Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Block] Paull Grand

• Please log in to reply
2 replies to this topic

otoczniaa0 24/03/2010 - 18:06

otoczniaa
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Paull Grand

Administrator/moduł nadający karę:Skowron

Powód kary:http://h-rp.pl/thread-36914.html /q podaczas Akcj

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Witam Bardzo całą Administracje H-rp... Chciał bym was prosić o UnBana dla mojej postaci wiem ze zachowałem sie kretyńsko jak jakiś noob i Chciał bym za to bardzo przeprosić ... i przyrzec że taka Sytuacja się więcej nie Powtórzy... Prosił bym was o trochę mniejszy wyrok np AJ, co do dowodow to ich nie mam, bo wiem ze zachowalem sie zle i nie bede klamal ze niby cos tam brat to zrobil czy cos. Przyznaje sie ze zle zrobilem i poniose za to konsekwencje ale prosze nie tak surowe . Umowił bym się z tym graczem IC i oddal bym mu te pięniądze po odbyciu tej kary. Go też Chce bardzo Przeprosić za moja Zachowanie. Bardzo Dziekuję, za przeczytanie tej apelacj,i proszę o zmiejszenie Wyroku do AJ 1000 Min, chyba że będziecie sądzić że ta kara jest za mała to zwiększenie AJ do tylu Minut ile wy uważacie za słuszne. Takie zachowanie zdarzyło mi się pierwszy i ostatni raz. Bardzo zależy mi na tym koncie i bede sie o nie staral i zrobie wszystko co powiecie zeby bylo od banowane. Proszę Administracje o Ostatnią szanse dla Mojego Konta. Pozdrawiam całą Administracje H-rp Paull Grand

Ps: Bardzo prosze o odblokowanie tej postaci i przepraszam po raz kolejny
  • Back to top
    • 0

Thomas_Tarner 5 26/03/2010 - 17:31

Thomas_Tarner
  • Gracz
Ja sam pisałem skargę i ja prosiłem tylko o ukaranie aj'em tego Paulla,"nie rób drugiemu co tobie nie miłe".Więc postawmy się na jego miejscu,każdy kiedyś popełnił błąd tylko że on popełnił błąd i poniósł według mnie-za dużą karę.Jeśli grał tą postacią 40h i pracował i ma to stracić to potem sam będę się z tym źle czuł ;/.
PS.Nigdy nie jest za późno na poprawę ,więc dajmy mu szansę się poprawić,błądzić to rzecz ludzka,nie ma ludzi którzy nie popełniają błędów.Proszę żeby administracja dała mu drugą szansę-po chrześcijańsku.
  • Back to top
    • 0

Rangy7982 26/03/2010 - 17:37

Rangy
  • Gracz
http://h-rp.pl/user-20851.html - Kogo to konto? Hm?
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic