Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Unblock]Saito Sinshino

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cysioo0 16/07/2009 - 20:18

Cysioo
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Saito Sinshino
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: "Może też mi pogrozisz" czy coś takiego
Wyjaśnienie poszkodowanego: Tak więc wszystko zaczeło sie na basenie, gdy pan Kazuo i Ivan podszedli do James'a i chcieli wiedzieć gdzie arthur. Ja pytałem sie w jakiej sprawie bo ja też pracownik radia. No spoko. Mówili że sprawa panstwowa, wzieli mnie do wozu, podjechaliśmy pod San News i mówi jeden do mnie "Masz tu 3 stówy i nadaj ogłsozenie" Ja na to ze korupcja to będzie, a ci zaczeli jak banda debili uszkadzać mój wóz IC, wyzywać i inne rzeczy robić. Jako że oni są z SS to mogą wszystko i wezwali policje. Oczywiście zdenerowałem sie, ale myśle "nie bede tu brał kasy bo z roboty wylece" no i ci zaczeli manipulować że niby moja wina że walnąłem w typa, a on rozwalił mi światło. No pięknie wszystko ładnie. Jak sie zdenerwowałem na takich noobków to mówie "Mam ss'y, wrzuce je na forum" Moim zdaniem to nie groźba. W rządzie jest chyba temat "skargi i zażalenia na pracowników" No to chciałem tam napisac, ale mnie admin zablokował Prosze o Odblokowanie. Tak wiem że źle zrobiłem, ale tak sie zdenerwowałem że zapomniałem o tej zasadzie, a akcje Rp oczywiście bym odegrał.

I chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że chciałem napisać nie tam gdzie problemy w skargach, tylko skargi na pracowników OOC rządu. i JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM!

Moim zdaniem to była akcja Non RP, bo Ci z SS wiedzieli do kogo iść IC żeby porozmawiać z Arthurem. Poza tym to jest nadużywanie władzy, bo policja i tak by mnie posądziła o to bo ja jestem z radia a oni z SS. Tak więc prosze zrozumieć sytuacje i uwzględnić w jakich okolicznościach się odbyła.

Proszę mnie odblokować. W sumie to przez moją głupote, ale prosze mi wierzyć, że akcja RP by trwała aż sie nie skończyła, bo ja nie jestem taki że pogrożę i lece na forum, tylko odegram, i potem polece. Tyle ode mnie

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Tak mam, zrobiłem cały czat
Blokada:
http://pl.tinypic.com/r/33nc7rk/3

Czat:
http://pl.tinypic.com/r/mtpklk/3
http://pl.tinypic.com/r/mc5ieh/3
http://pl.tinypic.com/r/fthahd/3
http://pl.tinypic.com/r/2lxf3sx/3

Jeszcze raz PRZEPRASZAM i proszę o unblocka! Ta postać to pierwsza moja postać na tym serwerze. I chciałbym wnieść dowody łagodzące, ponieważ nigdy nie byłem karany na tym serwerze.

Może nie jest za dużo, ale mniej więcej są to dowody. Ci dwaj nie nadają się poprostu na pracowników SS, namawiają do korupcji i bez nakazu mówią że mają nakaz i mówią że to sprawa państwowa. Tak jak wcześniej mówiłem zrobili MG, ponieważ James, to druga postać Arthura, jak każdy wie, i jakoś wiedzieli do kogo iść.

Chciałbym dodać, że nigdy nie byłem na tym serwerze karany. Gdybym nie chciał odegrać - od razu bym dał /q albo uciekł. Ja wiem jak sie z takimi zaczyna, to potem jak smród po gaciach się ciągnie. I dlatego postanowiłem zostać nie zgrywając żadnego hero, bo by to tylko podejrzenia jeszcze bardziej przysunęło. Tak więc bardzo proszę, aby Szanowna Administracja mnie odbanowała i dała mi możliwość grania na tym dobrym serwerze (przynajmniej od roku nie bawiłem się tak na innyhc serwerach Skrypty itd.) Na prawdę zależy mi na tej postaci - wiele dla mnie znaczy. Gram tu od początku, a to był tak jakby mój pierwszy raz z taką wpadką. Przepraszam, ale taka prawda, bo byłem zdenerwowany.

@EDIT DOWN ALL
Dostaliście rozkaz od burmistrza czy tam kogo, a ja wtedy miałem wolne, wiec wybacz, ale nie bede za każdym razem na zawołanie jakiegoś burmistrza miasta jeździł do San News i nadawał dla niego reklame ze imprezka jakaś będzie albo coś.

Poza tym, wydaje mie sie że ten punkt 6.4 podchodi o to że grożenia OOC i wtedy sie stopuje akcje RP, a ja jakoś nie lbokowałem. Co do tego że mnie oczerniacie na temat tego że niby wyzywałem Was od najgorszych: Powiedziałem "Wypad z mego auta" bo chciałem jechać na basen, pisałem tak, ale Ty jakos szef SS musiałeś mi napisać "Spierdalaj" i inne.

Tak. Powiedziałem że mam SS'y i leci na forum, poza tym nie powiedziałem że w "Skargi na graczy". Więc tak naprawde mogłem też wysłać na forum w dział dyskusje co myślą o SS ludzie, lub wysłać SS'y do policji, ponieważ IC są kamery pod San News. Mam nadzieję że troche oczyściłem się z zarzutów?

Tak jak pisałem, nie napisałem gdzie dokładnie wyśle te ssy :)
  • Do góry
    • 0

#2 Olekx4179 16/07/2009 - 20:33

Olekx
  • Gracz
Block słuszny. Jeśli ci koleś z SS pokazuje Ci odznakę to nie powinieneś się kozaczyć, tylko słuchać jego poleceń.
  • Do góry
    • 0

#3 albi14475 16/07/2009 - 20:45

albi144
  • Świeżak
Czarno na białym jest napisane na górze.
§ 6.4: Nie tolerujemy grozenia w jakiejkolwiek postaci, rowniez grozb zapowiadajacych wyslanie skargi lub raportu. Za takie wypowiedzi grozi blokada konta lub banicja!!!
  • Do góry
    • 0

#4 RdK 163 16/07/2009 - 22:26

RdK
  • Świeżak
Sprawa była IC. Ty groziłeś - skarga słuszna.
A co do sytuacji:
Mieliśmy zadanie, chcieliśmy je wykonać. Miałeś nadać ogłoszenie, jechałeś z nami swoim autem. Na miejscu gdy Kaz chciał Ci dać kasę (300$) powiedział coś w stylu "To więcej niż tu zarabiasz". Nagle zacząłeś wyzywać nas od najgorszych po czym odjechałeś. Za chwilę szukając zaczepki znów podjechałeś i wyzywałeś jeszcze gorzej, i groziłeś OOC skargą. My chcąc odegrać to co zrobił by wkurzony człowiek wezwaliśmy policję, i chcieliśmy Cię szantażować IC. Oczywiście płakałeś na /b (znaczy "." ) i Kaz rozbił Ci tylne światło aby PD poznało Twój wóz. Przy zatrzymaniu przez policje oczywiście płacz na OOC no i w końcu block.

Postaw się na naszym miejscu, gdzie zamiast grać IC, piszczałeś na OOC a mimo wszystko staraliśmy się rozegrać to IC. Sam jesteś winny. A block słuszny, bo groziłeś nie raz.

A przypomnę, że w IC charakter może być mściwy, czarny, nieuczciwy itd. więc nie pogwałciliśmy zasad RP. Jedynie może nas ukarać za to sąd, i tylko IC po zebraniu na nas materiałów i dowodów. Na przykład donos.
To tyle miałem do powiedzenia.
  • Do góry
    • 0

#5 James_Torn3 16/07/2009 - 23:50

James_Torn
  • Świeżak
Saito to dobry gracz, myślę że powinien dostać unblocka, lecz dostać AJ.
  • Do góry
    • 0

#6 RdK 163 17/07/2009 - 18:20

RdK
  • Świeżak
Block słuszny - groziłeś nam. A co do akcji...

Ja i Kaz mieliśmy nadać ogłoszenie IC za wszelką cenę. Szukaliśmy jedynego znanego nam reportera, ale nawinąłeś się Ty.
Pojechałeś z nami swoim autem wiedząc, że chodzi o ogłoszenie, i że zapłacimy. Pod radiem Kaz podając Ci kasę powiedział coś w stylu "To więcej niż tu zarabiasz" wtedy Ty zacząłeś wyzywać po czym odjechałeś. Za chwilę wróciłeś szukając zaczepki. My chcąc Cię poszantażować IC zgłosiliśmy Twoje poszukiwanie policji, oraz Kaz wybił Ci reflektor aby można było poznać Twoje auto. Ty wtedy już nam groziłeś, chociaż praw RP nie złamaliśmy. Gdy przyjechała po dłuższej chwili policja (nie odjechałeś) i Cię chciała aresztować ciągle pisałeś OOC i nam groziłeś. Sam sobie jesteś winien.

A co do naszej akcji - charakter IC może być zły, mściwy i nieuczciwy. My się mścilismy za wyzwiska.
Chcieliśmy załatwić to normalnie i zapłacić - odrzuciłeś to wyzywając nas.
  • Do góry
    • 0

#7 Mastiq0 17/07/2009 - 19:11

Mastiq
  • Gracz
SS- gangsterzy niczym z ghetta. Dać mu AJOT, Ivanowi i Kazuo, z panem Kazuo mam tez problemy ale co ja będe się nim przejmował, coś fiknie IC to popływa z rybkami ;D
  • Do góry
    • 0

#8 Cysioo0 17/07/2009 - 19:24

Cysioo
  • Świeżak
Dostaliście rozkaz od burmistrza czy tam kogo, a ja wtedy miałem wolne, wiec wybacz, ale nie bede za każdym razem na zawołanie jakiegoś burmistrza miasta jeździł do San News i nadawał dla niego reklame ze imprezka jakaś będzie albo coś.

Poza tym, wydaje mie sie że ten punkt 6.4 podchodi o to że grożenia OOC i wtedy sie stopuje akcje RP, a ja jakoś nie lbokowałem. Co do tego że mnie oczerniacie na temat tego że niby wyzywałem Was od najgorszych: Powiedziałem "Wypad z mego auta" bo chciałem jechać na basen, pisałem tak, ale Ty jakos szef SS musiałeś mi napisać "Spierdalaj" i inne.

Tak. Powiedziałem że mam SS'y i leci na forum, poza tym nie powiedziałem że w "Skargi na graczy". Więc tak naprawde mogłem też wysłać na forum w dział dyskusje co myślą o SS ludzie, lub wysłać SS'y do policji, ponieważ IC są kamery pod San News. Mam nadzieję że troche oczyściłem się z zarzutów?
  • Do góry
    • 0

#9 Cysioo0 17/07/2009 - 19:24

Cysioo
  • Świeżak

• Do góry
    • 0

#10 Darius 2 17/07/2009 - 21:16

Darius
  • Zbanowani
Przeciez dostal unblocka juz .. dzis go PD scigalo za grozenie gociowi z rzadu .
  • Do góry
    • 0

#11 Seba30 17/07/2009 - 22:51

Seba
  • Gracz
Musiało Ci się przewidzieć, jego konto nie jest i nie zostanie odblokowane.

Nieznajomość regulaminu, nie zwalnia od niepodporządkowania się jemu.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych