Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [RUN] Kaiser Chase

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaiser1712 26/03/2010 - 23:22

Kaiser
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Kaiser Chase.

Administrator/moduł nadający karę: Rolas.

Powód kary: Sprint + BH.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Niespełna dwa tygodnie temu Kaiser został bez żadnego transportu. Raacja, dzwoniłem na taksówkę, ale skrypt wtedy dopiero ruszał i nie było ich za wielu. Bądź co bądź postanowiłem iść do pracy pieszo. Z Białego Domu do urzędu wolnym krokiem szedłbym z kwadrans. Postanowiłem pobiec. Wpierw truchtem, jednak potem coś we mnie pękło i zrobiłem krótki sprint. Wiem, że nie powinienem, a te skoki były zupełnie bezsensu. Nie mam nic na swą obronę, jednakże... To moja jedyna tak surowa kara w tym miesiącu. Poprzednie warny, admin jaile za sprint dostawałem zaraz po rejestracji. Te logi wskazuja na to, że się poprawiłem. Racja, kiedyś...H-rp to server na którym zacząłem grać po długiej przerwie i nie mogłem się odnaleźć. Dzisiaj, właściwie 27.03.2010r mam urodziny i jako takowy prezent z tej okazji życzyłbym sobie odblokowanie możliwości biegania. Jest mi to czasami niezbędne w pracy, gdy kogoś gonimy (BOR) czy też staramy się złapać. Tak, czy owak mogę przysiądz, że taki wybryk nigdy więcej się nie powtórzy.
  • Do góry
    • 0

#2 Alice. 63 26/03/2010 - 23:26

Alice.
  • Świeżak
Kaiser to bardzo dobry gracz. Czasami nawet najlepszym zdarzają się wpadki, oczywiście jestem za zdjęciem blokady. :)
  • Do góry
    • 0

#3 Grigor15 1 26/03/2010 - 23:32

Grigor15
  • Zbanowani
No Kaiser to spoko koleś jest :) myśle że dobrą decyzją będzie jak administracja zdejmie mu tego blocka.... Tak jak kolega @up napisał "Czasami nawet najlepszym zdarzają się wpadki" dokładnie jestem takiego samego zdania.
P.S Kaiser na drugi raz zadzwoń do mnie :)
  • Do góry
    • 0

#4 Phete303 26/03/2010 - 23:45

Phete
  • Świeżak
Poziom RP Kaisera jest na najwyższym poziomie. Często z nim gram i to chyba pierwszy taki raz, kiedy dał się skusić na bieg.
  • Do góry
    • 0

#5 Arcon2526 26/03/2010 - 23:48

Arcon
  • Gracz
Miałem z nim jedną akcje podczas napadu - świetne rozegranie. Uprzejmy na OOC, da się z nim porozmawiać. Nawet przyjmie każdą radę bez kłótni. :)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych