Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNBAN] Otocznia115

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 otocznia115 0 23/03/2010 - 14:44

otocznia115
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Paull Moro

Administrator/moduł nadający karę: nie wiem.

Powód kary: Podejrzewanie o multikonto.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Wiem że to marne wytłumaczenie ale prawdziwe. Gdy się zalogowałem na konto poszedłem jak zwykle na stacje tam patrze ma koleś BW co ma nick jak moja 2 postać nie wiem czemu. Aż zobaczyłem na forum skargę oskarżająca mnie o multikonto xo jest nie prawdą. Wyjaśniłem już to że 2 postacie z jednego konta grało jednocześnie, więc na 2 postać wszedł mój brat ma 12lat i to on tamtego dnia zalogował się na postać. SS nie mam aby to co napisałem więc nie proszę od banować wszystkich postaci prosze aby o od banowanie jednej Paull Moro tylko to postacią grałem na serwerze i to co tamtego dnia się stało to już się nie stanie brat będzie wiedział że nie korzysta się z cudzych postaci więc prosze o odblokowanie 1 postaci chociaż wiem nic mnie nie usprawiedliwia. 
A co do jeszcze jednego nicku Otoczniaa to gra mój kolega z osiedla. On z moim kontem nie ma nic wspólnego aby to że mieszkamy na tym samym osiedlu więc mamy podobne nicki.
  • Do góry
    • 0

#2 Champion 589 23/03/2010 - 14:49

Champion
  • Gracz
Ale wiesz , że na jedno konto przybiega jedna osoba OOC . Moim zdaniem nie powinieneś dostac unbana . Jest na ciebie dużo skarg .

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#3 S.O.G. 18 23/03/2010 - 14:50

S.O.G.
  • Świeżak
Pamiętam wszystkie te Otocznie, jeszcze za czasów San Fierro. Nie ogarniałem już kto jest kim, i było tylko same nubienie na maksa, ciągłe kary.
A no i marna apelacja, pisana jednym tchem, dziwne że nie dostałeś zadyszki.
  • Do góry
    • 0

#4 otocznia115 0 23/03/2010 - 15:00

otocznia115
  • Zbanowani
Ja o nic nie proszę aby o to żeby od banowali mi 1 postać by móc grać dalej w to co lubię. Czy to tak wiele?
  • Do góry
    • 0

#5 otocznia115 0 23/03/2010 - 16:14

otocznia115
  • Zbanowani
Powiem tak my ze znajomymi zaczęliśmy grać na h-rp a to że jesteśmy z tego samego osiedla ''Otocznia'' to każdy miał nick związany z otocznio np otocznia 115. A co do nazwisk jak jeden zrobił nick Paull Moro to reszta zaraz za nim. Nie mówcie że wy tak nie mieliście i czy ktoś nie ma podobnych nazwisk na serwerze. Wiem kiedyś było dużo otoczni na serwerze teraz gra nas zaledwie 3.Więc proszę o od banowanie tylko jednej postaci Paull Moro bo tylko to gram i tylko te konto mam , a ciężko jest założyć nowe konto.
  • Do góry
    • 0

#6 Makaveli7 23/03/2010 - 16:23

Makaveli
  • Świeżak
Tak, jasne. Coś jeszcze wymyślisz?

Wole kilku graczy mniej kosztem wyższego RP. I tak będziecie robić bydło więc szczerze dziękuje.
  • Do góry
    • 0

#7 otocznia115 0 23/03/2010 - 16:26

otocznia115
  • Zbanowani
Nawet nie wiem czy ja sam nie gram już w h-rp. A z tego co wiem na tym kącie co gram nie było skarg aby 2 AJ to nie wiem czemu mówicie non rp? 
Co do rozmowy skype nie wiem jak inni ale ja mikrofonu nie mam ;/ 
A co do kary jak chcecie mogę ją ponieść AJ czy jakaś kwota pieniężna dla jakiś początkujących graczy czy coś w tym stylu i przepraszam za brata jeszcze raz.
  • Do góry
    • 0

#8 Szadaj!54 23/03/2010 - 17:31

Szadaj!
  • Gracz
Moim zdaniem nie ma potrzeby bawić się w detektywów, najlepiej jak by Administracja sprawdziła IP. Jeśli będzie te same to po kłopocie. Jeśli nie to należy mu się UnBan. To tyle co mam do powiedzenie.

//Domel: Myślisz, że administracja jest głupia? Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#9 Soldier77 0 24/03/2010 - 21:40

Soldier77
  • Gracz
Jak widać - gracz ma ;)

Temat do zamknięcia? ;>
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych