Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [Unban]Khane Winters

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Zima728 16/07/2009 - 10:03

Zima
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Khane_Winters
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:William_Fox
Powód uznany przez administratora:Przesyłanie kasy z konta na konto
Wyjaśnienie poszkodowanego:Tak to prawda przesyłałem kase,teraz bardzo tego żałuje,wiem że unbana może nie być pogodze sie z tym,ale jeśli tak to moge zadać sobie kare: 1000 minut Aj i odebranie całego majątku. Jeśli ban pozostanie nie będę sie obrażał na cały serwer,poprostu sprawiedliwość musi być.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/07/2009 - 12:57

Lemonss
  • Gracz
Boshe, Khane ty głupiutki Ludziku...
Miałeś wszystko lecz chciałeś więcej, według mnie byłeś bardzo długo na serwie, nie było skarg na ciebie, wiele kumpli masz, także w administracji, miałeś LU, i Cluckina i chyba dobrze ci z tym było, więc na Non RP twoje nie trzeba by było narzekać, bo dobrym Graczem Jesteś i mam nadzieje że pozostaniesz na serwie długo, dobrze że się przyznałeś, kilka dni sobie przemyślałeś to, chcesz kare za to więc, jestem najbardziej na TAK, Wracaj na H-rp Człowieku bo nudno bez ciebie :)
  • Back to top
    • 0

Mastiq0 16/07/2009 - 13:04

Mastiq
  • Gracz
Okazałeś skruchę, dać mu karę 1500 minut AJ, oraz grzywną 10000$
  • Back to top
    • 0

Forca2 16/07/2009 - 13:47

Forca
  • Gracz
Jestem na nie. Około setki graczy gra uczciwie, stara się, aby coś zarobić a tacy jak Ty cwaniaczkują. Nie.
  • Back to top
    • 0

Wulkan 1 16/07/2009 - 16:30

Wulkan
  • Zbanowani
Tak, żałujesz, żałujesz. Było nie łamać regulaminu, a teraz płaczesz na forum. Przesyłam sobie kasę z konta na konto, dostałem bana. Mogę unbana? Nawet nie przeprosiłeś. Kara musi być, nie.
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 16/07/2009 - 16:36

Rafał.
  • Gracz
A ja jestem na tak. Okazał skruchę, dać mu jakąś kare AJ 1000minut czy coś
  • Back to top
    • 0

Zima728 16/07/2009 - 17:59

Zima
  • Gracz

Tak, żałujesz, żałujesz. Było nie łamać regulaminu, a teraz płaczesz na forum. Przesyłam sobie kasę z konta na konto, dostałem bana. Mogę unbana? Nawet nie przeprosiłeś. Kara musi być, nie.

Zmień płyte ciągle używacie słowa "Płaczesz",jest to tylko prośba o unbana,nie mam w co pograć wieczorami a lubiłem z niektórymi osobami pograć więc nie udzielaj sie jeśli chcesz kogoś zirytować,
Serwer ma swój klimat.
  • Back to top
    • 0

Hower9 16/07/2009 - 18:04

Hower
  • Gracz
Zapraszam do tego tematu. Kolega też przesyłał majątek, a nie dostał bana. jestem za unbanem, kary nie będe wymyślał, nie od tego tu jestem.
  • Back to top
    • 0

B M62155 16/07/2009 - 18:40

B M
  • Zarząd
Postać wyczyszczona, kara nałożona, konto odblokowane.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic