Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [OOC]Matthew Stefler

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukas15 211 25/03/2010 - 13:50

lukas15
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Matthew Stefler

Administrator/moduł nadający karę: Styper (Bart Styper)

Powód kary:Obraza ooc.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Więc zaszła pomyłka między mną a GameMasterem 521.Nie zapytałem się go w prost o to o co mi chodziło i to było powodem tego wszystkiego ale zacznę od początku.Jestem "Klawiszem" w więzieniu stanowym,i byłem akurat na spacerniaku kiedy więzień zapytał się czy mogę mu dać jakiś przedmiot okazało się że ma zablokowane /u.I zamiast zapytać się GM'a czy można odblokować mu /u dałem mu przykład tego co chcę zrobić.I GM źle to zrozumiał całkowicie Źle.I poprostu wydawało mu się śmieszne to co powiedziałem(to co źle zrozumiał) I powiedział coś sarkastycznego a na koniec "CZeść" ja nie wiedząc o co mu chodzi zdenerwowałem się myśląc że nas olał i jeszcze kpi z nas.Bardzo mnie wtedy poniosło i go obraziłem jednym słowem.Bardzo go za to PRZEPRASZAM.Wszystko z winy braku zrozumienia.Proszę o odblokowanie /w. (Teraz mam problem z wrzuceniem zdjęć,więc dam je trochę później.)
  • Do góry
    • 0

#2 Qwerty230 25/03/2010 - 15:01

Qwerty23
  • Świeżak
Może i lukas15 źle wytłumaczył to co miał zamiar zrobić, ale nie powinno się olewać nikogo. Przecież nikt nie lubi być ignorowanym, nie?
  • Do góry
    • 0

#3 Berthier1 25/03/2010 - 15:39

Berthier
  • Gracz
Ja się do końca nie zgodzę z opinią Qwerty23, gdyż pomylił się (co może się zdarzyć każdemu), ale mógł to na spokojnie wytłumaczyć, a nie od razu obrażać GameMastera.
Na przyszłość nie spamuj GM'owi w grze tylko wejdź na forum i napisz do niego prywatną wiadomość z wytłumaczeniem.
Kara słuszna - najlepiej na pewien okres czasu (na przykład tydzień).
  • Do góry
    • 0

#4 Qwerty230 25/03/2010 - 15:54

Qwerty23
  • Świeżak

Kara słuszna - najlepiej na pewien okres czasu (na przykład tydzień).

Sprawdź kiedy dostał karę, a wtedy pisz takiego posta - odczekał już tydzień.;)

Chciał to na spokojnie wytłumaczyć, ale GM Go wybrechtał, po czym sobie poszedł.

• Do góry
    • 0

#5 lukas15 211 25/03/2010 - 18:42

lukas15
  • Gracz
Zgadza się,lecz ja nie chowam urazy za to że mnie olał(być może miał ważne sprawy na głowie i nie chciał się zajmować czymś"głupim").Ale jednak jak już tam wyżej powiedział zdarzają się pomyłki w zrozumieniu i także zdarza się zdenerwować.JA myślę że zrozumiałem że następnym razem trzeba porozmawiać i wytłumaczyć na spokojnie.Przeczekałem tydzień zrozumiałem swój błąd za obrazę przepraszam reszta zależy od Administratora.
  • Do góry
    • 0

#6 Bill Parpera0 26/03/2010 - 06:47

Bill Parpera
  • Świeżak
kara ZUPEŁNIE nie słuszna dla Lukas'a
też jestem klawiszem, nie raz coś chciałem więźniowi dać
  • Do góry
    • 0

#7 lukas15 211 26/03/2010 - 15:44

lukas15
  • Gracz
Czy zupełnie to nie jestem pewien,wyzwałem go przez nerwy wszystko tłumaczy nie porozumienie ale jednak moja wina.Przepraszam GameMaster'a z to i naprawdę już czuje skruchę.
  • Do góry
    • 0

#8 skb5247 27/03/2010 - 11:46

skb
  • Gracz
Blokada OOC	Styper	Matthew Stefler	Obraza ooc.	18/03/2010, 13:34
Blokada OOC	DomelIG	Andrew Bird	Obrazanie innych graczy na /w.	20/03/2010, 12:17
O zdjęciu blokady możesz zapomnieć.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych