Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [CAR] Hideyoshi Isozaki

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jim_Shakur0 23/03/2010 - 18:26

Jim_Shakur
  • Świeżak
mię nazwisko poszkodowanego:Hideyoshi Isozaki
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:GameMaster
Powód uznany przez administratora:Odspanowanie auta by nie dostać, blokady.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Witam, dzisiaj kupiłem auto Tahome, jechałem w stronę centrum by naprawić auto, jechałem z przepisami. z tyłu policja słyszę bierzmy go? dawaj go. więc stanąłem obok, no mówię że niedawno kupiłem jadę naprawić i zarejestrować, oni na to że mogłeś wcześniej, na początku było wszystko dobrze, drugi policjant zaczął sobie żarty stroić teksty jak dziecko- porażka. no dobra wypuścili mnie z radiowozu, i mandat no dobrze powiedziałem że biorę, ona na to tysiak albo blokada. ja mówię dobrze w przeciągu paru dni zapłacę, a ona że nowe przepisy są że mam płacić teraz mam tylko 200 dolców powiedziałem jej to, odholowali auto, mnie się wydaje że ma się termin do paru dni by spłacić mandat, te zatrzymanie to było totalne słabe jako akcja RP, więc zachowałem się tak samo, za to przepraszam i prosił bym o o unblock, nie powinienem tego robić zrobiłem to pod wpływem emocji. Zachowałem się trochę jak gówniarz któremu zabrali zabawkę, przepraszam jeszcze raz i daje słowo że już tego nie popełnie. Mogą blokadę na koła założyć, jeżeli potrzeba, nie na miejscu moje zachowanie ich też, lecz nie posiadam ss więc w tym temacie już nie będę płakał, z blokadą jest na prawdę ciężko grać całe gta opiera się na autach, jest to dla mnie ważne.

//Domel: Niepoprawna nazwa tematu, poprawiam.
  • Do góry
    • 0

#2 XtremeR141 23/03/2010 - 20:29

XtremeR
  • Gracz
Skoro mówiłeś, że się poprawiasz, a ich akcja RP też nie była super, no to jestem za UnBlockiem.

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#3 Kroku4 23/03/2010 - 20:35

Kroku
  • Świeżak
Zrozum PD nikomu nie odpuszcza bo oni mają od wszystkiego procent, nie ma rady na nich, zawsze będą chcieli ujeb.ć obywatela.

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#4 Jim_Shakur0 23/03/2010 - 20:40

Jim_Shakur
  • Świeżak
Teraz już wiem, wcześniej nie miałem do czynienia z PD, że nie miałem takiego problemu wcześniej, proszę o administracje o Unblock, a zamiast tego warna.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych