Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN]burakzwa

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ferox17 25/03/2010 - 13:16

Ferox
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie = Isak Kazajev , Rico Rodriguez itp.

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: s0beit

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam.
Pewnien czas temu dostałem bana za czity. Historii na nowo pisać nie będę , ponieważ chciałem tylko przeprośić. Naprawdę przepraszam jak najszczerzej ... robiłem to pod presja nie myśląc o konsekwencjach za co strasznie przepraszam i błagam o wybaczenie. Przemyślałem kilka spraw , zmieniłem sie i chciałbym ponownie z wami zagrać ;).
Jeżeli trzeba moge ponieść jakiś test czy podejść sprawdzeniu mnie w grze.
Podsumowując : Przepraszam za kłamstwo i cheaty i błagam o UnBan oraz wybaczenie.

Z poważaniem burakzwa.

PS : Przepraszam za ortgorafię , pisałem na informatyce a tam klawiatura zbyt dobra nie jest a poza tym trzeba było na szybko ;)
  • Do góry
    • 1

#2 Patryk10 25/03/2010 - 13:19

Patryk1
  • Świeżak
Popraw ortografię ;)
I powiedz mi.. kto na ciebie wywierał tą presję skoro używałeś sobeita pod presją ?
  • Do góry
    • 0

#3 Berthier1 25/03/2010 - 15:50

Berthier
  • Gracz
Tak trudno pomyśleć o konsekwencjach stosując cheaty?
Wielu graczy zostało zbanowanych za cheaty i nie zostali odbanowani, więc dlaczego Ty masz dostać unbana?
Stosując cheaty w ogóle nie czerpiesz z gry przyjemności (podobnie jak gra na kupionym koncie), ale za to psujesz grę reszcie graczy.
  • Do góry
    • 0

#4 Ferox17 25/03/2010 - 17:35

Ferox
  • Gracz
W prawdzie dostałem bana dostałem od systemu. Net mi padł a wtedy wcisnąłem enter i wbiło mi do auta jakiegoś gościa. Napisałem prośbe a wtedy Misiek uznał , że mam sobeita. Na każdych ss'ach z gry nie mam S0beita.
  • Do góry
    • 0

#5 Rafał.40 25/03/2010 - 18:09

Rafał.
  • Gracz

Wielu graczy zostało zbanowanych za cheaty i nie zostali odbanowani, więc dlaczego Ty masz dostać unbana?
Stosując cheaty w ogóle nie czerpiesz z gry przyjemności (podobnie jak gra na kupionym koncie), ale za to psujesz grę reszcie graczy.

Masło maślane.

Co do tematu, widać że żałujesz Twojego występku, nie jeden otrzymywał drugą szansę, moim zdaniem Tobie się też należy, ale oczywiście powinieneś otrzymać jakiegoś Admin Jaila.
  • Do góry
    • 0

#6 Patryk10 25/03/2010 - 18:10

Patryk1
  • Świeżak
"Przepraszam za kłamstwo i czity i błagam"
To w końcu nie miałeś cheatów czy miałeś te cheaty ? ;)
  • Do góry
    • 0

#7 Ferox17 25/03/2010 - 20:11

Ferox
  • Gracz

Masło maślane.

Co do tematu, widać że żałujesz Twojego występku, nie jeden otrzymywał drugą szansę, moim zdaniem Tobie się też należy, ale oczywiście powinieneś otrzymać jakiegoś Admin Jaila.

Chętnie przyjme jakiegoś AJ'ota ale ważne , że kiedyś wyjdę i ponownie czuje ten RolePlay'owy klimat ;)

@UP
Mieszam ... wiem , w prawdzie miałem cheat'a ale nie w celu H-RP bo w tym momencie testowałem mój własny serwer i poproszono mnie o wejście. Niestety niemam talentu do takich rzeczy i nie umiałem się tym bawić. Lecz ja naprawdę błagam , proszę wybaczcie mi , mogę się poddać testom np. Codziennie ss z gry ;)|
Wymyślcie mi jakąś kare lecz błagam , wybaczcie mi i dajcie mi tą drugą szansę... :D
  • Do góry
    • 0

#8 * Detektyw Rafcio6180 25/03/2010 - 20:38

Detektyw Rafcio
  • Zarząd
Słuchaj czitowałeś, dostałeś bana, to się nazywa sprawiedliwość, jak dla mnie to nie wracaj...
  • Do góry
    • 0

#9 Ferox17 25/03/2010 - 20:52

Ferox
  • Gracz

Słuchaj czitowałeś, dostałeś bana, to się nazywa sprawiedliwość, jak dla mnie to nie wracaj...

Sprawiedliwość ? Nigdy bym nie czitował na takim serwerze jak H-RP. Miałem mieć własny serwer DM i do testów potrzebowałem s0bka , a żeby wejść na 5 minut do gry i bawić się w instalowanie i uninstalowanie CZITA to mi się zbyt niechciało bo wtedy chory byłem i grać mi się nie chciało. Serwer miał być Fun więc potrzebowałem troche AirBreak'a i to wszystko. Jeżeli potrzeba dam skiny które robiłem kilka godzin przed banem.
  • Do góry
    • 0

#10 Dziobak 17 25/03/2010 - 20:58

Dziobak
  • Świeżak
Hmm... Na cheaty trudno wyjść, ale pozatym popraw ortografię i napisz to troszkę jaśniej, bo nie wiadomo co jest do czego.
  • Do góry
    • 0

#11 Ferox17 25/03/2010 - 21:15

Ferox
  • Gracz

Hmm... Na cheaty trudno wyjść, ale pozatym popraw ortografię i napisz to troszkę jaśniej, bo nie wiadomo co jest do czego.

Nie wiem o co Ci chodzi. Niej est zbyt jasne to , że dostałem bana za sobeita ( za co szczerze przepraszam ) robiąc to bezmyślnie i nie potrzebnie. Zapewne czytałeś powyższe posty jak wyjaśniałem sprawę z testami na moim serwerze ( który itak nie powstał ;) ). Błagam o UnBana bo tęsknię za tym super klimatem na serwie. Obiecuję poprawę , przemyślałem kilka rzeczy , zmieniłem to co gorsze... podejmę się każdej kary tylko wpuśćcie mnie na serwer ( prócz bana ) jak kolega zaproponował odbiorę AJ na pewien czas , który odsiedzę z przyjemnością.
  • Do góry
    • 0

#12 szynek0 26/03/2010 - 14:06

szynek
  • Świeżak
Każdy powinien mieć drugą szansę , poza tym widać , że żałujesz tego co zrobiłeś...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych