Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [WEAPON] Richie Gonzalez

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Morales 16 26/03/2010 - 22:44

Morales
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richie Gonzalez

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary: Dokładnie nie wiem, ale chyba jakiś bug using, nawet nie wiem jak to zrobiłem ;)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Zacznijmy od początku...

Jadę sobie z jakimś kolesiem na patrol. Nazwał się on Bumpy Strickland. Jeździmy sobie po mieście i nagle jakiś gość w Glandale przejechał na czerwonym świetle. No to zacząłem go gonić, pisałem, aby się zatrzymał i nic nie poskutkowało. W końcu udało mi się go dopaść i gość zatrzymał się na ulicy. W tym czasie partner Bumpy musiał coś ważnego zrobić i był afk. Gość stał, więc postanowiłem wyjść z wozu. Wyjąłem broń i podszedłem przed wóz, byłem trzy metry od niego. Celowałem w szybę i wrzeszczałem, aby gość wyszedł. Pan William Adamson gwałtownie ruszył i odjechał. Strzeliłem parę razy w jego wóz celując w koła. Biorąc pod uwagę prędkość w jakiej odjechał to rzeczą trudną było trafić dokładnie w koło. Z tego powodu parę kul poleciało w bagażnik wozu. Później podjechałem radiowozem do stojącego glendale na prostopadłej ulicy. Nagle nie wiem, dlaczego gościu dostał BW. Wytłumaczył mi, że strzelając w wóz spadło mu HP. Oczywiście byłem nie świadomy tego czynu, ponieważ nie słyszałem o takim bugu nigdy. Teraz nie kłamię, nigdy nie myślałem, że strzelając w okolicę opon może gościowi spaść HP postaci. Nadal nie rozumiem, dlaczego tak jest, ale czemu dostałem od razu blokadę na używanie broni, jeśli nie znam się na bugach i nigdy nie używałem bugów. Ten czyn był tylko niefortunnym przypadkiem, przez który zrobiłem innemu BW. Oczywiście zamierzałem zadzwonić po karetkę i prosiłem na czacie /d o przysłanie lekarza do Vinewood. Odegrałem akcję RP wyjmowania zatrzymanego z wozu oczywiście spytałem na /do czy się udało. Następnie ułożyłem go na ziemi i czekałem na pogotowie. Lecz nagle kochany komendant LSPD zrobił respawn wozów i mi radiolka znikła. W tym czasie Bumpy siedział ciągle afcząc w wozie i nagle dał /q. Mogę odsiedzieć tą karę w AJ, ale na prawdę NIGDY nie słyszałem o takim bugu. Wróćmy do rannego, przebudził się po 3 minutach. Spytałem się czy nic mu nie jest i pomogłem wstać na nogi. Oczywiście po BW nic nie pamiętał, więc opowiedziałem mu zdarzenie. Następnie prosiłem 00 o przyślenie kogoś z radiowozem po nas. Nie doczekałem się radioli, więc postanowiłem zabezpieczyć wóz zatrzymanego. Za pomocą komendy /sprobuj powolutku razem z zatrzymanym przesuwaliśmy autko. Nie pozwoliłem mu na wejście do wozu, ponieważ by mi zwiał. Po przesunięciu o półtora metra samochodu zaczęliśmy iśc pieszo do komisariatu. Kiedy przechodziliśmy koło LSMC spostrzegłem Taxi i zostaliśmy podwiezieni do celu. Kiedy znajdowaliśmy się przed drzwiami budynku zatrzymany napisał mi na /w, że musi iść i jutro dokończymy akcję. Po krótkiej rozmowie OOC na /w zdecydowaliśmy się na szybkie dokączenie dzisiaj i same wrzucenie do aresztu śledczego odgrywając akcję RP.
Poszliśmy do cel i spotkałem tam kolegę IC Mike Benstone. Poprosiłem go o pomoc, oczywiście chętnie się zgodził. Wprowadziliśmy więźnia do celi i zamknęliśmy kraty. Wpisałem odpowiednią komendę /aresztuj i gość już w więzieniu dał /g, ponieważ się bardzo spieszył. Wszystko poszło jak należy i wyszedłem z gry, aby napisać raport. Jednak nie zdążyłem, bo musiałem iść do dentysty, więc dziś go napiszę.

Podsumowanie...

Nie wiedziałem o tym bugu, zachowywałem się jak prawdziwy policjant z rzeczywistości. Uważam, że nie zasługuję na tak wielką karę i z pewnością 100 minut AJ(oraz inna liczba minut) wystarczy za "odpukutowanie" czynu. Moim naczelnym argumentem będzie to, że jestem policjantem i często potrzebuję wyjąć broń na wszelakich akcja RP, w których łapiemy przestępców.

Serdecznie przepraszam i obiecuję granie jeszcze bardziej RP.

Och, nie zauważyłem tego napisu, że mam za tydzień złożyć, przepraszam, pewnie akurat za cztery dni ktoś to zauważy więc i tak na to samo wyjdzie.
  • Do góry
    • 0

#2 Gabos 14 26/03/2010 - 22:52

Gabos
  • Gracz
Ahh. Myślę, że można by mu dać szansę, ponieważ jest policjantem i do gry jest mu potrzebna broń.

(...) nigdy nie myślałem, że strzelając w okolicę opon może gościowi spaść HP postaci. Nadal nie rozumiem, dlaczego tak jest, ale czemu dostałem od razu blokadę na używanie broni, jeśli nie znam się na bugach i nigdy nie używałem bugów.

Już Ci wyjaśniam. To jest taki skrypt, system. Jeżeli ktoś przywali np. w ścianę to mu spada HP pojazdu i postaci. Dzięki temu możemy dostać BW przy silnym uderzeniu, ale także nadać BW strzelając w pojazd, a jest to Bug Using.
  • Do góry
    • 0

#3 Phete303 26/03/2010 - 23:50

Phete
  • Świeżak
"Nie wiedziałem o tym bugu, zachowywałem się jak prawdziwy policjant z rzeczywistości"

Jeżeli kierowca się zatrzymał, gdy mu to kazałeś zrobić, to po co celowałeś w szybe? Według mnie, gorsze od tego bugu było złe zastosowanie broni. Tym samym sprowokowałeś go do ucieczki...
  • Do góry
    • 0

#4 Morales 16 27/03/2010 - 00:04

Morales
  • Świeżak
Celowałem ogólnie w wóz i wrzeszczałem, aby gość wyszedł. Oczywiście on nagle ruszył i prawie mnie potrącił, ale udało mi się odskoczyć, potem jak odjeżdżał oddałem ze trzy strzały i ruszyłem w pogoń za nim radiolką.

Celowałem w koła, a o bugu nawet nigdy nie słyszałem.
  • Do góry
    • 0

#5 Morales 16 27/03/2010 - 11:09

Morales
  • Świeżak
On sam się nie zatrzymał tylko ja go zatrzymałem blokując przejazd. Po prostu na chwilę stanął i wyszedłem z radiol, aby go wyrzucić z wozu, oczywiście RP. Następnie on ruszył i mało mnie nie zabił strzeliłem parę razy jak odjeżdżał w tył wozu.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych