Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Weapon]Nicolas Ghelarducci

• Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luca131 27/03/2010 - 10:28

Luca
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nicolas Ghelarducci

Administrator/moduł nadający karę: Enerv

Powód kary: Jak na SS

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zaczęło się od pewnego taksiarza który wysadził mnie pod dillmor za to ze go wyzywałem. Smile Postanowiłem go znaleźć i naprostować, tak więc poprosiłem kolegę ażeby po mnie podjechał. Kiedy znaleźliśmy taksiarza, ten zaczął uciekać, skosił przy okazji ze 2-3 lampy. Później spotkaliśmy się na światłach, owy taksiarz wjechał mi w tym samochodu. Tak więc wyszedłem do niego - chciałem porozmawiać. Ale ten ostrio wycofał i zaczął spieprzać, wyzywając mnie przy tym od skurwysynów. Mikey oddał do niego 2-3 strzały. Kierowca pojechał na PD, chwilę tam poczekaliśmy. Nagle podjechał funkcjonariusz PD, z jakimś żulem w bullecie. Potrącił mnie nie wiedziałem o co chodzi, ten wyjął paralizator i zaczął do nas strzelać. Kiedy Michael dostał bw (tzn animkę bw) policjant przeszukał, zabrał DE i skuł Michaela w naprawdę szybki tempie to było, hm? 10 sekund? Wkurzyłem się tym faktem, więc postanowiłem napisać na niego reporta, jakby inaczej! Teleportował się do mnie Enerv, który nakazał nam grać IC. To też graliśmy, Ja odchodziłem dalej i dalej, policjant odkuł od siebie Michaela, zostawiając go skutego na ziemi. Smile Podbiegł do mnie złapał mnie za fraki, będąc ode mnie z jakieś 1,5 metra. Kiedy odszedłem dalej, podbiegł do mnie i ponowił komende /me. Odpowiedziałem na /do, że to było nierealne gdyż Nicolas stał dużo dalej. Następnie do akcji wkroczył Enerv! Zaczął pisać w IC że policjant ma wyjąć DE i mi nadać bw. Kiedy we mnie nie trafił, Enerv nadał mi bw. Policjant podbiegł, przeszukał, zabrał mi DE itd. Ja odchodziłem dalej, postanowiłem nie reagować na grę OOC Enerv'a. Nagle dostałem warna, zaraz po tym AJ na 300 minut. A za chwilkę jeszcze blokadę broni. Enerv zagrał ooc w ic, mieszał się do akcji IC, kiedy ja chciałem wyjaśnić szybkość policjanta.

http://img199.imageshack.us/gal.php?g=samp744.png
  • Do góry
    • 0

#2 Vinnie402 27/03/2010 - 10:30

Vinnie
  • Gracz
AJ to tam pół biedy, jednak proszę o zdjęcie blokady na broń, bo gra będzie po części niemożliwa, to underboss Ghelarducci Crime Family.
  • Do góry
    • 0

#3 Arcon2526 27/03/2010 - 10:33

Arcon
  • Gracz
Kara to kara - Enerv zrobił słusznie. Stwierdził to saqaris, Dawid.
  • Do góry
    • 0

#4 Luca131 27/03/2010 - 10:34

Luca
  • Gracz

Kara to kara - Enerv zrobił słusznie. Stwierdził to saqaris, Dawid.

Którzy są pod nim, mi się to wydaje śmieszne. Powinien to stwierdzić admin wyższej rangi. Zablokowanie broni, było śmieszną karą nie wiem co Enerv chciał przez nią udowodnić. :)
  • Do góry
    • 0

#5 Arcon2526 27/03/2010 - 10:53

Arcon
  • Gracz
Łatwo oskarżyć kogoś o stronniczość, a trudniej to udowodnić, co? :)
  • Do góry
    • 0

#6 Mody8 27/03/2010 - 17:36

Mody
  • Gracz
Enerva widocznie poniosło trochę, tak jak powiedział Vinnie - AJ może odsiedzieć, ale odgrywanie underbossa GCF bez możliwości uzycia broni będzie prawie niemożliwe. Dlatego jestem za ściągnięciem blokady broni, a pozostawieniem aj'ota.
  • Do góry
    • 0

#7 Arcon2526 27/03/2010 - 17:57

Arcon
  • Gracz
czyli to, że jest undebossem to zwalnia go od przestrzegania regulaminu? Ciekawe, zaskocz mnie bardziej.
  • Do góry
    • 0

#8 Luca131 27/03/2010 - 18:09

Luca
  • Gracz

czyli to, że jest undebossem to zwalnia go od przestrzegania regulaminu? Ciekawe, zaskocz mnie bardziej.

Złamałem go waszym zdaniem nie odgrywając akcji, okey. Odsiedze tego ajota, ale na boga co on chciał udowodnić dająć mi blokadę broni, nie wyjąłem jej nie strzelałem nic. :] Nie oddałem Ci jej, mógł mi ją zabrać a nie dawać blokade. :*
  • Do góry
    • 0

#9 Vinnie402 27/03/2010 - 18:12

Vinnie
  • Gracz

Odsiedze tego ajota, ale na boga co on chciał udowodnić dająć mi blokadę broni, nie wyjąłem jej nie strzelałem nic. :]

Dokładnie.
  • Do góry
    • 0

#10 Arcon2526 27/03/2010 - 18:25

Arcon
  • Gracz
Tą broń i tak bym odłożył do szafy - tak jak zrobiłem Twojemu koledze. Mówisz o stronniczości ze strony saqarisa, Dawida - a powiedz mi, kto się wypowiada w Twojej apelacji? Albo wypowiadał w skardze? :)
  • Do góry
    • 0

#11 Luca131 27/03/2010 - 18:35

Luca
  • Gracz

Tą broń i tak bym odłożył do szafy - tak jak zrobiłem Twojemu koledze. Mówisz o stronniczości ze strony saqarisa, Dawida - a powiedz mi, kto się wypowiada w Twojej apelacji? Albo wypowiadał w skardze? :)

Mój kolega, i zarazem boss GCF. Odłożyłbyś okey, ale nakładanie za to blokady to przesada. :]
  • Do góry
    • 0

#12 Arcon2526 27/03/2010 - 20:05

Arcon
  • Gracz
Spójrz na to z innej strony. Ajot? Ta kara nie wiele by zmieniła, odsiedziałbyś i byś nadal był wnerwiający. Blokada OOC? Masz /oo jeszcze - wiele to również nie zmieni i nie uświadomi Ci. A blokada broni uświadomi Ci, że trzeba szanować drugiego gracza i administratora. A najbardziej czego potrzebujesz to broń (Tak to jest z mojej perspektywy).
  • Do góry
    • 0

#13 Luca131 27/03/2010 - 20:36

Luca
  • Gracz

Spójrz na to z innej strony. Ajot? Ta kara nie wiele by zmieniła, odsiedziałbyś i byś nadal był wnerwiający. Blokada OOC? Masz /oo jeszcze - wiele to również nie zmieni i nie uświadomi Ci. A blokada broni uświadomi Ci, że trzeba szanować drugiego gracza i administratora. A najbardziej czego potrzebujesz to broń (Tak to jest z mojej perspektywy).

Z mojej wygląda to inaczej. Co by zrobić żeby utrudnić grę mafiozowi? Zabrać mu bronie, to Ci wyszło Enerv. :] Jeżeli administracja ma tak karać graczy, żeby zapamiętali że trzeba szanować się i wgl. A tego to już w ogóle w twojej wypowiedzi nie rozumiem. Powinni blokować prowadzenie pojazdów. ;]
  • Do góry
    • 0

#14 Mody8 27/03/2010 - 21:46

Mody
  • Gracz

Aha, czytanie ze zrozumieniem się kłania Proszę Pana :) W którym miejscu, napisałem że jeśli jest underbossem to zwalnia go od przestrzegania regulaminu? Mówie tylko, że AJ w zupełności wystarczy, blokada broni nie była konieczna
  • Do góry
    • 0

#15 Arcon2526 27/03/2010 - 21:52

Arcon
  • Gracz

ale odgrywanie underbossa GCF bez możliwości uzycia broni będzie prawie niemożliwe. Dlatego jestem za ściągnięciem blokady broni, a pozostawieniem aj'ota.

• Do góry
    • 0

#16 Mody8 27/03/2010 - 21:57

Mody
  • Gracz
Nie mówię, że ma prawo do nie przestrzegania regulaminu, wręcz przeciwnie, jako underboss Luca powinien swiecić przykładem. Napisałem tylko, że wg. mnie Luca dostał blokadę broni tylko przez prywatne porachunki Enerva z Luca oraz, że odgrywanie underbossa bez broni jest prawie niemożliwe gdyż praktycznie codziennie trzeba kogoś nauczyć szacunku, a bez broni to niemożliwe.
  • Do góry
    • 0

#17 Arcon2526 27/03/2010 - 22:35

Arcon
  • Gracz
To bedzie uczył za pośrednictwem kogoś. Osoby trzecie już miały dość i śmiały się z gry Luca - więc wątpie by to były "porachunki". Enerv go upomniał, nic. Dał warna, nic. Dał Ajota i blokade - do trzech razy sztuka.
  • Do góry
    • 0

#18 Luca131 27/03/2010 - 22:40

Luca
  • Gracz

To bedzie uczył za pośrednictwem kogoś. Osoby trzecie już miały dość i śmiały się z gry Luca - więc wątpie by to były "porachunki". Enerv go upomniał, nic. Dał warna, nic. Dał Ajota i blokade - do trzech razy sztuka.

Huh, do 3 razy sztuka. Czyli blokada broni nie była słuszna a nadana od tak. Ażebym się uspokoił ciekawe i śmieszne. Blokada nie była słuszna.
  • Do góry
    • 0

#19 Vinnie402 27/03/2010 - 22:58

Vinnie
  • Gracz
Blokada broni nie była w żaden sposób uzasadniona patrząc przez pryzmat regulaminu. Dlatego powinna zostać zdjęta.
  • Do góry
    • 0

#20 Luca131 27/03/2010 - 23:09

Luca
  • Gracz
AJ'ta zostało mi 30 minut, odsiedzę to do końca. Ale blokada jest niesłuszna. Czekam an werdykt administracji. :X
  • Do góry
    • 0

#21 Gosia0 28/03/2010 - 13:03

Gosia
  • Świeżak
dostałam blokadę czatu OOC prosiłam o pomoc u GameMastera i nie odpowiadał potem zobaczył moje prośby i dał mi blokadę czatu OOC proszę o wyjaśnienie tej sprawy i pomoc

// Enerv: Napisz nowy temat w tym dziale stosując wzór.
  • Do góry
    • 0

#22 Enerv28 28/03/2010 - 13:08

Enerv
  • Gracz
Nie chciałeś oddać przedmiotu i usilnie próbowałeś uciec od akcji nie reagując na nic.
Skoro nie wyraziłeś chęci do gry oddając broni to postanowiłem Ci ograniczyć możliwość użycia jej.

Blokada zostanie zdjęta po przedawnieniu się nałożonej przeze mnie kary.
Czyli oznacza to, że 04/04/2010 możesz ubiegać się o zdjęcie jej bez ponownej apelacji.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych