Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BLOCK] Bill Create.

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Super22 6 26/03/2010 - 15:38

Super22
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Bill Create.

Administrator/moduł nadający karę:Dawid.

Powód kary:Prawdopodobnie kłamstwo OOC.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc zaczęło się od Skargi na mnie http://h-rp.pl/thread-37379.html. Już mówię o co tu chodzi, chciałem żeby wpisał /p odłóż ponieważ tak nakazywała akcja IC, czemu tak? Ponieważ miał to być oszustwo IC a nie ooc. Z tym ESC też była prawda ponieważ od razu ci zaakceptuję oferowanie a ja tego nie chciałem. Kiedy on odłożył IC Ak47, ja odłożyłem Deagle, sam powinien odegrać to bardziej IC pomijając jego wyjęcie ak47 zza pleców (bezsens). Wkręciłem mu że idę do banku i dam mu pieniądze po czym odjechałem motorem wraz z kolegą. Osobnik napisał na mnie skargę że go oszukałem OOC, natomiast to jest nie prawda. Nic nie było mówione że mu dam to OOC, chciałem odegrać to po prostu IC. Bardzo bym prosił o rozpatrzenie moje apelacji, ponieważ chcę nadal grać na net4game.com i prowadzić "Sons of Anarchy" z chłopakami których traktuje ich jak Braci.

Pozdrawiam Rokez

[i]

PS: Co do tego screenshotu - http://iv.pl/images/...01148033615.jpg to nie było do Ciebie Calvin jak byś chciał wiedzieć gadałem z Jokerem na TS3, miałem wyciszone mikro pytał się mnie czy cię oszukam IC (dla twojej świadomości) ja napisałem na /bo "Tak" ;)
  • Back to top
    • 0

Bill Parpera 0 26/03/2010 - 15:42

Bill Parpera
  • Świeżak
positive ;)
oby

//Makaveli: Warn.
  • Back to top
    • 0

Arbuzon 7 26/03/2010 - 15:42

Arbuzon
  • Gracz
Okłamałeś mnie OOC wmawiając że masz jakiegoś Buga. Oszukałeś mnie OOC i otrzymałeś słuszną kare za to co zrobiłeś. Jeszcze bezszczelnie twierdzisz że nie było tu żadnej twojej winy. Prosiłem i chciałem się z tobą dogadać.
  • Back to top
    • 0

Super22 6 26/03/2010 - 15:44

Super22
  • Świeżak

Okłamałeś mnie OOC wmawiając że masz jakiegoś Buga. Oszukałeś mnie OOC i otrzymałeś słuszną kare za to co zrobiłeś. Jeszcze bezszczelnie twierdzisz że nie było tu żadnej twojej winy. Prosiłem i chciałem się z tobą dogadać.

Przeczyta najpierw apelację czemu nie chciałem na /o ;).
  • Back to top
    • 0

Joker 0 26/03/2010 - 15:53

Joker
  • Świeżak
rokez nikogo nie oklamal, aha co do "PS" Billa to prawda, bylem z nim i jeszcze jedna osoba na TS, nikogo nie oklamal, ja siedzialem do tego w resturacji na gorze i caly czas slyszalem rozmowe, zreszta mozna na SS zobacz jak kulturalnie zwracam uwage dla Calvina, ci co wypowiadaja sie iz rzekomo bylo klamstwo OOC niech sie najlepiej nie odzywaja jak nie maja pojecia o sytuacji.

Cala akcja zostala odegrana RP, ale oczywiscie z Calvina taki placzek i statsiarz, ze oczywiscie musial wszystko naciagac na OOC, nie powiem juz o jego spamie do billa jak on mu nie odpowiadal, o to cala historia, to Calvin wszystko naciagal na OOC, to jest bzdura ,ze Rokez go oklamal, takie cos nie mialo miejsca, po akcji Calvin ciagle dopytawal go OOC, spamil i tak dalej, to co BIll mial odpowiedziec?, po akcji mial dosc jego jeczenia na /bo(calvin ma blokade OOC) Zaaranzowanie akcji, odegranie i zakonczenie Bylo IC, potem calvin sie OOC wszystkiego dopytywal zamiast odegrac normalnie akcje. (jego wina, on to naciagal, to przez jego brak cierpliwosci Bill napisal pozniej na OOC to co napisal, o grozeniu skarga nie wspomne)
  • Back to top
    • 0

Arbuzon 7 26/03/2010 - 15:57

Arbuzon
  • Gracz
Nie groziłem mu skargą, to po pierwsze, poprostu poinformowałem że ją napisze. Nie płakałem na /bo ani nie spamiłem, spytałem go poprostu na wszelki wypadek i rozmawiałem o tym bugu bo nie mogłem mu odpisywać. Wmawiał mi buga, nie byłeś na dole więc nie wiesz co pisał na OOC, prosze nie wypowiadaj się. Te ssy które są w skardze pokazują co nieco o tym, jeżeli jakiś z adminów ma jeszcze wątpliwości o tym że mnie okłamywał na OOC, niech przejrzy jego logi. Na siłe próbujesz go bronić, słyszałeś tylko to co mówiliśmy IC.
  • Back to top
    • 0

Klucha 21 26/03/2010 - 16:00

Klucha
  • Świeżak
Według mnie w całej tej historii nie ma żadnej winy Billa, jako że akcja przebiegała zgodnie zasadami rp. Oszustwo było tylko i wyłącznie wykonane IC a to co pisał na czacie OOC, było tylko wskazywaniem Calvinowi komendy dogodnej do odegrania tej akcji. Wydaje mi się że Billl został oceniony pochopnie bez dobrego zapoznania się GM'a z sytuacją która tutaj wynikła. Jak dla mnie po tych wyjaśnieniach aplikacja o unblocka powinna zostać rozpatrzona jak najbardziej pozytywnie.
  • Back to top
    • 0

Super22 6 26/03/2010 - 16:10

Super22
  • Świeżak

Nie groziłem mu skargą, to po pierwsze, poprostu poinformowałem że ją napisze. Nie płakałem na /bo ani nie spamiłem, spytałem go poprostu na wszelki wypadek i rozmawiałem o tym bugu bo nie mogłem mu odpisywać. Wmawiał mi buga, nie byłeś na dole więc nie wiesz co pisał na OOC, prosze nie wypowiadaj się. Te ssy które są w skardze pokazują co nieco o tym, jeżeli jakiś z adminów ma jeszcze wątpliwości o tym że mnie okłamywał na OOC, niech przejrzy jego logi. Na siłe próbujesz go bronić, słyszałeś tylko to co mówiliśmy IC.

Gadasz na siłę, bo to jest Bug zaoferuj koledze przedmiot jak jest na pulpicie wejdzie i automatycznie zaakceptuję.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 26/03/2010 - 16:15

Banana
  • Świeżak
Powinien być jakiś Admin Jail za takie coś, a dwa jestem za Unblockiem i trzy powtórzenie akci... No i do tego rokezik to moja suczka, a bez niej nie mogę grać.
  • Back to top
    • 0

Joker 0 26/03/2010 - 17:09

Joker
  • Świeżak
Calvin to stasiarz, nie dojdzie do powtorzenia Akcji i nie pozwoli sobie ukrasc AK.
  • Back to top
    • 0

..:Kosa:.. 0 26/03/2010 - 17:20

..:Kosa:..
  • Świeżak

Blokada OOC Konrad Calvin Shelly Naduzywanie /bo 01/03/2010, 17:23

Już jedną blokadę dostałeś, nie potrafisz grać IC. Nie ma takiego czegoś jak upewnianie się OOC, dla mnie to śmieszne.

Czemu robiłeś to w restauracji? Bałeś się gdzie indziej?

Ciekawe jak wniosłeś kałacha do budynku pełnego ludzi. Rokez miał zamiar Cię oszukać, ale jak miał to zrobić - skoro musiał by dać kase przelewem. Nie odebrał by jej.

Zwykły płacz, nigdzie nie napisał, że Ci odda kase. Nie chciał tego zrobić, ale ty swoje i piszesz na /bo, dlaczego? Bo już dostałeś blokade out of character. Skoro mu dałeś go IC - co widać na SS'ie dołączonym w skardze, to czemu mu go nie przekazałeś albo odłożyłeś, tylko oferowałeś za 3500$. Skoro mu go oddałeś używając komendy /me to on go miał i nie musiał akceptować twojej oferty za pieniądze, które chciał dać na /pay.

Przekazując mu przedmiot - on już był jego, więc o co chodzi?

Zwykły płacz i tyle.
  • Back to top
    • 0

Arbuzon 7 26/03/2010 - 19:36

Arbuzon
  • Gracz
Nie potrafie grać IC? Nie wynoś takich wniosków skoro nigdy ze mną nie grałeś, nie znasz do końca tej sytuacji i próbujesz na siłę coś wnieść/nabić posty. Ja opisałem w skardze wszystko jasno, dołączyłem screeny skoro administracja uznała że skarga jest słuszna to znaczy że tak jest. Kręciłeś od początku, a was wszystkich nasłał Bill żebyście się wypowiedzieli, wiem o tym doskonale. Nie, nie bałem się gdzie indziej, zadzwonił do mnie, powiedziałem gdzie jestem, odpowiedział że zaraz będzie i się rozłączył. Proszę, skończcie z tym wypowiadaniem się na siłe/nabijaniem postów. Jak odda moje AK to dla mnie sprawa jest rozwiązana.
  • Back to top
    • 0

..:Kosa:.. 0 26/03/2010 - 19:40

..:Kosa:..
  • Świeżak
Tak właśnie twierdzę, wywnioskowałem to po tym SS'ie
  • Back to top
    • 0

Super22 6 26/03/2010 - 20:17

Super22
  • Świeżak

Nie potrafie grać IC? Nie wynoś takich wniosków skoro nigdy ze mną nie grałeś, nie znasz do końca tej sytuacji i próbujesz na siłę coś wnieść/nabić posty. Ja opisałem w skardze wszystko jasno, dołączyłem screeny skoro administracja uznała że skarga jest słuszna to znaczy że tak jest. Kręciłeś od początku, a was wszystkich nasłał Bill żebyście się wypowiedzieli, wiem o tym doskonale. Nie, nie bałem się gdzie indziej, zadzwonił do mnie, powiedziałem gdzie jestem, odpowiedział że zaraz będzie i się rozłączył. Proszę, skończcie z tym wypowiadaniem się na siłe/nabijaniem postów. Jak odda moje AK to dla mnie sprawa jest rozwiązana.

Pieprzysz głupoty że aż szkoda, widać że jesteś statsiarzem gra się dla przyjemności a nie niech odda mojego kałacha...
  • Back to top
    • 0

Arbuzon 7 26/03/2010 - 21:04

Arbuzon
  • Gracz
Skoro ty nim nie jesteś to go oddaj i po sprawie, eh.
  • Back to top
    • 0

Super22 6 26/03/2010 - 21:10

Super22
  • Świeżak

Skoro ty nim nie jesteś to go oddaj i po sprawie, eh.

Hm... czemu jak zabrałem ci go IC?
  • Back to top
    • 0

Arbuzon 7 26/03/2010 - 21:38

Arbuzon
  • Gracz
Temu że okłamałeś mnie OOC? Dobra, koniec flejmienia się, ja się już nie wypowiadam w tym temacie.
  • Back to top
    • 0

Fuerte. 0 26/03/2010 - 22:04

Fuerte.
  • Świeżak
Nie, tylko nie to. Jest on nie zdatny do gry. Odwalacz, płaczka i teksty na poziomie Wickeda.
Dodam że kolega dostał bana na LS'ce za czitowanie/odwalanie.
  • Back to top
    • 0

Super22 6 26/03/2010 - 22:27

Super22
  • Świeżak

Nie, tylko nie to. Jest on nie zdatny do gry. Odwalacz, płaczka i teksty na poziomie Wickeda.

Tym mnie rozśmieszyłeś, Warna kolego :).
PS: Jeżeli nie wierzysz mogę ci wejść :).
  • Back to top
    • 0

Joker 0 26/03/2010 - 22:45

Joker
  • Świeżak

Nie masz dowodow to nie spamuj takimi pierdolami, bez konkretow sie nie wypowiadaj.

Nalezy sie UnBlock, akcja byla w pelni odegrana IC, BiLL jaki jest taki jest, ale na serwerze nigdy nie nabi, never.
  • Back to top
    • 0

dzowani91 0 27/03/2010 - 13:55

dzowani91
  • Zbanowani
Na moje oko to powinien być unblock. A sprawa powinna być załatwiona w IC. Lecz do sądu nie pójdziesz, że ukradł ci broń, musisz sam to rozwiązać. Przecież to wszystko było w IC. Wziął przedmiot IC, poszedł do banku IC, lecz wsiadł na motor i uciekł. Zdarza się tak i OOC na świecie.
  • Back to top
    • 0

Ferox 17 28/03/2010 - 18:55

Ferox
  • Gracz
O Rokezie słyszałem wiele , wiem jak wygląda jego RP i jestem za UnBlockiem.
  • Back to top
    • 0

Marcin Kamiński 1360 29/03/2010 - 15:50

Marcin Kamiński
  • Gracz
Odblokujemy postać, ale nadamy 600 minut AJ. Czemu ? To nie pierwszy raz, gdy ktoś skarży się na Sons of Anarchy. A to za napady przed 21 poza South Central, a to za oszustwa.
  • Back to top
    • 0

gtamxenon 44 30/03/2010 - 19:54

gtamxenon
  • Gracz
Zwiększenie kary: 1000 min.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic