Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Warn] Amanda Taylor

• Please log in to reply
3 replies to this topic

M B N178 20/03/2010 - 22:22

M B N
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Amanda Taylor

Administrator/moduł nadający karę: Mateusz289

Powód kary: Obrazanie innego gracza na /w od "frajerow".

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Cześć, warna tego dostałem dość dawno i nie mam ss'ów. Było to 25/02/2010, 22:21 akcja wyglądała tak, że wraz z kolegą (on odgrywał moją siostrę - te same nazwisko) siedzieliśmy na blokach na GS. Wcześniej obraziłem Diane Wood (żone gangstera ;) ) noi krótko mówiąc - miałem przesrane ... Gdy jej mąż dowiedział się o tym (Carl Wood) wyciągnął broń i mnie zabił, mój kumpel (siostra IC) chciał mi pomóc ale on też padł. Poniosło go i zaczął wyzywać Carl'a, Carl pomylił się i raporta wysłał na mnie a nie na kumpla. Ja dostałem warn'a i wytłumaczyłem to GM'owi. Jakoś o tym nie myślałem, dlatego dopiero teraz pisze tą prośbę. Kumpel ma już bana, ale warn u mnie został, myślę, że Carl Wood pamięta całą akcje.
  • Back to top
    • 0

enefzet 5 20/03/2010 - 22:28

enefzet
  • Gracz
Administracja nie usuwa warnów.
  • Back to top
    • 0

tiger_zks937 20/03/2010 - 22:32

tiger_zks
  • Gracz
Tak, wtedy gracze z GBF pomylili ID i zamiast Twojemu koledze, dałem Tobie warna za co przepraszam, jednakże administracja nie zdejmuje ostrzeżeń. Gdy Twój pracodawca, będzie sprawdzał Twoje logi - pokaż mu link do tego tematu.
  • Back to top
    • 0

Spicy166 20/03/2010 - 22:43

Spicy
  • Gracz
Tak, niestety wysłałem reporta na nie tą osobę co trzeba za co Cie bardzo przepraszam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic