Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] BillieHGS

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 BillieHGS 0 21/03/2010 - 11:28

BillieHGS
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Thomas Clinton ; Billie Clinton ; Aaron Johnson ; Joe Crispin.

Administrator/moduł nadający karę: saqaris (Chester Charles)

Powód kary: Skarga na forum, /q podczas akcji.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Tak, to był błąd, że wyszedłem podczas akcji RP, wcześniej tego nie rozumiałem, i też nie wiedziałem, bo kiedy wcześniej sam napadałem nie raz moja ofiara wylogowała się za pomocą /q. Wcześniej to olewałem bo myślałem "noob". Dzisiaj sam okazałem się niedoświadczony, i to zdarzenie ukazało wielką lukę w moim poziomie RP. Jednak mimo wszystko znalazłem wielkie zamiłowanie w grze RP, a ten serwer to najlepszy na jakim grałem, dlatego mimo, że właściwie wszystko jest na moją niekorzyść chciałem prosić o unBan. Gdyby moja prośba została rozpatrzona pozytywnie, na pewno taka sytuacja ani żadna inna ( o czym świadczą moje czyste logi na ostatniej postaci (Thomas Clinton), tzn. czyste do tego bana.) Na h-rp bardzo podszkoliłem się w grze RP, jednak ta banicja uniemożliwia mi dalszy rozwój swojej wiedzy o grze role play.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, jestem gotowy ponieść karę zastępczą, np. Admin Jail.

Odnośnik do skargi: Skarga.
  • Do góry
    • 0

#2 Bartłomiej Sadowski 367 21/03/2010 - 11:37

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Jeżeli wrócisz odegrać nasz rabunek - do kanałów z Tym diglem, który chciałeś mi sprzedać, będę za UnBanem. ;)
  • Do góry
    • 0

#3 BillieHGS 0 21/03/2010 - 11:54

BillieHGS
  • Zbanowani
Oczywiście, wrócę odegrać rabunek. Dostaniesz tego deagle, zawsze lepiej stracić półtora kafla niż konto i całą przyjemność z gry.
  • Do góry
    • 0

#4 Anthony_Wilson 1 21/03/2010 - 12:26

Anthony_Wilson
  • Świeżak
Skoro gracz okazał skruchę,jestem za UnBanem.
Gram z Billie'm,ma wysokie RP,jest dobrym mechanikiem.Dotychczas był członkiem naszej rodziny na serverze(Clinton),lecz niestety ta nie fortunna akcja,przesądziła o jego postaci... .Skoro zgodził się na ponowne odegranie tejże Akcji RP-jestem za Un.
  • Do góry
    • 0

#5 Maja0 21/03/2010 - 14:58

Maja
  • Gracz
Popieram go w tej kwestii.

Skoro gracz okazał skruchę,jestem za UnBanem.
Gram z Billie'm,ma wysokie RP,jest dobrym mechanikiem.Dotychczas był członkiem naszej rodziny na serverze(Clinton),lecz niestety ta nie fortunna akcja,przesądziła o jego postaci... .Skoro zgodził się na ponowne odegranie tejże Akcji RP-jestem za Un.

Jeżeli wróci i z powrotem odegrać akcje RP jak deklarował wcześniej jestem jak najbardziej na tak.
  • Do góry
    • 0

#6 urbański6 21/03/2010 - 15:09

urbański
  • Gracz
18 kar w ciągu 18 dni... Według mnie, mógłbyś troszkę z tym unbanem poczekać.
  • Do góry
    • 0

#7 BillieHGS 0 21/03/2010 - 15:49

BillieHGS
  • Zbanowani

18 kar w ciągu 18 dni... Według mnie, mógłbyś troszkę z tym unbanem poczekać.

a widziałeś logi z moich 2 ostatnich postaci, m. in. Thomas Clinton? Czyste. na thomasie tylko owa banicja, więc nie wypowidaj sie na temat, którego nie znasz.
  • Do góry
    • 0

#8 skb5247 22/03/2010 - 14:21

skb
  • Gracz
Napisz biografię wraz z charakterystyką NOWEJ postaci.
  • Do góry
    • 0

#9 BillieHGS 0 22/03/2010 - 14:39

BillieHGS
  • Zbanowani
mam ją napisać tutaj?
  • Do góry
    • 0

#10 Bartłomiej Sadowski 367 22/03/2010 - 14:54

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Tak, popatrz na apelacje innych, wszyscy piszą w prośbie o UnBana, to ty też napisz. ;)
  • Do góry
    • 0

#11 skb5247 22/03/2010 - 15:07

skb
  • Gracz

mam ją napisać tutaj?

Tak.
  • Do góry
    • 0

#12 BillieHGS 0 22/03/2010 - 15:57

BillieHGS
  • Zbanowani

David Clinton

[size=large]

David Clinton - 34-letni afroamerykanin, pochodzi z San Diego w Californi. Urodził się na dzielnicy Lemon Grove jako Harry Walker.
W dzieciństwie nie miał kontaktu z przestępczością. Dobrze się uczył, a jego rodzice zdołali utrzymywać dom. W wieku 23 lat poznał po przeprowadzce do Los Santos niejaką Katherine McCravig, z którą rok później wziął ślub. Po 2 latach małżeństwa David zaczął zadawać się ze znajomymi żony - byli to przeciętni przestępcy. znajomości zachodziły coraz głębiej, a w wieku 27 lat Harry zaczął pracować dla jednego z przyjaciół żony, a dokładnie męża jej siostry - Anthonego Clintona. Na początku nieźle zarabiał, jednak po roku współpracy natknął się na włoską mafię. Był poszukiwany przez nich, więc musiał na rok się zaszyć w Oakland. Po powrocie zmienił nazwisko, na David Clinton. Zostało ono mu nadane przez Raymonda Clintona - drugiego ojca rodziny Clinton. Obecny już David wstąpił do przestępczej rodziny, i zarabiał na życie napadami i porwaniami. Mimo pomyślnej przeszłości 7 lat przestępczego życia zmieniło jego psychikę. Niegdyś pogodny, miły, i uprzejmy Harry Walker stał się bezwzględnym Davidem Clintonem. Obecny David nie wacha się kogoś zabić czy pobić do nieprzytomności. (( w granicach rozsądku, żeby nie było DM. )) Kiedy jest w pracy ubrany jest w luźne, wygodne ciuchy, aby nic nie ograniczało możliwości ruchowych, jednak kiedy udaje się na spotkania zakłada garnitur.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych