Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] Jamal Sanhez

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 om3n 0 26/03/2010 - 07:38

om3n
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jamal Sanhez

Administrator/moduł nadający karę: Tony Pitt

Powód kary: Nachalny mechanik, biegacz

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dostałem blokadę biegania za to ze na stacji jak był dosyć spory ruch podbiegłem do kljęta bo chciałem im szybciej pomoc. Bardzo proszę o zniesienie tej kary bo już więcej to się nie powtórzy, poniosłem już za to konsekwęcje i będę uważał na to. Proszę o jeszcze jedno zniesienie tej kary dlatego, że może to mi przeszkodzić w co niektórych akcjach RolePlay.

Proszę o pomyślne rozpatrzenie mojej proźby.
  • Do góry
    • 0

#2 * Detektyw Rafcio6181 26/03/2010 - 07:59

Detektyw Rafcio
  • Zarząd
Czy widziałeś kiedyś jak mechanik biega na stacji ? Dla mnie to słuszna blokada, po to twórcy GTA wymyślili chodzenie na alt.
  • Do góry
    • 0

#3 om3n 0 26/03/2010 - 08:14

om3n
  • Zbanowani
Zgadzam się, ale ja chciałem zmiejszyć kolejke bo był durzy róch chciałem zeby nie bylo takiego tłoku prosze zrozumiec mnie. Obiecjue, że się już to nie powturzy i bede przestrzegał chodzenia w szędzie ((ALT))
  • Do góry
    • 0

#4 Plajzer96 1 26/03/2010 - 08:22

Plajzer96
  • Zbanowani
Nie podbiegłeś, żeby szybciej obsłużyć klienta, tylko żeby być szybciej przed tamtym i w ogóle mieć klienta. Uważam, że blokada jakiś czas powinna zostać, np. tydzień. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 om3n 0 26/03/2010 - 08:50

om3n
  • Zbanowani
nie bede oszukiwał zalerzało mi też na klijętach ale berdzo prosze o zniesienie kary juz bede przestrzegał ALT i się to juz nie powturzy
  • Do góry
    • 0

#6 3ciW85 26/03/2010 - 09:26

3ciW
  • Świeżak

nie bede oszukiwał zalerzało mi też na klijętach ale berdzo prosze o zniesienie kary juz bede przestrzegał ALT i się to juz nie powturzy

Proponuję Ci najpierw iść do szkoły a potem myśleć o grach, bo twoja ortografia jest tragiczna, nie wspomnę już o interpunkcji.
  • Do góry
    • 0

#7 HiJack1083 26/03/2010 - 09:46

HiJack
  • Gracz
;) blokada biegania słuszna, mamy dość biegających mechaników na stacji. Taaaak i popraw interpunkcję bo twoje błędy rażą w oczy ;) ((proponuję zainstalować mozille))
  • Do góry
    • 0

#8 om3n 0 26/03/2010 - 12:41

om3n
  • Zbanowani
okej mówie, że już się to nie powturzy proszę dać mi tą szanse
  • Do góry
    • 0

#9 Domel310 26/03/2010 - 13:27

Domel
  • Gracz
Idź do szkoły, a nie od rana wagarujesz. Twoje szanse na zniesienie blokady są nikłe.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych