Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNBAN] Jamal Sanhez

• Please log in to reply
10 replies to this topic

om3n 0 27/03/2010 - 08:19

om3n
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jamal_Szanhez

Administrator/moduł nadający karę: Dawid

Powód kary: http://h-rp.pl/thread-37566.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, chciałbym odwołać się od kary dlatego, że podszyłam sie pod brata, który zostal zablokowany on juz niegra ale apelowan pewien czas tenu w mojego konta ale nie przeszlo to na UnBlocka. Bardzo proszę o nie karanie mnie za ten czyn wiem zachowalem się perfidnie ale karzdy może popełnic błąd. można to jeszcze wyjaćnic? 
proszę sprawdzic niedawno temu pisana apelacje od kary która nie przeszła tam jest czarno na białym pokazane, że on pisał z mojego konta i sam tan on napisal ze pisze z brata konta. Prosze podać myśl jak moge to udowodnic
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 27/03/2010 - 08:29

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Nie, nie, nie. Teraz kłamiesz - pamiętam Cię z tamtego globala, pisałeś identycznie, kaleczyłeś język polski. Jestem na Nie, teraz piszesz, że brat, a zaraz, że siostra. Jesteś niezdolny do gry, kłamiesz i odwalasz na każdym kroku, o.
  • Back to top
    • 0

om3n 0 27/03/2010 - 08:32

om3n
  • Zbanowani
a syszałeś o czyms takim jak Dyskortografia lub Dyslekcja?
  • Back to top
    • 0

Racky 165 27/03/2010 - 08:34

Racky
  • Gracz
Zgadzam się z Sadkiem... Czyli że siostra pisze tak samo jak brat? Nie no nie wciskaj kitu tym którzy wiedzą jak sobie radzić z takimi oszustami jak Ty : ]. Jestem na stanowcze NIE. I za zbanowaniem całego Globala. Oszustów powinno się karać.
  • Back to top
    • 0

abecadlo149 0 27/03/2010 - 08:34

abecadlo149
  • Gracz
Na dodatek zero kreatywności przy wymyślaniu nicku - Jamal Sanchez, już jest taka postać, a tylko psujesz mu opinie.
A słyszałeś o czymś takim jak czerwone podkreślenie w Mozilli?
  • Back to top
    • 0

om3n 0 27/03/2010 - 08:34

om3n
  • Zbanowani
Bardzo prosze o to żebym mugł porozmawiać z Administratorem Misiakiem o tym. 
przepraszam ale nie wiedziałem, że już jest podobna postać przysięgam
  • Back to top
    • 0

Racky 165 27/03/2010 - 08:36

Racky
  • Gracz
Hah, no to sobie trochę poczekasz... Kolego nie ma o czym rozmawiać - Ban słuszny. Nie pisz dodatkowych postów, Administracja rozpatrzy to. Ale nie pospieszaj. Admin nie Bot :)
  • Back to top
    • 0

om3n 0 27/03/2010 - 08:38

om3n
  • Zbanowani
Prosze mi powiedzieć czy zle odgrywałem RP starałem grac jak najlepiej ciągle korzystałem w /ja i /do starałem się pomów innym i nakierowywałem ich przez czat OOC /w prosze dać mi tą szanse.
  • Back to top
    • 0

Dziobak 17 27/03/2010 - 08:38

Dziobak
  • Świeżak
Hmm... Z tego co tutaj widzę, bana nie masz, a co do brata i siostry, to jest tak, jak grasz jest dobrze, ale jak już bana dostaniesz tłumaczysz się rodzeństwem, którego zapewne nie masz, coś jest tutaj nie tak. Jestem na Nie, ale nie moja w tym głowa.
  • Back to top
    • 0

Racky 165 27/03/2010 - 08:39

Racky
  • Gracz
Nie rozumiesz? Przestań teraz pisać, poczekaj... Za takie coś Ban może zostać, wiesz?
  • Back to top
    • 0

xcoom 0 27/03/2010 - 09:45

xcoom
  • Gracz
Kręcisz... I nie pisz mi na /w tekstu typu "Sprzedawczyk, podlizujesz się administracji". Łamiesz regulamin kolego! Dostałeś bana trudno, naucz się RolePlay.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic