Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN]Chris Brain

• Please log in to reply
No replies to this topic

matizeczek180 23/03/2010 - 21:54

matizeczek18
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Chris Brain

Administrator/moduł nadający karę: Dawid

Powód kary: Niby kradziez Felg

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Moim wyjasnieniem w tej sprawie jest to ze bylem na stacji podszedl do mnie gracz i zapytal czy wymienie mu felgi ja sie zgodzilem i gracz podal mi felgi gdy chcialem je zmiemniac okazalo sie ze nie byl wlascicielem auta gdy chcialem mu oddac te felgi nie udalo mi sie poniewaz wyskakiwalo mi ze nie ma takiego gracza wiec zaproponowalem mu zeby zrobil /qs i zalogowal sie ponownie a ja na niego poczekam na stacji na poczatku nie chcial sie zgodzic bo mowil ze mu uciekne z tymi felgami no ale wrescie zgodzil sie i zalogowal ponownie ale nie powrocil na stacje tylko pisal mi prywatne wiadomosci na /w gdzie jestem i czy oddam mu felgi ja niestety nie moglem mu odpisac poniewaz mam zablokowany czat na /w pozniej gracz napisał mi ze złoży na mnie skargę bo się wylogowałem i uciekłem ale pisał mi na /w wiec bylem i czekałem na stacji na niego jakies 2 dni pozniej odezwal sie do mnie właściciel felg i poprosił żebym mu oddal felgi wiec poprosiłem kolegę żeby mu napisał na /w żeby podjechał pod akademie medical center bo jestem na wykładzie gdy skączyl sie wykład właściciel felg podszedł do mnie i oddałem mu felgi bez problemu niestety nie zrobilem zadnych screenow bo nie myślałem ze nastąpi taka sytuacja właściciel felg może potwierdzić ze felgi wróciły do niego bez problemu wiec bardzo proszę administracje o unbana gdyż nie uważam się za winnego tej sytuacji.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic