Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] Prosze o cofniecie warnu

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 majkel930 26/03/2010 - 18:44

majkel93
  • Świeżak
Witam
Od poczatku mowiac , wszedlem na serwer po czym udalem sie na stacje w centrum w celu dorobienia sie kilku groszy jako mechanik.

Odrazu po przybyciu na stacje zobaczylem biegajacych mechanikow od auta do auta napisalem raporta o typowych ,,mechadzorach''. Administrator oczywiscie przejol sie tym po czym przyszedl na stacje ( przeteleportowal sie) Wiekszosc mechanikow zaczelo go zasypywac wiadomosciami ooc

. tekst

Ale on nic stoi sie patrzy na mnie , podjechalo kolejne auto 2 mechanikow podbieglo , doslownie podbieglo do auta ja napisalem do gma

. id typowy mechadzor biegiem do auta

Napisalem tak w celu aby administrator zwrocil na to uwage a co otrzymalem?

Ostrzeżenie Rolas Ron Forest Zbedne OOC. 26/03/2010, 18:24

Przepraszam bardzo zwracam komus uwage zeby sie tym zaja ( sprint + mechadzor) a on mi daje warna? Cos nie tak prosze o wyjasnienia sprawy

PS : Napisalem jedno zdanie na ooc nie spamowalem wporownaniu do innych mechanikow po pojawieniu sie gamemastera na stacji.
  • Do góry
    • 0

#2 * Detektyw Rafcio6181 26/03/2010 - 18:54

Detektyw Rafcio
  • Zarząd
Warnów nie da się cofnąć (z tego co mi wiadomo) z resztą to tylko notka dla admina, nic wielkiego.
  • Do góry
    • 0

#3 Rolas 313 26/03/2010 - 18:54

Rolas
  • Gracz

. id typowy mechadzor biegiem do auta

Nie napisałeś tak. Z tego co pamiętam to nawet napisałeś coś takiego "hahaha" - dokładnie nie pamiętam.

Warn moim zdaniem słuszny. Poza tym potem mi pisałeś, że inni biegają itp. Owszem, robią to, staram się jak mogę, ale sam na stacji byłem i miałem spam z różnymi prośbami. Nie da rady wszystkiego złapać.

Jeśli chodzi o te patrzenie, to stałem sobie normalnie w miejscu i pomagałem jednemu mechanikowi.
  • Do góry
    • 0

#4 Skowron 9 26/03/2010 - 18:57

Skowron
  • Gracz
Napisałeś kilka tematów w prośbach, w każdym wytłumaczyłem Ci, że to nie GF i ostrzeżeń nie zdejmujemy.
Fakt faktem, to ostrzeżenie było zbędne, ale twój komentarz też nie był na poziomie. Mogłeś zareagować inaczej.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych