Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN] Richie Delgado

• Please log in to reply
10 replies to this topic

michnioss0 25/03/2010 - 19:58

michnioss
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richie Delgado

Administrator/moduł nadający karę: Bobicz

Powód kary: /q podczas akcji RP

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
: Zostałem porwany przez Giuseppe Campana około godziny 21, sumienie grałem RP , porwanie było bardzo długie, ja miałem nóż na gardle bo rodzice kazali mi schodzić z komputera, lecz ja dalej grałem akcje RP porwania, w pewnym momencie do pokoju wszedł ojciec (około 22.20) i kazał mi wyłączyć komputer grożąc „zakazem grania na komputerze” . Dostałem Bana permanentnego, a myślę że to zbyt duża kara bo starałem się jak najlepiej grać RP, lubię grac RP i cały czas udoskonalam swoje umiejętności rozgrywania ciekawych akcji RP proszę o łagodniejszy wymiar kary rozumiem że zrobiłem bardzo źle wychodząc ale dla rodzica cieżko powiedzieć NIE, proszę o UNBANA, lub zadanie mi AJ ponieważ konsekwencje muszę ponieść. Każdemu może zdarzyć się taka sytuacja. Żałuje tego co się stało, proszę o wybaczanie, bo na rodziców wpływu nie mam.

Tutaj screen zrobiony przez oskarżyciela po wejściu rodzica na którym widać ze pisałem ze musze schodzić (wiem ze nie powinienem pisać tego na /do (()) )
Dowód
  • Back to top
    • 0

Mirosław1607 25/03/2010 - 22:22

Mirosław
  • Gracz
Moim zdaniem, /q podczas akcji RP jest jak najbardziej czynem zasługującym na bana, aczkolwiek jeżeli miałeś taką sytuację z rodzicami, a akcja trwała już długo to powinieneś dostać szanse odegrać akcje ponownie...
  • Back to top
    • 0

Grigor15 1 25/03/2010 - 22:25

Grigor15
  • Zbanowani
Yhy nie widziałem akcji, lecz myśle że UnBan się należy sa czasami takie sytuacje w których trzeba zejść z kompa. Naszczęście że napisał na /do chociaż.

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Back to top
    • 0

Ritter0 26/03/2010 - 15:31

Ritter
  • Świeżak
Jestem za UnBanem ponieważ każdemu taka sytuacja w życiu przytrafić się może. A na /do , widać że ostrzegał że musi wychodzić.
  • Back to top
    • 0

Matt_Lock0 26/03/2010 - 20:21

Matt_Lock
  • Świeżak
Ja tez zostalem zbanowany. Przy tej samej akcji a porywacz pisal do mnie na /w ze mnie podwiezie do exotic clubu a on mnie porwal i musialem schodzic z komputera poniewaz mam surowych rodzicow wiec .Czy tez mogl bym dostacc unbana moge se w aj posiedziec
  • Back to top
    • 0

hefalump920 27/03/2010 - 10:35

hefalump92
  • Gracz
Myślę że ten gracz powinien dostać jeszcze jedną szansę, ponieważ widziałem jego grę RP i jest na naprawde wysokim poziomie i ciąglę ją udoskonala. A poza tym pomagał mi (i dalej pomaga) w grze na tym serwerze tj. uczył mnie gry RP i pouczał jeżeli zrobiłem coś źle a nie pisał raporty. Jestem jak najbardziej za UNBANEM dlatego że jest to sumienny gracz,a na rodziców nikt nie ma wpływu.
  • Back to top
    • 0

skb5267 27/03/2010 - 11:57

skb
  • Gracz
Niech osoby biorące udział w akcji wypowiedzą się w temacie.
  • Back to top
    • 0

Damian S.12 27/03/2010 - 13:15

Damian S.
  • Gracz
Brałem udział w akcji, a więc:
Według mnie nie zasługuje on na odbanowanie, ponieważ myślę, że akcja z rodzicami nie była prawdziwa, tylko przestraszył się tego, że chcemy go zakopać. Od początku nie grał dobrze, przykład: dał /do, że nie żyje, a jak się zapytaliśmy czy aby na pewno, to odpowiedź była jednoznaczna, że tak, ponieważ stracił dużo litrów krwi. Dwa razy się upewnialiśmy, a potem podczas przyjścia GM'a, ponieważ nie chciał dać sobie CK, stwierdził, że wpisał to "niechcący". Trochę odbiegłem od tematu. Podsumowanie: według mnie ban powinien zostać, /q zapewne było zamierzone.

A co do tego Pana:

Ja tez zostalem zbanowany. Przy tej samej akcji a porywacz pisal do mnie na /w ze mnie podwiezie do exotic clubu a on mnie porwal i musialem schodzic z komputera poniewaz mam surowych rodzicow wiec .Czy tez mogl bym dostacc unbana moge se w aj posiedziec

To było perfidne. Dałem /me, które zasugerowało rozpoczęcie napaści, na którym uderzyłem go kolbą i zaraz po tym właśnie momencie, dał /q.
  • Back to top
    • 0

michnioss0 27/03/2010 - 13:27

michnioss
  • Gracz

Według mnie nie zasługuje on na odbanowanie, ponieważ myślę, że akcja z rodzicami nie była prawdziwa, tylko przestraszył się tego, że chcemy go zakopać. Od początku nie grał dobrze, przykład: dał /do, że nie żyje, a jak się zapytaliśmy czy aby na pewno, to odpowiedź była jednoznaczna, że tak, ponieważ stracił dużo litrów krwi. Dwa razy się upewnialiśmy, a potem podczas przyjścia GM'a, ponieważ nie chciał dać sobie CK, stwierdził, że wpisał to "niechcący". Trochę odbiegłem od tematu. Podsumowanie: według mnie ban powinien zostać, /q zapewne było zamierzone.

GM'i którzy stwierdzili, że nie muszę robić CK tak jak to sugerował ten pan, tylko wystarczy BW. A /q niby dlaczego miało być zamierzone wdg. pana , przecież żadnej korzyści z tego nie miałem? Aha i przy sobie nie miałem nic wartościowego oprócz zegarka. Tak jak mówiłem "udoskonalam swoje umiejętności rozgrywania ciekawych akcji RP"
Co do tego Matta Locka to skopiował moją apelacje lecz Admin zareagował i ją odrzucił.
  • Back to top
    • 0

Damian S.12 27/03/2010 - 13:33

Damian S.
  • Gracz

GM'i którzy stwierdzili, że nie muszę robić CK tak jak to sugerował ten pan, tylko wystarczy BW. A /q niby dlaczego miało być zamierzone wdg. pana , przecież żadnej korzyści z tego nie miałem? Aha i przy sobie nie miałem nic wartościowego oprócz zegarka.

GM sam stwierdził takie coś:
"Myślisz, że jak dasz, że nie żyjesz i przeleżysz BW to oni pojadą z myślą, że dałeś sobie CK, a następnie odejdziesz bez niczego? Nie, nie tak to działa" - I zapewne taki zamiar miałeś, a później GM zrezygnował, bo już nie miał siły tego rozstrzygać. Mówiłem, sądzę, że bałeś się CK i dałeś /q.
  • Back to top
    • 0

michnioss0 27/03/2010 - 14:00

michnioss
  • Gracz

GM sam stwierdził takie coś:
"Myślisz, że jak dasz, że nie żyjesz i przeleżysz BW to oni pojadą z myślą, że dałeś sobie CK, a następnie odejdziesz bez niczego? Nie, nie tak to działa" - I zapewne taki zamiar miałeś, a później GM zrezygnował, bo już nie miał siły tego rozstrzygać. Mówiłem, sądzę, że bałeś się CK i dałeś /q.

Takiego zamiaru nie miałem bo jeśli bym miał to bym zrobił to tuż po zawiezieniu mnie do lasu(około 21.20-30) . Miałem mało hp strzeliłeś do mnie i wtedy miałem BW a moje /do miało wyglądać tak " traci przytomność ponieważ stracił dużo krwi" lecz napisałem " nie żyje bo sie wykrwawił" coś w tym stylu przyznaje się mój błąd byłem nie doświadczony w takiej sytuacji, lecz ty pisałeś ciągle mi na /w żeby CK zrobił przyszedł Gm i napisał co w tym stylu co ty napisałeś czyli "Myślisz, że jak dasz, że nie żyjesz i przeleżysz BW to oni pojadą z myślą, że dałeś sobie CK, a następnie odejdziesz bez niczego?"-nie próbowałem wmówić dla tego pana że zrobiłem CK, po czym GM zapytał się mnie czy wybieram BW czy CK ja powiedziałem BW i Pan Enerv nadał mi BWLink, potem pan znowu zawołał gm co widać na sccrenie w apelacji który napisał" wytłumaczyliśmy sobie to, nie wołajcie innego GM'a" (BW miałem już zadane) Linkw trakcie gdy był 2 GM wszedł do pokoju ojciec co widać na screen, no i wtedy byłem zmuszony wyjść. Przy robieniu /q nie miałem żadnego ale to żadnego celu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic