Do góry
    • 0

#6 M B N180 27/03/2010 - 19:19

M B N
  • Gracz
Tak odgrywałem z nimi kilka akcji i muszę przyznać, że były naprawdę ciekawe. Paul umie grać RP, moim zdaniem unban się należy.
  • Do góry
    • 0

#7 Jenn 13 27/03/2010 - 19:50

Jenn
  • Świeżak
Tak, moim zdaniem zasługuje na unbana, jest dobrym graczem, fajne z nim się robi akcje RP. A pozatym moim zdaniem nie powinien dostać bana.

//bert: Tak, moim zdaniem zasługujesz na warna, jesteś nabijaczem, piszesz bzdurne posty. A poza tym, moim zdaniem ten post nie powinien się tu pojawić.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych