Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN]Alwinek

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Bubel10 24/03/2010 - 21:37

Bubel
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Alwinek

Administrator: skowron

Powód kary: "Niezdolny do gry"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam sprawa jest następująca. Miałem włamanie na konto George Lopez(IP: 213.25.115.104, a normalne (MOJE): 80.48.154.3 (Zmieniają się tylko końcówki).Ta osoba odwalała i wbiła dwa razy na Michaela nie wiem co zrobiła, że dostałem Bana, dziwne ale później weszłam normalnie.Dopiero na drugi dzień rano zobaczyłem, że mam Bana. Prosząc o Unbana proszę również o oddanie panelu organizacji „Palesta Z-TEAM”.

Jak napisał w poprzednim poście Jottex: "Widać, że twórca tematu popełnij parę, nawet sporo błędów (odnosi się do gry), ale muszę powiedzieć, że to dobry gracz. Uważam, że zasługuje na drugą szansę. To tyle ode mnie, dziękuje!"

PS: Myślę, że nie proszę o zbyt wiele prosząc o Unbana i panel organizacji.
  • Back to top
    • 0

Cymek0 25/03/2010 - 12:30

Cymek
  • Świeżak
Ja jestm za UnBanem, gracz bardzo dobry, tak jak napisał, zadarzają się wpadki w grze, a on nie jest inny.
Kolejnym argumentem na jego korzyść jest włamanie na konto, moim zdaniem UnBan się należy.
  • Back to top
    • 0

Makaveli7 25/03/2010 - 18:59

Makaveli
  • Świeżak
http://h-rp.pl/thread-37157.html
Przecież wyraźnie pisze - "Odrzucony"
Nie umiesz czytać?
  • Back to top
    • 0

Skowron 9 27/03/2010 - 11:45

Skowron
  • Gracz
Już Ci mówię za co dostałeś bana.
Latałeś po ulicy i krzyczałeś h-rp ssie, reklamowałeś inne serwery, spamowałeś tymi samymi tekstami na /w innym graczom, zrugałeś mnie na /w :)
  • Back to top
    • 0

Cymek0 27/03/2010 - 17:04

Cymek
  • Świeżak
Skowron, ale czytałeś może to, że on miał włama na konto? Jak ja z nim grałem, to zawsze chwalił h-rp i nigdy nie mówił, że zna jakieś inne ciekawe serwery. Tyle odemnie.
  • Back to top
    • 0

SmileGirl23 28/03/2010 - 19:40

SmileGirl
  • Gracz
Ja również jestem za Unbanem. Jest to porządny gracz, znam osobiście. Nigdy by tak nie robił. Znam jego rp i do takiego poziomu, on na pewno by się nie zniżył.
  • Back to top
    • 0

Cineq23.4147 29/03/2010 - 15:17

Cineq23.
  • Moderator

Ja również jestem za Unbanem. Jest to porządny gracz, znam osobiście. Nigdy by tak nie robił. Znam jego rp i do takiego poziomu, on na pewno by się nie zniżył.

• Back to top
    • 0

Bubel10 30/03/2010 - 17:44

Bubel
  • Świeżak
Skowron przysięgam Ci na Boga w którego wierzę, że ja tak nie robiłem.A po za tym masz ss`y?
  • Back to top
    • 0

Cymek0 30/03/2010 - 19:01

Cymek
  • Świeżak

Skowron przysięgam Ci na Boga w którego wierzę, że ja tak nie robiłem.A po za tym masz ss`y?

Każda z tych osób ma rację, tak jak napisała SmileGirl i co powtórzył Will_Banks, przyłączam się zdecydowanie, on nigdy by się do tego poziomu nie znirzył!!
I ja powtarzam jeszcze raz, miał włama na konto, a skoro kolo przyżeka na coś najważniejszego na świecie, najpotężniejszego i wszechmocnego i jest Katolikiem, to na 1000% na 100% możliwych mówi prawdę.
Dziękuję.
  • Back to top
    • 0

Heaton41 30/03/2010 - 23:24

Heaton
  • Gracz
Nie wiem jak było, ale z tego co widzę to pierwsza prośba o unbana została odrzucona. Z resztą, wykorzystujesz do pomocy swoich kolegów (nie wiem jak z Will_Banks'em).
  • Back to top
    • 0

Bubel10 31/03/2010 - 06:49

Bubel
  • Świeżak
Nie wykorzystuje kolegów.
  • Back to top
    • 0

Cymek0 01/04/2010 - 14:42

Cymek
  • Świeżak

Nie wiem jak było, ale z tego co widzę to pierwsza prośba o unbana została odrzucona. Z resztą, wykorzystujesz do pomocy swoich kolegów (nie wiem jak z Will_Banks'em).

Napewno nie wykorzystał kolegów, bo ja nie jestem napewno przekupiony, poprostu znam RP tego gracza i wiem czy by tag zrobił, czy nie. Jak sam napisałeś nie wiesz jak z Will_Baks'em więc kolejna osoba odpada, a myśle, że SmileGirl też nie jest przekupiona. Ja uwarzam, że UnBan temu graczowi jak najbardziej się należy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic