Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Car] Hideyoshi Isozaki

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Jim_Shakur0 24/03/2010 - 17:34

Jim_Shakur
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Hideyoshi Isozaki

Administrator/moduł nadający karę: GameMaster 8xxx nie pamiętam.

Powód kary: Odspanowanie auta by nie dostać blokady na koła.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Tak przyznaje się że to zrobiłem, sytuacja mnie lekko zrzuciła z równowagi. Policjantka powiedziała że mogę odjeść i zarejestrować auto,a nagle zmieniła zdanie że kasa albo blokada, a zaś policjant sobie żarty stroił o treści żenujących po prostu, miałem przy sobie tylko 200 dolarów. Ale to nie usprawiedliwia mojego zachowania, jest mi głupio. Jak administracja widzi nie mam zbytnio problemów z grą RP, ostatnimi czasy polepszyłem swą grę, gram postacią i staram się ogarniać Aktualnie pracuję w San News, biznesie. Bardzo blokada utrudnia mi grę na różne sposoby, zwracam się do administracji na dania mi szansy na poprawę, przytoczę tutaj przykład chciałem się dostać do Hana Sakury, poprawiłem się i dostałem. Tak też tutaj chcę się poprawić daje słowo że tego już nie popełnię. Moim zdaniem każdy zasługuje na danie mu szansy. Nigdy nie dostałem za to Warna dla tego też proszę bym dostał ostrzeżenie za pojazdy, a przy następnym incydencie możecie być surowi- w sprawie pojazdu oczywiście.
  • Do góry
    • 0

#2 Jim_Shakur0 27/03/2010 - 01:50

Jim_Shakur
  • Świeżak
Gracze gorsze rzeczy robili i dostawali warna, blokadę mam już 5 dni , proszę o warna i zapłatę z mojej strony w wysokości 1000 dolarów dla policjantki która mnie złapała wtedy. I daje słowo że już mojej strony taki cyrk nie powstanie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych