Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Odrzucony] [OOC] Colin Johnson

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (aneczka111) 24/03/2010 - 18:40

Gość (aneczka111)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Colin Johnson

Administrator/moduł nadający karę: Tarcza (Tom Shield)

Powód kary: OOC w IC

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam. Wnoszę o zniesienie blokady OOC na postaci Colin Johnson. Blokadę mam od ok. 3 tygodni. Pragnę napisać, że dostałem już "sowitą nauczkę". Nauczyłem się grać tylko IC, ale nie ukrywam czasem czat OOC się przydaje, chociażby w celu napominania graczy co robią źle. Czasem ludzie odwalają. W niektórych przypadkach nie podchodzi to pod raport, a pod pouczenie przeze mnie (pomoc nowemu), ale nie mogę tego zrobić przez tą blokadę. Myślę, że 3tyg. to wystarczający okres czasu, by zrozumieć swój błąd, okazać skruchę i go już nie powtórzyć w przyszłości.
  • Do góry
    • 0

#2 Bruno.2 24/03/2010 - 19:59

Bruno.
  • Świeżak
Jestem za UB, gram z tym graczem codziennie i raczej nie zauważyłem, aby teraz grał *OOC W IC*, mimo blokady czatu OOC. Widać, że się nauczył, jednak jak wspomniał ów gracz, czat OOC przydaje się w chwilach widoku tzw. 'nowego gracza'.
  • Do góry
    • 0

#3 Ryjuu1674 24/03/2010 - 20:46

Ryjuu
  • Gracz
Tak, zgadzam się z przedmówcą.
W owym graczu można zaobserwować wyraźną poprawę - zarówno w samym odgrywaniu własnej postaci jak i samym sposobem wyrażania się. Niestety, w niektórych wypadkach możliwość porozumienia się drogą OOC jest niezbędna - tak więc w pełni jestem za UB.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#4 Gość (aneczka111) 24/03/2010 - 20:50

Gość (aneczka111)
  • Goście
Dziękuję za poparcie.
  • Do góry
    • 0

#5 mathioso 25 25/03/2010 - 00:00

mathioso
  • Zbanowani
Również jestem za UnBanem dla tego gracza. Znam go już dłuższy czas i widzę że potrafi dobrze grać IC. Tak jak napisał w prośbie, czat OOC też czasem się przydaje choćby na przykład do podania swojego numeru gg aby pogadać o sprawach nie związanych z grą lub do udzielenia pomocy graczowi który dopiero zaczyna swoją przygodę na h-rp i jeszcze nie ogarnia wszystkich komend oraz co i jak.
Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych