Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Przyjęty] Tony Bron - Ustalenie kary.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (Speed) 15/07/2009 - 19:35

Gość (Speed)
  • Goście
Imię nazwisko poszkodowanego: Tony Bron
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny Wiliams
Powód uznany przez administratora: Przesyłanie kasy z konta na konto
Wyjaśnienie poszkodowanego:Podczas prowadzenia akademi medycznej dostałem informacje, że podobno dostałem 5 200$ których nawet nie miałem na koncie. I dostałem bloka nie postaci tylko całego konta. Prosiłbym o wyjasnienie bo naprawde jakoś tych 5 200$ nie mam i nie wydałem na nic. ( jutro mam wykłady na 18...)
http://img521.images...58/samp021d.png
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 15/07/2009 - 19:52

Konrad
  • Gracz
A więc chyba już zaczynają ci się mylić konta globalne z jakich piszesz prośby. To pierwszy argument, dla którego powinieneś ponieść karę. Twoje globalne konta:

http://h-rp.pl/user-2719.html
http://h-rp.pl/user-1474.html

Dalej.

Zasłaniasz się logami, które działają na Twoją niekorzyść:

Twoja postać z konta globalnego Lucas_Donne:
Tony McRan
Twoja druga postać z tego globala:
Tony Bron

[15:14:22] [CASH] [Tony McRan] podaje $5200 Sean Marley

a trzy minuty później...

[15:17:13] [CASH] [Sean Marley] podaje $5200 Tony Bron

Czy wystarczy?
  • Do góry
    • 0

#3 Gość (Speed) 15/07/2009 - 20:07

Gość (Speed)
  • Goście
Aha dobra. Przepraszam przyznaje się. Prosze o usunięcie tego tematu. Ale na wszystkie konta mam bloka ludzie miałem OFICERA III to było dla mnei wszystko xD.
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 15/07/2009 - 20:09

Konrad
  • Gracz
Skoro oszukałeś graczy(a to nie twój pierwszy występek), niech oni sami Ci wymyślą karę.

Przenoszę temat do dyskusji, i czekamy na propozycje.
  • Do góry
    • 0

#5 Silent22 15/07/2009 - 20:10

Silent
  • Gracz
O, to jest bardzo dobry pomysł. Sprawe zostawiamy Wam, kochana społeczności.
  • Do góry
    • 0

#6 Nude360 15/07/2009 - 20:12

Nude
  • Gracz
Dajcie mu zaufanego.

A na poważnie to administracja jest od karania graczy, niczym sąd, którego nie da się podważyć. Przecież to pewne, że będą chcieli dać mu bana/blocki, więc niepotrzebne te całe przedstawienie.

BTW. Sean_Marley dostał karę za pomoc?
  • Do góry
    • 0

#7 Konrad1589 15/07/2009 - 20:14

Konrad
  • Gracz

Dajcie mu zaufanego.

A na poważnie to administracja jest od karania graczy, niczym sąd, którego nie da się podważyć. Przecież to pewne, że będą chcieli dać mu bana/blocki, więc niepotrzebne te całe przedstawienie.

BTW. Sean_Marley dostał karę za pomoc?

Słuchaj, przedstawienie jest po to, żeby uświadomić, że wszystko co robimy na serwerze jest zapisywane na dysku twardym. Spójrz ile ostatnimi czasy poszło tematów o przenoszenie kasy, czy naprawe taki spektakl jest niepotrzebny?

A Sean Marley również otrzymał karę za pomoc, i jego sprawa będzie roztrzygana w osobnym temacie (o ile taki założy)
  • Do góry
    • 0

#8 CzarnaM225 15/07/2009 - 20:15

CzarnaM
  • Gracz
hym, może by tak ... robota w kopalniach przez miesiąc ooc ? xd miałby freeze, w kopalni niedaleko FC xD !

EDIT ! albo zrobic taką szklaną kulę nad ratuszem, i wsadzac tam tych, co przelewają kasę, żeby ludzie mieli się z kogo pośmiac ! xD oczywiscie na jakis tydzien ooc, czy cos xd

EDIT 2 ! aaalbo pozabierac im domy, auta, i zostawic z jednym dolcem w kieszeni, i w dodatku na pustyni, bez możliwości /q, sam by musiał dojsc do SF. bo inaczej ban, ;d hę ? xd

EDIT 3 ! co do edit'u 2 xD aby nie mógł sprintowac, iśc z altem, i wgl.

@William: Warn - OT. - Philippe Moreau

Edit 4 . @down.
jaki OT? mieliśmy napisac propozycję kar, to napisałam, nie ? nie rozumiem o co Ci się rozchodzi. ;/
i wypraszam sobie, głupoty .. pff. Może i Ty masz głupoty w głowie, bo na pewno nie ja. ;p Chciałam też dodac, że postów nie nabijam, bo robię edit'y xD
  • Do góry
    • 0

#9 Silent22 15/07/2009 - 20:18

Silent
  • Gracz
Nam chodzi o sensowne propozycje, a nie głupoty... Poprosze na temat bo polecą warny za OFF TOP.
  • Do góry
    • 0

#10 Nude360 15/07/2009 - 20:23

Nude
  • Gracz

Spójrz ile ostatnimi czasy poszło tematów o przenoszenie kasy, czy naprawe taki spektakl jest niepotrzebny?

Nieważne, czy będziesz robił koncert życzeń z jego kary, czy wywiesisz wielki billboard na rynku - przelewać kasę oraz kombinować będą zawsze i wszędzie.

Zostawcie mu te bloki, dostał nauczkę i nie powtórzy tego pewnie.
  • Do góry
    • 0

#11 Olekx4179 15/07/2009 - 20:24

Olekx
  • Gracz
AJ 2500 Minut i zabrane kasy (czystka konta).
  • Do góry
    • 0

#12 LopeZ 0 15/07/2009 - 20:27

LopeZ
  • Zbanowani
1. Wyrzućcie go ze wszystkich prac, które posiada.
2. Zabierzcie cały majątek (domy, pojazdy, pieniądze).
3. Zabierzcie wszystkie przedmioty.

I chyba tyle.
  • Do góry
    • 0

#13 albi14475 15/07/2009 - 20:40

albi144
  • Świeżak
Oszukanie administratora + przesylanie kasy z konta na konto....
Dodatkowo robił sobie 2 konto globalne by przesyłać pieniadze.
Za takie czynny nagrodziłbym Banem(Tak jak inni gracze którzy robili takie czyny) a w najlepszym przypadku CK na wszystkie konta.
I tak posady medyczne na innym nicku zostaną na 100% zwrócone,tylko ze przepadną staty.
Ogólnie powinna panować tu sprawiedliwośc=zero wyjatków.
Inni dostaja bany za to samo to czemu dajecie mu mozliwość wyboru kary?Nie mowie tego by tutaj "Zgnoić" Tonego i pogroszyc jego obecną sytuacje tylko ciekawi mnie czemu stosowane sa takie wyjątki.
  • Do góry
    • 0

#14 Darius 2 15/07/2009 - 20:42

Darius
  • Zbanowani
Dajcie AJ i zabierzcie wszystko

UP: Silent przegiąłeś z tym off topem i tym warnem .. Chciałeś kary to dostałeś , i to chyba najsensowniejsze kary .. bo by się wreszcie nauczyli ze tak nie wolno . Mnie pewnie tez dasz warna . Podziękuje od razu .
  • Do góry
    • 0

#15 Abuk45 15/07/2009 - 20:46

Abuk
  • Gracz
Najsensowniejszą karą będzie zabranie wszystkiego i tak jakby zaczął gre na nowej psotaci tylko, że z AJ'em

//Silent: Naprawdę przesadziłeś z warnem, dała możliwe do zrobienia opcje więc nie wiem za co warn.
  • Do góry
    • 0

#16 albi14475 15/07/2009 - 20:49

albi144
  • Świeżak
Ustalcie ze naprzykład za przekladanie kasy z konta na konto są bloki na all postacie albo czystka,a nie że jeden dostaje bana,drugi nic,trzeci sobie wybiera kare.
Psuje sie w ten sposób organizacja która pelni duża role w dzialaniu serwera i jego graczy.
  • Do góry
    • 0

#17 Silent22 15/07/2009 - 20:49

Silent
  • Gracz
Ludzie, to nie ja dałem warna o wartosci 70% tylko Quel... ;>
  • Do góry
    • 0

#18 CzarnaM225 15/07/2009 - 20:50

CzarnaM
  • Gracz
Ojoj , to przepraszam Cię najmocniej. ;p tak czy siak, i tak propozycję zostawiam takie, jakie były. xD
  • Do góry
    • 0

#19 Konrad1589 15/07/2009 - 20:50

Konrad
  • Gracz

Ustalcie ze naprzykład za przekladanie kasy z konta na konto są bloki na all postacie albo czystka,a nie że jeden dostaje bana,drugi nic,trzeci sobie wybiera kare.
Psuje sie w ten sposób organizacja która pelni duża role w dzialaniu serwera i jego graczy.

Jak by nie patrzeć każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie w zależności od powagi sytuacji czy postawy oskarżonego.
  • Do góry
    • 0

#20 Darius 2 15/07/2009 - 20:52

Darius
  • Zbanowani
Tak czy siak warn niesłuszny ... Czepiacie się już strasznie ludzi .. kiedy ona podała najsensowniejsze i najbardziej wykonalne propozycje .
  • Do góry
    • 0

#21 Czarny161 15/07/2009 - 21:02

Czarny
  • Gracz
Zostawcie blocka albo zróbcie mu czystke postaci :P
A co do warna to moim zdaniem nie słuszny :) Chcieliście propozycje to macie.
  • Do góry
    • 0

#22 albi14475 15/07/2009 - 21:08

albi144
  • Świeżak
Mnie to interesuje jedna rzecz po co Tonemu aż 3 Globalne konta?
  • Do góry
    • 0

#23 Yao_Ming 0 15/07/2009 - 21:16

Yao_Ming
  • Zbanowani
Ja jestem za żeby wyczyścić mu konto z rzeczy.
A warn nie słuszny z mojej strony.
  • Do góry
    • 0

#24 Zima727 15/07/2009 - 21:28

Zima
  • Gracz
Zamknąć go w AJ na 500 minut + zabranie wszystkich prac,kasy itp.
  • Do góry
    • 0

#25 RdK 163 15/07/2009 - 22:25

RdK
  • Świeżak
Kategorycznie block bez gadania. Gdyby się od razu przyznał to była by inna gadka, a tak niech żałuje.
Kłamstwo nie popłaca, przeciw Tobie się obraca.
"A kto uje kreskuje i kasę przekazuje na unblocka nie zasługuje"

Do administracji:
Normalnie za kłamstwo i przekładanie kasy są srogie kary. Tu mamy tzw. Combo. Więc dlaczego w ogóle taki temat powstał?!
  • Do góry
    • 0

#26 Konrad1589 15/07/2009 - 22:38

Konrad
  • Gracz

Normalnie za kłamstwo i przekładanie kasy są srogie kary. Tu mamy tzw. Combo. Więc dlaczego w ogóle taki temat powstał?!

Ano po to, żeby uświadomić, że kłamstwo ma bardzo krótkie nogi, i nimi za daleko nie dobiegnie. Nie zamierzam skreślać tego gracza, bo każdy zasługuje na szansę. Wierzę, że on z niej skorzysta.

Zgodnie z wolą graczy konto Tony Bron zostało odblokowane, ponadto została nałożona kara w wysokości 1000 minutek AdminJaila, pozbawienie majątku oraz grzywna 10 tysięcy.

Temat zamykam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych