Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN] Jenny Bounce

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Jenn 13 24/03/2010 - 14:57

Jenn
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Jenny Bounce.

Administrator/moduł nadający karę:Nie wiadomo.

Powód kary:/q podczas akcji RolePlay.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:No więc dnia 19.03.2010r.podjechałam po Paul'a Moore pod LSRC. Paul wsiadł i jechaliśmy ,nagle sultan zaczął Nas śledzić, no więc wtedy zaczęłam im uciekać. Oni zaczęli pościg za nami. Parę razy uderzyli w moje auto. My z Paul’em mieliśmy mało HP, więc za chwilę mieliśmy BW. Później mnie wzieli do fury, a Paul został w moim samochodzie z BW. Chwilę później uciekłam im ( przyznaję w sposób non-rp),potem pobiegłam za jakiś budynek i dałam /q. Ehh…nerwy mi „puściły”. Żałuję tego bardzo i chciałabym przeprosić za to administrację, jak i graczy. Proszę o jeszcze jedną szansę. Jako zastępcza kara może być AJ. Z poważaniem Queen.
  • Back to top
    • 0

Radziu23 24/03/2010 - 15:02

Radziu
  • Gracz
Masz szanse zacząć wszystko od nowa na nowej postaci, może wtedy nauczysz się ją doceniać i nie popełnisz ponownie głupiego błędu.

//Herun: Nie Tobie o tym decydować.
  • Back to top
    • 0

Lomser 1 24/03/2010 - 15:02

Lomser
  • Zbanowani
Bezczelnie dałaś /q, bez sensu - goniliśmy Cie przez całą drogę, za strzelanie do mnie(Bar, Ty i kuzyn) i wkurzanie Mary, więc Cie goniliśmy, gonimy, gonimy - dobra, dostałaś BW, bierzemy Cię i wsadzamy do bagażnika, w drodze - mimo że bagażnik był zamknięty dałaś /me wyskakuje z bagażnik, i po prostu wysiadłaś z auta - goniłem Cie z diglem, okej, okej - biegnę, biegnę, a tu magiczny napis /q. Po drodze kosiłaś słupy swym autem, lecz akurat że nie umiesz odegrać ładnej akcji RP, to dla Ciebie statsiarstwo, a dla auta zrobisz wszystko - tak. Dobra, może być ten cały UnBan, ale Block (i może oddanie auta? ;) ) Na pewno.
  • Back to top
    • 0

skb5267 24/03/2010 - 15:05

skb
  • Gracz
Napisz charakterystykę i biografię nowej postaci.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 24/03/2010 - 15:22

Carmella
  • Gracz
Tutaj jej chodzi tylko o statystyki, ja proponuje dać możliwość (o ile już takiej nie ma) do zrobienia nowej postaci, bo pewnie szkoda jej auta.. Taka jest moja propozycja Frank.
  • Back to top
    • 0

Zima728 24/03/2010 - 15:28

Zima
  • Gracz
e tam, mi by nie było szkoda auta wygranego w konkursie, lepiej bym sie przejmował autem na który zarobiłem. Ja jestem za odbanowaniem i możliwością robienia nowej postaci, ale nie jestem za odblokowaniem Jenny Bounce, to już nie pierwszy przypadek sporego noobstwa z jej strony.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 24/03/2010 - 19:52

Carmella
  • Gracz

e tam, mi by nie było szkoda auta wygranego w konkursie, lepiej bym sie przejmował autem na który zarobiłem. Ja jestem za odbanowaniem i możliwością robienia nowej postaci, ale nie jestem za odblokowaniem Jenny Bounce, to już nie pierwszy przypadek sporego noobstwa z jej strony.

Przecież to, że zablokują jej Jenny to nie oznacza, że na innym koncie nie będzie "noobiła", helou.

@UP: Może i ma trochę godzin, ale to nic nie oznacza. :> Inni mają.. A raczej mieli o wiele więcej i zostali zbanowani.
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 24/03/2010 - 20:05

Maciek.
  • Gracz
Znam Queen i fajnie się z nią gra, jestem za UnBanem jej postaci: Jenny Bounce, dlaczego? Poprostu jak to wiele osób nerwy ją "zjadły". Jestem pewien, że pozwoli dokończyć tą akcję po UnBanie ;).

//Herun: Zbędny post.
  • Back to top
    • 0

Kaiser1712 24/03/2010 - 20:12

Kaiser
  • Gracz
Jestem za powtórzeniem akcji i odbanowaniem postaci Paul'a Moore. To dobry gracz, a ta afera to jedna z jego pierwszych poważnych wykroczeń. Sądze, że będzie skłonny powtórzyć akcję i nie podda się kolejnej tego typu. Po jego wypowiedzi twierdzi, że nie widział nadjeżdzającego auta, a podczas wyleżonego BW nie było wokół nikogo stąd postanowił wyjść z gry - poza tym musiał uciekać. Racja, znam go OOC, wiem, że może tego dnia musiał iść. W sobote mam urodziny, nie chcę by to zostało brane na litość, aczkolwiek marzy mi się powrót kolegi. Pozdrawiam.

Ps. Queen...Znam ją, złego słowa na jej temat nie powiem.
  • Back to top
    • 0

Johnny67 24/03/2010 - 20:33

Johnny
  • Świeżak
Też ją znam IC jak i OOC... Różnie to nieraz było, ale może przez taką akcję zmądrzeje... Ważne, że przeprosiła, a co do auta, to rzeczywiście nie chciała się z nim rozstać. Tak jak napisałem, akcje tego typu mogą nauczyć nas wiele, zobaczymy jak się po ewentualnym odbanowaniu będzie zachowywała, zawsze można przywrócić blokadę.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 24/03/2010 - 20:44

Carmella
  • Gracz
Piszecie tutaj bo ją znacie i zakładacie, że nie popełni tego samego błędu - skąd wziąć na to pewność, kto mi powie? Ja nadal jestem za banem. Już raz dałam jej BW, a ona automatycznie potem wpisała /q, tak samo tutaj - wyskoczyła z zamkniętego bagażnika, a za budynkiem /q. Niech zrobi nową postać i wszystko od początku...
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 24/03/2010 - 20:48

Vinnie
  • Gracz
Zacznij od nowa, za błędy się płaci, a na nową postać nałóżcie solidnego AJa.

//Herun: Nie Tobie o tym decydować.
//bert: Herun nie może dać Ci warna, bo ma limit. Ja nie mam, więc czynię jego powinność. Pieprzony warn za pieprzony durny post w głupich apelacjach, eh'.
  • Back to top
    • 0

roseanna656 24/03/2010 - 20:51

roseanna
  • Gracz
Nie nadajesz się do gry RolePlay. To już nie pierwszy Twój błąd, nie mamy pewności, że go nie powtórzysz. Deagle też nie chciałaś oddać, dopiero po interwencji GameMaster'a oddałaś go.
  • Back to top
    • 0

Alice. 63 24/03/2010 - 21:08

Alice.
  • Świeżak
"Osobnik" ten nie nadaje się do gry RolePlay, nie raz nie dwa słyszałem o jej /q podczas akcji RP, (jednego byłem świadkiem), ogólnie jest statsiarką, boi się o majątek. Jestem za pozostawieniem banicji.
  • Back to top
    • 0

Kaiser1712 24/03/2010 - 21:15

Kaiser
  • Gracz
Widzę sporo minusów i marne szanse na odbanowanie koleżanki. No cóż, racja - nerwy mogą puścić. Przyznam, pochwalę się - kiedyś jakiś cheater zrobił na mnie najazd. Za uliczką nie dałem /q, a zadzwoniłem na policję. Wszystko skończyło się banem dla napastnika za cheat na broń. Mówisz, że Paul został w aucie - tak! Tak jak mówił. Po odleżeniu BW według jego wersji wpisał /q opuszczając grę.

Szanowny administracjo, proszę - odbanujcie mi kolegę, Paul'a Moore...
Niechaj to będzie ostatnia szansa.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 24/03/2010 - 21:18

Vinnie
  • Gracz

Znam Queen i fajnie się z nią gra, jestem za UnBanem jej postaci: Jenny Bounce, dlaczego? Poprostu jak to wiele osób nerwy ją "zjadły". Jestem pewien, że pozwoli dokończyć tą akcję po UnBanie ;).

Mógłbyś odfrunąć z tą pieprzoną kursywą? Sorry, że tu, ale jak widzę to w każdym poście, to dostaję oczopląsu!
  • Back to top
    • 0

Gagliano0 24/03/2010 - 21:38

Gagliano
  • Gracz
No co tu dużo pisać. Jeśli będzie taka możliwość to można jej dać tą drugą szanse, i niech dostanie tego unbana. Bo to naprawdę z nią się bardzo miło grało. Lecz jeśli nie, to przynajmniej zrobi nową postać. ;)

//Herun: Zbędny post - warn.
  • Back to top
    • 0

Arbuzon7 24/03/2010 - 21:50

Arbuzon
  • Gracz
Jestem za Unbanem dla niej. Dobrze mi się zawsze z nią grało, dziwi mnie to że dała /q, zawsze starannie odgrywaliśmy różne akcje np. różne imprezy, ratowanie kumpli itp. Nigdy nie odwalała i nie wierzyłbym w to że dała /q. Widocznie z nerwów, jestem za odbanowaniem jej, myślę że to była dobra nauczka i już więcej nie popełni tego błędu. Nie piszę tego bo mnie poprosiła lub coś w tym stylu, piszę to z własnej woli, taka jest moja opinia po tym jak z nią grałem.
  • Back to top
    • 0

Domel310 24/03/2010 - 22:15

Domel
  • Gracz
Przestańcie spamić w tym temacie, bo posypią się procenty. Nie chcę widzieć tutaj żadnego kolejnego posta. Czekamy na charakterystykę i biografię nowej postaci.
  • Back to top
    • 0

Monek 298 24/03/2010 - 23:32

Monek
  • Gracz

"Osobnik" ten nie nadaje się do gry RolePlay, nie raz nie dwa słyszałem o jej /q podczas akcji RP, (jednego byłem świadkiem), ogólnie jest statsiarką, boi się o majątek. Jestem za pozostawieniem banicji.

Boi się o majątek a ma kontakty z gangami, oraz organizacjami przestempczymi. Zastanów się co mówisz. Co do Jenn nic nie mam, nie wiem czemu dała /q i nikt tego nie będzie wiedział. Akcje z gangami zawszwsze wpływają na jakość akcji RP, większość graczy w takiej sytułacji się stresuje i stąd takie sytułacje.

W rozwiązaniu tej sytułacji niech wypowiedzą się osoby które scigały Jenn i Paula, ich zdanie się tu chyba najbardziej liczy. Jeżeli nie zgodzą się na unbana to też niech nie liczą na auto Jenn ponieważ IC go nie ukradli, jeżeli się zgodzą to niech rozegrają akcje jeszcze raz, tym razem już pod obserwacją GM lub admina, dlaczego ponieważ też spychali auto Jenn a to w RL nie jest takie proste jak w filmach akcji.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 25/03/2010 - 08:47

Carmella
  • Gracz
A skąd wiesz, że go nie ukradliśmy? Proste także nie jest uderzenie w słup i jazda dalej, nie? A ona to uczyniła. GM nie jest potrzebny bo sama tam będę, między innymi dlatego dostała bana bo jej /q widziało dwóch GMów. Możemy rozegrać akcję jeszcze raz, kiedy to Jenny jest w aucie, ale wymagamy od niej jak najlepszej akcji RP i nie wykręcania się "/do Kluczyki zostały w hotelu", itd. Bo miałam z nią już jedną sytuacje - podjechała pod Pub, zwinęliśmy ją. Kiedy padło pytanie "/do gdzie kluczyki" odpowiedziała, że w hotelu.. Poza tym ile razy to ona już została zabita? Nie wpisze CK bo boi się o statystyki. Ale jeżeli chodzi o to - jesteśmy za banem :>

PS. Ty specjalnie robisz takie błędy? >.<
  • Back to top
    • 0

Kaiser1712 25/03/2010 - 14:21

Kaiser
  • Gracz

A skąd wiesz, że go nie ukradliśmy? Proste także nie jest uderzenie w słup i jazda dalej, nie? A ona to uczyniła. GM nie jest potrzebny bo sama tam będę, między innymi dlatego dostała bana bo jej /q widziało dwóch GMów. Możemy rozegrać akcję jeszcze raz, kiedy to Jenny jest w aucie, ale wymagamy od niej jak najlepszej akcji RP i nie wykręcania się "/do Kluczyki zostały w hotelu", itd. Bo miałam z nią już jedną sytuacje - podjechała pod Pub, zwinęliśmy ją. Kiedy padło pytanie "/do gdzie kluczyki" odpowiedziała, że w hotelu.. Poza tym ile razy to ona już została zabita? Nie wpisze CK bo boi się o statystyki. Ale jeżeli chodzi o to - jesteśmy za banem :>

PS. Ty specjalnie robisz takie błędy? >.<

Z tego co widzę Jenny zamieszała w to Paul'a. Jeżeli powtórzenie akcji jest możliwe, dajcie taką mozliwość i jemu..
  • Back to top
    • 0

Domel310 25/03/2010 - 14:24

Domel
  • Gracz

Przestańcie spamić w tym temacie, bo posypią się procenty. Nie chcę widzieć tutaj żadnego kolejnego posta. Czekamy na charakterystykę i biografię nowej postaci.

Nie lubie się powtarzać, ale to Wasza ostatnia szansa.
  • Back to top
    • 0

Jenn 13 26/03/2010 - 15:50

Jenn
  • Świeżak
Biografia :

Był piękny ,słoneczny dzień, dokładnie 2 sierpnia 1990 roku kiedy na świat przyszła Jenn. Matka wraz z córką były szczęśliwe. Po pięciu latach matka Jenn dowiedziała się że ma nowotwór. Po 3 miesiącach zmarła z powodu choroby. Dla 6-cio letniego dziecka to było bardzo wstrząsające przeżycie. Opiekę nad nią wziął jej ojciec. Dla Niego nie liczyła się córka, nie miał dla Niej nigdy czasu. Zazwyczaj zajmował się „czarnymi interesami”, imprezami i kumplami. Pewnego dnia gdy Jenn miała 10 lat jej ojciec poszedł za kraty. Jenn bardzo to zmartwiło, bo wiedziała, że dom dziecka się nią zajmie. Jej ciocia postanowiła jej nie oddawać do domu dziecka i wzięła ją pod swoją opiekę. Jenn wychowywała się z kuzynami. Joe’a ma jak brata, dużo razem przeszli w życiu, zawsze się dogadywali. Joe i Jenn w wieku 15 lat często wagarowali, Lubili imprezowa i pijać piwa. Jenn w wieku 20 lat skończyła liceum i postanowiła się wyrwać z Liberty City. Wsiadła w samolot lecący w kierunek Los Santos w nadziei na lepsze życie.

Charakterystyka:

Jenn Eazy jest dwudziestoletnią afro-amerykanką, pochodzeniem jest z Liberty City, aktualnie zamieszkuje Los Santos. Jenn ma długie, czarne włosy, oczy ma piwne, jest szczupła i wysoka (176cm) .Od dzieciństwa była nieśmiałą i cichą dziewczyną, chociaż czasem potrafi być głośna, lubi żartować.
  • Back to top
    • 0

skb5267 27/03/2010 - 11:24

skb
  • Gracz
Rozbuduj biografię.
  • Back to top
    • 0

Jenn 13 27/03/2010 - 15:56

Jenn
  • Świeżak
Biografia

Dzieciństwo:
Był piękny ,słoneczny dzień w Liberty City, dokładnie 2 sierpnia 1990 roku kiedy na świat przyszła Jenn. Była jedyną córką państwa Eazy. Rodzina była szczęśliwa. Matka Jenn pracowała w restauracji jako kelnerka. Ojciec był mechanikiem, pracował w warsztacie samochodowym. Gdy Jenn ukończyła trzy lata rodzice wysłali ją do przedszkola. Lubiła tam uczęszczać, tym bardziej że rodziców często w domu nie było .W przedszkolu poznała Mike’a, który stał się jej najlepszym przyjacielem i jest nim do dziś. Dla rodziny Eazy skończyły się dobre czasy. Po trzech latach matka Jenn dowiedziała się, że ma nowotwór. Po 3 miesiącach zmarła z powodu choroby. Ojciec Jenn bardzo kochał swoją żonę. Po stracie jej załamał się, zaczął dużo pić alkoholu i stracił pracę. Dla 6-cio letniego dziecka było to bardzo wstrząsające przeżycie. Opiekę nad nią wziął jej ojciec. Dla Niego nie liczyła się córka, nie miał dla Niej nigdy czasu. Zaczął zajmować się „czarnymi interesami”, imprezami i kumplami. Jenn czuła się bardzo samotnie, większość czasu spędzała ze swoim przyjacielem – Mike’em. Pewnego dnia gdy Jenn miała 10 lat jej ojciec poszedł za kraty. Wtedy sąd i kurator zadecydowali o umieszczeniu Jenn w domu dziecka. Jej ciocia dowiedziała się o postanowieniu sądowym i postanowiła ją przygarnąć.

Czasy szkolne:
U ciotki czuła się bardzo dobrze, szczególnie że często do Niej przyjeżdżała na weekend i wakacje .Lubiła tam przebywa, ponieważ ciotka była bardzo wesołą kobietą. Jenn wychowywała się z kuzynami. Joe’a ma jak „brata”, dużo razem przeszli w życiu złych i dobrych chwil, zawsze sobie pomagali i dogadywali się. Mieli wspólne sekrety i tajemnice, często „broili” razem, a później się ukrywali przed ciotką i rozmyślali jak wyjść z sytuacji, aby ciotka się nie dowiedziała. Gdy mieli po 14 lat Joe, Jenn i ich kumpel Mike wracali do domu po szkole. Przechodzili koło domu swojego kolegi – Jeff’a, którego nie lubili. Nagle Joe wpadł na pomysł by mu ukraść rower. Jeff bardzo lubił jeździć swoim BMX’em i popisywać się sztuczkami, więc było wiadome, że jak go straci będzie bardzo zły. Więc ustalili że Mike i Jenn będą „ na straży”, a Joe ukradnie rower. Ukradziony BMX trzymali w garażu. Parę dni później ciotka zauważyła ten rower i spytała się ich skąd go mają. Jenn i Joe przyznali się do kradzieży. Ciotka kazała im oddać ten rower i przeprosić Jeff’a. Nie było im to na rękę, ale tak zrobili. Rok później Joe wraz z Jenn, często wagarowali. Lubili imprezowa i pić piwa.

Dorosłość:
Jenn skończyła 19 lat. Podjęła pierwszą pracę w barze jako barmanka, nawet lubiła tą pracę, ale szefa nie za bardzo. Często dochodziło do sprzeczek, ponieważ szefowi nie podobało się to, że często wpadali do baru Joe wraz z Mike’m i Jenn stawiała im piwo. Joe wraz z Mike’m postanowili wyjechać do Los Santos. Namówili Jenn by z nimi wyjechała. Jenn z satysfakcją rzuciła szefowi wypowiedzenie na biurko i pojechała z chłopakami do Los Santos.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 27/03/2010 - 15:58

ksiomal
  • Zbanowani
Jestem za tym żeby Cię nie odbanowywali. Kiedyś, gdy robiliśmy akcje RP z Twoim autem, najzwyczajniej w świecie je odspawnowałaś.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 28/03/2010 - 13:35

ksiomal
  • Zbanowani
Aha, zwłaszcza że nie znałaś akcji - nie pchałem go sam, to po pierwsze - po drugie, no - nie znałaś akcji, odspawnowałaś je niczym największy noob, a za to powinnaś mieć blokade prowadzenia pojazdów.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 28/03/2010 - 22:02

Banana
  • Świeżak
Brak reakcji na zderzenie - dwa razy się we mnie wdupcyłaś i odjechałaś, to świadczy o Twojej postawie i niezdolności do gry.
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 29/03/2010 - 00:29

Kosior_P.O
  • Świeżak
Szczerze, odegrałem z Jenny kilka ładnych akcji i jestem za unEM. Wiem doskonale co to 'instynkt statsiarza' i to właśnie nią zawładnęło podczas owej akcji. Proponuję dać Jej jeszcze jedną szansę :) Do tego przy daniu tej 'szansy' proponuje by administracja więcej na Nią 'spoglądała'. Każda osoba ma takie chwile gdy nie chce jej się odgrywać - ale wtedy najprościej, nie graj :>
  • Back to top
    • 0

Zima728 05/04/2010 - 11:23

Zima
  • Gracz
Moim skromnym zdaniem, należy się unban postaci żeby mogła grać na innych, przecież tylko zrobiła źle na jenn nie powinno jej się blokować dostępu do gry skoro może się poprawić. Sprawa jest nieruszana od marca dlatego prosiłbym też w imieniu queen o od banowanie postaci żeby miała możliwość robienia nowych.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 05/04/2010 - 11:27

Olekx
  • Gracz
Unban to się należy, ale jak widziałem postać Jenny Bounce - Murzynka rodem Bloods'ów Blanstona, która lansiła się po centrum i dzielnicach mafii swoim ZR-350 z oznakami kozactwa. I do tego '/q' podczas akcji. Wiem, jak to jest - Dlatego zamieniłbym jej bana na blocka.
  • Back to top
    • 0

skb5267 05/04/2010 - 13:14

skb
  • Gracz
Wyślij mi dane potrzebne do utworzenia postaci na skype.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic