Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[UnBlock] Azarael_AbuArab

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 irtelowy11 18/07/2009 - 00:01

irtelowy
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Azarael_AbuArab oraz resztę postaci, które posiadam.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Konrad-mentor.
Powód uznany przez administratora: Czity, przesyłanie pieniędzy między kontami.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Jednak przystanę do propozycji admina do którego wcześniej napisałem prywatną wiadomość. Około dwóch lub trzech tygodni temu gracz z którym znam się już jakiś czas z buszowania po serwerach RP, zaproponował mi przesłanie gotówki z jego wcześniejszego konta na następne nowo założone konto. Rozmawialiśmy kilka minut na znanym komunikatorze gg i zgodziłem się. Postanowiłem, że przeleję na jego konto ok. 3000 tysiące, jeżeli dobrze pamiętam, aby nabył nowy samochód. Zgodziłem się na propozycję przelania, wachając się przy tym, że ktoś z administracji może przybić mi do konta blocka. Popelniłem głupotę, nigdy wcześniej tak nie postępowałem. To jest mój pierwszy block-ban-lub inaczej zwany za przekręty. Jedynie co mogę zrobić to przeprosić administrację, graczy za oszustwo. Mogę rzec, iż to się więcej nie wydarzy. Tyle mam do powiedzenia.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie posiadam.
  • Do góry
    • 0

#2 Brun00 18/07/2009 - 00:16

Brun0
  • Świeżak
przydalo by sie kilka skreenow z rozmowy z GG, bo podrobic kazdy umie, wchodzisz w archiwum przeszukujesz sobie czat, rozciagasz Archiwum i robisz screeny, proste, inaczej bez tego raczej nie masz wielkich szans...
  • Do góry
    • 0

#3 RP'er 0 18/07/2009 - 01:13

RP'er
  • Zbanowani
Sprawiedliwość musi być, innym ludziom nie dawali i tobie nie dadzą. NIE! , jak napisałeś że nie wolno tak zwanych "Multi Kont, przesyłania z nich swojego majątku to tego się przestrzegajmy".
  • Do góry
    • 0

#4 irtelowy11 18/07/2009 - 12:27

irtelowy
  • Świeżak
Jetsem pewien, że więcej nie zaistnieje taka sytuacja, a szkoda karać tak dobrego "ERPERA".

Palnąłeś tutaj głupotę. Kara musi być nałożona w końcu każde nowo założone konto przez gracza zostaje zaakceptowane regulaminem. Ja niestety ten regulamin złamałem. Chcę jedynie aby block został zastąpiony czymś innym, eh. Powiedzmy AJ.
  • Do góry
    • 0

#5 AbrakadAbra 6 18/07/2009 - 17:44

AbrakadAbra
  • Zbanowani
Moim zdaniem, unban się należy. Wykazał skruchę, wiem, inni też piszą na forum o unbana, ale to ich takie jakieś... bezpłciowe.
Dajcie mu unbana, blok dotychczasowych postaci i AJ na 1,5 - 3. H.
  • Do góry
    • 0

#6 irtelowy11 19/07/2009 - 16:53

irtelowy
  • Świeżak
Moim zdaniem, unban się należy. Wykazał skruchę, wiem, inni też piszą na forum o unbana, ale to ich takie jakieś... bezpłciowe.
Dajcie mu unbana, blok dotychczasowych postaci i AJ na 1,5 - 3. H.

Dzięki, że jesteś za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#7 Konrad1589 22/07/2009 - 01:45

Konrad
  • Gracz
Block zostaje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych