Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [CAR] David Solve

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gozdi1230 22/03/2010 - 18:20

gozdi123
  • Świeżak
David Solve

CreaLive

Rower to nie scigacz, nie zwracasz uwagi na swiatla- bedziesz podzil pieszo

Dostalem blokade na prowadzenie pojazdow z nie znanych mi kompletnie przyczyn. Raz na prostej przyspieszylem rowerem i odrazu dostalem blokade?Na tej prostej to prawda ze nie zwracalem uwagi na swiatla, ale to tylko ten jedyny raz. W innych przypadkach zawsze sie zatrzymuje na czerwonym swietle, uwazam na pieszych i na samochody.
Bardzo prosze o usuniecie blokady prowadzenia pojazdow.
Jestem gotow poniesc inne konsekwencje za nie przestrzeganie tych swiatel np. Admin Jail.
  • Do góry
    • 0

#2 wisla950 22/03/2010 - 18:30

wisla95
  • Świeżak
Myśle że należy mu sie odblokowanie kary, przydażyło mu się jeden raz przekroczyć prędkość i nie patrzeć na światła dajcie mu szanse a jestem pewna że UNCAR się należy.

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#3 Diverse.10 22/03/2010 - 19:05

Diverse.
  • Gracz
Jeżeli to ty jeździsz na tym rowerku to kara jest słuszna. Koło L&L wjechałeś na ten murek po czym zjechałeś z niego i spadłeś z roweru bez odegrania żadnej akcji RP!
  • Do góry
    • 0

#4 gozdi1230 22/03/2010 - 19:22

gozdi123
  • Świeżak
Slucham? Cos sie chyba pomylilo Tobie. W czasie gdy dostalem Blokade Stalem na stacji Idlewood. Wiec naprawde to nie bylem ja.

Bardzo Prosze o szybkiego UNCAR'a To jak bedzie z tym UNCAR'em, bo dostac go za nic to jest jakies chore. -.-

//Domel: Łączę Ci posty, następnym razem nie pisz jednego za drugim. Czekaj cierpliwie na decyzję administracji.
  • Do góry
    • 0

#5 gozdi1230 24/03/2010 - 13:11

gozdi123
  • Świeżak
Ile to mozna czekac na odpowiedz -.-.

//Domel: Okej, sam tego chciałeś. Warn za post pod postem.
  • Do góry
    • 0

#6 Crea63 24/03/2010 - 13:29

Crea
  • Świeżak

Ostrzeżenie Dawid. David Solve Nie potrafisz jezdzic na rowerze - nie jezdzij. 22/03/2010, 17:39
Blokada pojazdów CreaLive David Solve Rower to nie scigacz, nie zwracasz uwagi na swiatla- bedziesz ch 22/03/2010, 18:07

Hmm odezwij się i zamienię Ci blokad na AJ
Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych