Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [CAR] Jeffrey Dowley

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 HatsuHaru105 22/03/2010 - 17:24

HatsuHaru
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jeffrey Dowley.

Administrator/moduł nadający karę: Misiek.

Powód kary: Przejechanie na czerwonym świetle na odcinku pasadena blvd (Niedaleko SkateParku). Nie to że pędziłem jak głupi, wchodząc na driftach w zakręt tylko zatrzymałem się, obejrzałem i wyprzedziłem samochód przejeżdżając na czerwonym świetle. Mój błąd, lecz większość wie jak kreuje tą postać i jak na niej jeżdżę, po prostu niefart że spotkałem Miśka na torze. Proszę o rozgrzeszenie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Dołączona grafika
Chciałbym aby panowało równouprawnienie, jeżeli jednych ostrzegamy, to drugich nie karajmy.
Dołączona grafika

Niestety jestem strasznie zbulwersowany, ta postać miała mieć czyste logi ;) Pozdrawiam, HatsuHaru.
  • Do góry
    • 0

#2 Crea63 22/03/2010 - 17:29

Crea
  • Świeżak
Upomniałem Cie w piątek czy to sobote... robiłeś to dalej, a miałeś pecha i przyłapał Cie Misiek.. ;)

Pewnie odrzuci apelacje

lecz większość wie jak kreuje tą postać i jak na niej jeżdżę

98% społeczności chce tak kreować postać.. Skoro chcecie tak grać to może przenieście się na inny serwer gdzie to lubią ?
  • Do góry
    • 0

#3 HatsuHaru105 22/03/2010 - 19:03

HatsuHaru
  • Gracz
Crealive, nie mowa tutaj o Gilbym, oh! Proszę nie rób mi OT. Jeżeli nie wiesz jak kreuję tą postać to się nie odzywaj - będę wdzięczny. Nie odbieraj tego jako atak na Ciebie czy coś w tym stylu. Po prostu postacie nie mają być w żaden sposób łączone i mowa tutaj o J'dayu ;)
  • Do góry
    • 0

#4 Blancik Zawodowiec.3 22/03/2010 - 19:46

Blancik Zawodowiec.
  • Gracz
Powiem tak, znam już trochę HatsuHaru OOC, jak i IC. Według mnie kreuje bardzo dobrze postać czarnoskórego mężczyzny żyjącego w getta. Każdemu się zdarza popełnić jakiś błąd , wiem bo sam nie raz popełniłem. Moim zdaniem, powinniście mu odpuścić tę karę. Widzę jak Hatsu odgrywa swoją postać i jestem za UnBlockiem. Widziałem wielu piratów drogowych jak tutaj jeżdżą na serwerze, pojazdami typu admiral driftują po centrum. Ale znam bardzo dobrze tego człowieka i wiem, że już na pewno tego błędu nie popełni.
Pozdrawiam Silent7890
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych