Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] Ban baranek2211

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 knive9319930 21/03/2010 - 01:04

knive931993
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Massimo Fabio

Administrator/moduł nadający karę:Enerw, Misiek

Powód kary:Enerw dal ma aj na 199min za niby wyczyny rowerem i skakanie po dachach co wogólę nie miało miejsca, a Misiek niby za używanie cheatuw

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Wiec zacznijmy od początku bylem na stacji i naprawiałem pojazd. Gdy skończyłem naprawiać to podszedłem do dystrybutora i podszedł do mnie jakiś koleś (nie pamiętam imienia). Powiedział do mnie ze to ja skakałem do jego laski a ja mu na to ze nigdy w życiu nie skakałem do dziewczyn i on napisał /ja wali Massimo mocno w głowę /do udało się a ja na to /do tak. i zaczął mnie gonić po stacji to ja zacząłem uciekać. Wkońcu mu uciekłem okrążyłem stacje i poszedłem po rower wsiadłem na niego i odjechałem. Gdy jechałem do centrum to jechałem w pełni rp nie skakałem (zresztą nie da się skakać) i jechałem po chodniku stanąłem pod "BurgerShot". Chwile puzniej wyskoczyło w prawem dolnym rogu ze mam aj na 199min. Ja myślę jak mam aj jak nie siedzę i chciałem dać /qs ale nie zdążyłem bo nagle wyskoczyło mi na czacie "serwer closed" to dałem /q loguje sie ponownie i mi pisze ze mam bana za używanie cheatuw i ucieczkę z AJ. Jestem w 100% pewien że po prostu miałem laga i tyle.
  • Do góry
    • 0

#2 maxior0 21/03/2010 - 09:05

maxior
  • Świeżak
Baranek to mój kolega z klasy i na pewno nie używa żadnych cheatów.Może nie powinien uciekac po mocnym uderzeniu głowę ale ten BAN mu się nie należy.
  • Do góry
    • 0

#3 Dziobak 17 21/03/2010 - 09:22

Dziobak
  • Świeżak
Twoja ortografia jest do bani, ale to co mówisz wydaje się być prawdopodobne. Jestem Za, ale nie moja w tym głowa.
  • Do góry
    • 0

#4 BillieHGS 0 21/03/2010 - 19:20

BillieHGS
  • Zbanowani

Twoja ortografia jest do bani, ale to co mówisz wydaje się być prawdopodobne. Jestem Za, ale nie moja w tym głowa.

Popieram. Ortografia jak u dziesięciolatka, jednak sama historia jest wg. mnie prawdą. lagi robią dużo zamieszania na serwie, m. in. niesłuszne bany. jestem za unban.
  • Do góry
    • 0

#5 ValAri63 22/03/2010 - 00:15

ValAri
  • Gracz
Czytając twoją historie też mi się wydaje prawdopodobna może i miałeś lagi, a tak na marginesie to faktycznie nie da się skakać już na rowerze, więc faktycznie nie mogłeś tego robić, również wstawiam się za UnBanem dla tego gracza
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych